O nás

Vážení naši hosté,

    dovolujeme si Vám předložit rozsáhlou nabídku pobytových míst chorvatského Jadranu pro rok 2023, kterou průběžně dále rozšiřujeme. 

    Naše celková nabídka zahrnuje cca 120 míst a to na celém chorvatském pobřeží včetně ostrovů od Savudrije (Umagu) po Dubrovník. Máte před sebou velkou možnost výběru z cca 350 ubytovacích kapacit jednoho z největších touroperátorů na JADRAN. Jsme cestovní kanceláří založenou v roce 1992 a za léta úspěšné činnosti se nám podařilo naplnit heslo: JADRAN JE I NAŠE MOŘE A S CK ZEMEK JSTE TU JAKO DOMA!

    Nabízíme od dvouhvězdičkových hotelů a rodinných penzionů, přes 3* hotely až po nové destinace v luxusním vybavení 4* hotelů včetně oblíbených “All-inclusive” či ubytování v mobilních chatách v kempech. V nabídce je základní cena za ubytování vypočtena vždy na 7 dní. Další nabízené služby jsou Vámi volitelné. Při sestavení Vámi volitelných služeb jste tak ihned při nabídce seznámeni s konečnou cenou pobytu. Ta se může změnit jen ve výjimečných případech uvedených ve Všeobecných podmínkách prodeje zájezdů 101 CK Zemek. Péče o naše hosty je v řadě míst zabezpečována i celoročně našimi stálými delegáty, kteří v Chorvatsku trvale žijí a hovoří česky.

    Z naší osobní zkušenosti vřele doporučujeme realizovat Vaši dovolenou během krásného a teplého babího léta. Bez problému najít pěkné místo na pláži i pro parkování Vašeho auta - to vše můžete uskutečnit za velmi příznivé ceny, navíc při průměrné teplotě moře 22 - 24°C, vzduchu 23 - 26°C a to až do poloviny října.

    Veškeré všeobecné a další informace obdrží náš host vždy k poukazu na sestavený zájezd. Tento katalog je s popisem nabízených kapacit určen k Vašemu prostudování. Posuďte sami, obsáhlejší nabídku v ČR najdete jen stěží. Chorvatsko dneška není Chorvatskem 70. – 90. let, jak ho pamatují celé generace. Stavějí se nové hotely, staré se totálně renovují včetně luxusních interiérů, mění se celá infrastruktura městeček na Jadranu. Vše k lepšímu! I to je důvod k velkému turistickému boomu, který dnes Chorvatsko zažívá. I český turista by měl přecházet na vyšší standard služeb, bude-li chtít svůj milovaný Jadran i nadále navštěvovat.

    Nabídku naší CK pro rok 2023 můžete prohlížet a přímo rezervovat na našich webových stránkách www.chorvatskozababku.cz. Zde najdete hotely, menší penziony a ubytování v soukromých apartmánech a vilách, v kategorii 1*, 2*, 3*, 4* a 5* na Jadranu, výběr exkluzivního ubytování také na webové stránce www.chorvatskoexclusive.cz. Klienti ze Slovenské i České republiky platící zájezd na účet naší CK v EUR mohou prohlížet a přímo rezervovat na naší webové stránce www.chorvatskozababku.sk.  Přepočítací koeficient pro platbu v EUR pro sezónu 2023 je od 10.1.2023 stanoven na 26 (CZK cena se vydělí 26, pravidlo zaokrouhlování - na celá EUR směrem nahoru.  Nabídka SLOVINSKA je umístěna na webové stránce www.dovolenaslovinsko.com.

V roce 2023 jdeme spolu s Vámi do 32. sezóny vzájemné spolupráce. Za tu dobu jsme se stali stálicí a jistotou pro Vaši dovolenou v Chorvatsku. Věříme, že naši nabídku se zájmem prostudujete a některou z nabízených kapacit si vyberete za místo své příjemné dovolené. Na všechny z Vás, kteří se rozhodnete pro Vaši 100-jedničku, se těší

Ing. Petr Zemek a spolupracovníci

 

Partneři:
Chorvatské turistické sdružení:

 

Členství CK v:

 
Asociace cestovních kanceláří ČR          

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

 

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr     

Živé firmy

 

 

 

 

Centrála 101 CK Zemek - vedle Normy, Stará Boleslav
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12
Knihkupectví Sylvie - Brandýs nad Labem, Komenského náměstí 57/12