Vážení naši hosté,

    dovolujeme si Vám předložit rozsáhlou nabídku pobytových míst chorvatského Jadranu pro rok 2024, kterou průběžně dále rozšiřujeme. 

    Naše celková nabídka zahrnuje cca 120 míst a to na celém chorvatském pobřeží včetně ostrovů od Savudrije (Umagu) po Dubrovník. Máte před sebou velkou možnost výběru z cca 350 ubytovacích kapacit jednoho z největších touroperátorů na JADRAN. Jsme cestovní kanceláří založenou v roce 1992 a za léta úspěšné činnosti se nám podařilo naplnit heslo: JADRAN JE I NAŠE MOŘE A S CK ZEMEK JSTE TU JAKO DOMA!

    Nabízíme od dvouhvězdičkových hotelů a rodinných penzionů, přes 3* hotely až po nové destinace v luxusním vybavení 4* hotelů včetně oblíbených “All-inclusive” či ubytování v mobilních chatách v kempech, momentálně i 5* hotely a apartmány. V nabídce je základní cena za ubytování vypočtena vždy na 7 dní. Další nabízené služby jsou Vámi volitelné. Při sestavení Vámi volitelných služeb jste tak ihned při nabídce seznámeni s konečnou cenou pobytu. Ta se může změnit jen ve výjimečných případech uvedených ve Všeobecných podmínkách prodeje zájezdů 101 CK Zemek. Péče o naše hosty je v řadě míst zabezpečována i celoročně našimi stálými delegáty, kteří v Chorvatsku trvale žijí a hovoří česky.

    Z naší osobní zkušenosti vřele doporučujeme realizovat Vaši dovolenou během krásného a teplého babího léta. Bez problému najít pěkné místo na pláži i pro parkování Vašeho auta - to vše můžete uskutečnit za velmi příznivé ceny, navíc při průměrné teplotě moře 22 - 24°C, vzduchu 23 - 26°C a to až do poloviny října.

    Veškeré všeobecné a další informace obdrží náš host vždy k poukazu na sestavený zájezd. Tento katalog je s popisem nabízených kapacit určen k Vašemu prostudování. Posuďte sami, obsáhlejší nabídku v ČR najdete jen stěží. Chorvatsko dneška není Chorvatskem 70. – 90. let, jak ho pamatují celé generace. Stavějí se nové hotely, staré se totálně renovují včetně luxusních interiérů, mění se celá infrastruktura městeček na Jadranu. Vše k lepšímu! I to je důvod k velkému turistickému boomu, který dnes Chorvatsko zažívá. I český turista by měl přecházet na vyšší standard služeb, bude-li chtít svůj milovaný Jadran i nadále navštěvovat.

    Nabídku naší CK pro rok 2024 můžete prohlížet a rezervovat na našich webových stránkách www.chorvatskozababku.cz. Zde najdete hotely, menší penziony a ubytování v soukromých apartmánech a vilách, v kategorii 1*, 2*, 3*, 4* a 5* na Jadranu, výběr exkluzivního ubytování také na webové stránce www.chorvatskoexclusive.cz. Klienti ze Slovenské i České republiky platící zájezd na účet naší CK v EUR mohou prohlížet a rezervovat na naší webové stránce www.chorvatskozababku.sk.  Přepočítací koeficient pro platbu v EUR pro sezónu 2024 je od 10.1.2023 stanoven na 26 (CZK cena se vydělí 26, pravidlo zaokrouhlování - na celá EUR směrem nahoru.  

Nabídka SLOVINSKA je umístěna na webové stránce www.dovolenaslovinsko.com.

V roku 2024 ideme spolu s Vami do 33. sezóny vzájomnej spolupráce. Za ten čas sme sa stali stálicou a istotou pre Vašu dovolenku v Chorvátsku. Veríme, že našu ponuku so záujmom preštudujete a niektorú z ponúkaných kapacít si vyberiete za miesto svojej príjemnej dovolenky. Na všetkých z Vás, ktorí sa rozhodnete pre Vašu 100-jednotku, sa tešia

Ing. Peter Zemek a spolupracovníci

 

 

Partneri:
Chorvátske turistické združenie:

 

Členstvo CK v:

 
Asociácia cestovných kancelárií ČR          

Asociácia slovenských cestovných kancelárií a agentúr

 

Slovenská asociácia cestovných kancelárií a cestovných agentúr     

Živé firmy

 

 

 

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.