AUTOBUSOVÁ DOPRAVA 2024 - nejsou možné místenky!

ISTRIE: 7.6. odjezd tam až 15.9. poslední příjezd do ČR
KVARNER: 7.6. odjezd tam až 15.9. poslední příjezd do ČR
DALMÁCIE: 17.5. odjezd tam až 29.9. poslední příjezd do ČR

 

Informace k odjezdovému místu PRAHA - odjezd/návrat je buď Letňany (konečná metra C) nebo odjezd z Florence a návart k vlakovému nádraží. Přesně se dozvíte až na jízdence.

 

KOMPLETNĚ DOPRAVA KE STAŽENÍ ve formátu .pdf  ZDE

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE K AUTOBUSOVÉ DOPRAVĚ
S ohledem na evropské normy pro autobusovou dopravu, které určují kromě jiného maximální počet odjetých hodin pro řidiče v návaznosti na povinnou přestávku, stanovila 101 CK Zemek pro sezonu 2024 v České republice výše uvedená nástupní místa. Uvedené odjezdové časy nástupních míst jsou pouze orientační.
101 CK Zemek si s ohledem na počet prodaných míst vyhrazuje právo na změnu času odjezdu a také změnu trasy.  Z některých měst je doprava řešena svozem na jiné nástupní místo. Svozy jsou řešeny autobusem jedoucím po trase, osobním autem nebo mikrobusem, proto počítejte vždy minimálně s možností jednoho přestupu. Svozové dopravní prostředky nemusí být vybaveny klimatizací. Přesný čas odjezdu, popis nástupního místa (i svozového) a telefonní kontakty budou upřesněny až v odbavení (pokynech) k odjezdu, které obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem. Časy odjezdu z HR budou zaslány formou SMS na uvedené telefonní číslo klienta ve smlouvě o zájezdu.
Upozorňujeme, že každý autobus nabírá klienty na trase postupně, takže např. klient z Turnova má samozřejmě oproti cestujícímu z Brna nevýhodu v délce trasy a i v počtu nástupních a výstupních zastávek. Obdobně je tomu tak i při výstupu/nástupu v Chorvatsku, kde má vždy bus určenu trasu do většího počtu letovisek (10 -15 míst) a to z důvodu, že je organizován jako linkový/zastávkový a vykládá/nakládá klienty v příslušných destinacích po trase postupně. Ne vždy je možné zajet přímo k hotelům, penzionům, a proto z důvodu bezpečnosti a dopravních předpisů vykládá bus klienty na místech tomu určených (parkoviště, bus. zastávky, čerpací stanice atd.). Autobusová doprava je samostatný produkt a nekoresponduje s nástupem na ubytování/odchodem z ubytování, a ne vždy plynule navazuje na odjezdy/příjezdy trajektů. Dle potřeb si CK vyhrazuje právo na změnu trasy autobusu (např. při zpáteční cestě). 
Při jednosměrné přepravě se účtuje 66 % z ceny obousměrné přepravy. V případě požadavku klienta na obsazení dvou sedadel (dvousedačky) v autobuse jednou osobou je účtován příplatek 100 % z ceny obousměrné dopravy. Zasedací pořádek se tvoří až před daným termínem odjezdu. Sestavování zasedacího pořádku v autobuse s přihlédnutím na požadavky klientů má v kompetenci pouze pracovník dopravního oddělení CK - a jeho rozhodnutí je konečné a nelze jej měnit či uplatňovat reklamaci. Každé osobě včetně dětí je přiřazeno pouze jedno sedadlo, slevy z jízdného na děti neposkytujeme. Autobusy nejsou vybaveny upínacími pásy pro dětské autosedačky (dle směrnice nejsou autosedačky v autobusech povinné). Obsazujeme všechna místa v autobuse včetně prostředního na zadní pětce. Autobusovou dopravu klientům zajišťujeme i u jiných dopravců, tato skutečnost bude poznamenána až v odbavení (pokynech) k odjezdu. 

Autobusová doprava je zajišťována standardními autobusy pro mezinárodní přepravu osob. Autobusy mají klimatizaci, DVD, případně občerstvení a WC a dle roku výroby buď mají nebo nemají dvoubodové bezpečnostní pásy. Přeprava domácích zvířat a rozměrných zavazadel (cyklistická kola, surfy atd.) není povolena. Zrušení dopravy ze strany objednavatele/zákazníka musí být zasláno písemnou formou a řídí se dle našich Všeobecných obchodních podmínek prodeje zájezdů a služeb cestovního ruchu.

 

Upozorňujeme, že v sezóně 2024 nejsou zabezpečeny občerstvení a nápoje v autobusu. Pokud budou, jde o službu navíc, standardem je doprava bez občerstvení a bez nápojů. 

Minimální počet účastníků pro svoz/rozvoz z jednoho nástupního místa jsou 4 osoby. Při nižším počtu osob, bude klientovi nahlášená změna nástupního místa. Svoz/rozvoz jedné osoby není možný. 101 CK Zemek si vyhrazuje právo i na zrušení nástupního místa vlivem nepředvídaných událostí. V případě nedostatečného počtu osob může dojít z ekonomického hlediska ke zrušení dopravy/zájezdu, v tomto případě bude klientovi vrácena částka v plné výši. CK si vyhrazuje právo vyloučit z přepravy osoby pod vlivem alkoholu, drog, omamných látek a osoby agresivně se chovající či vulgárně napadající posádku autobusu a spolucestující a to bez nároku na finanční kompenzaci za neuskutečněnou dopravu.

Kontakty pro dopravu:

e-mail: doprava2@101ckzemek.cz

Dispečink: +420 774 000 424

 

VÝSTUPNÍ MÍSTA CHORVATSKO
Istrie 2 650 Kč
Kanegra, Savudrija, Umag, Novigrad, Lanterna, Červar Porat, Poreč, Funtana, Vrsar, Rovinj, Pula, Banjole, Rabac, Medulin, Premantura
 
Kvarner 2 650 Kč
Opatija, Kraljevica, Crikvenica, Selce, Novi Vinodolski, Omišalj, Njivice, Malinska, Valbiska*, Krk, Punat, Šilo, Baška
 
Dalmacie 1 2 850 Kč
Zaton, Petrčane, Zadar*, Bibinje, Sv. Filip i Jakov, Biograd na Moru, Pakoštane, Murter, Vodice, Solaris, Primošten, Trogir, Kaštela
 
Dalmacie 2 3 000 Kč
Split*, Omiš, Brela, Baška Voda, Baško Polje, Makarska, Tučepi, Podgora
 
Dalmacie 3 3 050 Kč
Igrane, Živogošče, Drvenik, Podaca, Brist, Gradac, Ploče*
 
Dalmacie 4 3 250 Kč
Orebič*, Perna
 
 * TRAJEKTY NEBO TRANSFERY NA DALŠÍ MÍSTA VIZ NÍŽE
 
PŘÍPLATKY:
Jednosměrná doprava: 66% z ceny obousměrné dopravy  
 
TRANSFERY OSTROVY
Ostrov Rab příplatek +400 Kč z přístavu Valbiska. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer taxi službou z přístaviště Lopar do místa ubytování na ostrově Rab NENÍ ZAHRNUT V CENĚ - klienti si jej platí sami na místě, transfer bude klientům předem objednán v CK. 
Ostrovy Cres a Lošinj příplatek +3 000 Kč z přístavu Valbiska. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Merag  do místa ubytování na ostrově Cres a Lošinj je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem, osobním autem chorvatskou partnerskou společností, taxi službou. Do místa Veli Lošinj a do apartmánů v soukromí Mali Lošinj a Artatore dopravu nezajišťujeme!
Ostrovy Dugi Otok a Ugljan příplatek +1 000 Kč z přístavu Zadar (Gaženica). Autobus na ostrovy nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfery z přístavišť Božava, Brbinj, Preko do míst ubytování na ostrovech Dugi Otok a Ugljan jsou zahrnuty v ceně, jsou zajištěny mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.
Místo Stari Grad (ostrov Hvar) příplatek +550 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfery z přístaviště Stari Grad do míst ubytování na ostrově Hvar jsou zahrnuty v ceně, jsou zajištěny lodí, mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.
Místo Supetar (ostrov Brač) příplatek +350 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Supetar do místa ubytování na ostrově Brač NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).
Místo Hvar (ostrov Hvar) příplatek +550 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Hvar do místa ubytování na ostrově Hvar NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).
Místo Vela Luka (ostrov Korčula) příplatek +600 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Vela Luka do místa ubytování na ostrově Korčula NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy). 
Místo Pasadur (ostrov Lastovo) příplatek +600 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Ubli do místa ubytování na ostrově Lastovo je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.
Místa Vis, Komiža (ostrov Vis) příplatek +550 z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Vis do místa ubytování na ostrově Vis NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy). 
Místa Vrboska a Jelsa (ostrov Hvar) příplatek +550 z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Stari Grad do místa ubytování na ostrově Hvar NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy). 
Místo Korčula (ostrov Korčula) příplatek +200 z přístavu Orebič. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Dominče do místa ubytování na ostrově Korčula je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.

 

MĚSTO / KRAJ

PŘIBLIŽNÉ ČASY ODJEZDU

PŘESNÝ ČAS BUDE UVEDEN V POKYNECH !!!

  Linky
Ústecký kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Děčín 13:55   13:55   10:45 10:45 10:45 10:45 350 Kč
Ústí nad Labem 14:30   14:30   11:30 11:30 11:30 11:30 350 Kč
Teplice 14:00   14:00   11:00 11:00 11:00 11:00 350 Kč
Most 13:30   13:30   10:30 10:30 10:30 10:30 400 Kč
Roudnice nad Labem 15:00   x   12:00 12:00 12:00 12:00 290 Kč
Chomutov 13:00   13:00   10:00 10:00 10:00 10:00 400 Kč
Louny 13:30   x   10:30 10:30 10:30 10:30 290 Kč
Karlovarský kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Cheb 13:00   x   10:00 10:00 10:00 10:00 400 Kč
Karlovy Vary 13:00   x   10:00 10:00 10:00 10:00 400 Kč
Sokolov 13:00   x   10:00 10:00 10:00 10:00 400 Kč
Liberecký kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Liberec 13:50   13:50   11:00 11:00 11:00 11:00 350 Kč
Jablonec nad Nisou 13:30   13:30   10:30 10:30 10:30 10:30 350 Kč
Semily 13:40   13:40   10:40 10:40 10:40 10:40 400 Kč
Turnov 14:10   14:10   11:10 11:10 11:10 11:10 350 Kč
Královéhradecký kraj  Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Hradec Králové 14:15   14:15   11:15 11:15 11:15 11:15 300 Kč
Středočeský kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Mladá Boleslav 14:30   14:30   11:30 11:30 11:30 11:30 350 Kč
Benátky n. Jizerou 14:45   14:45   11:45 11:45 11:45 11:45 3500 Kč
Brandýs n. L.- St. Boleslav 15:00   15:00   12:00 12:00 12:00 12:00 350 Kč
Slaný 15:00   x   12:00 12:00 12:00 12:00 300 Kč
Kladno 15:00   x   12:00 12:00 12:00 12:00 300 Kč
Beroun 15:00   x   12:00 12:00 12:00 12:00 290 Kč
Kolín 15:00   x   12:00 12:00 12:00 12:00 300 Kč
Poděbrady 15:00   x   12:00 12:00 12:00 12:00 300 Kč
Praha 16:00   16:00   13:00 13:00 13:00 13:00 0 Kč
Dobříš 17:15   17:15   14:15 14:15 14:15 14:15 0 Kč
Příbram 17:30   17:30   14:30 14:30 14:30 14:30 0 Kč
Benešov 17:30   17:30   13:30 13:30 13:30 13:30 300 Kč
Plzeňský kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Plzeň 16:00   16:00   13:00 13:00 13:00 13:00 350 Kč
Rokycany 16:00   x   13:00 13:00 13:00 13:00 380 Kč
Klatovy 16:45   16:45   13:45 13:45 13:45 13:45 350 Kč
Horažďovice 17:40   17:40   14:40 14:40 14:40 14:40 350 Kč
Jihočeský kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Strakonice 18:30   18:30   15:30 15:30 15:30 15:30 300 Kč
Tábor 18:30   18:30   15:00 15:00 15:00 15:00 300 Kč
Písek 18:15   18:15   15:15 15:15 15:15 15:15 0 Kč
Soběslav 18:45   18:45   15:45 15:45 15:45 15:45 300 Kč
České Budějovice 19:30   19:30   16:30 16:30 16:30 16:30 0 Kč
Kaplice 20:00   20:00   17:00 17:00 17:00 17:00 0 Kč
Dolní Dvořiště 20:10   20:10   17:10 17:10 17:10 17:10 0 Kč
Pardubický kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Pardubice 13:45   13:45   10:45 10:45 10:45 10:45 350 Kč
Svitavy 16:55   16:55   13:55 13:55 13:55 13:55 350 Kč
Chrudim 13:30   x   10:30 10:30 10:30 10:30 400 Kč
Kraj Vysočina Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Humpolec 17:50   17:50   14:50 14:50 14:50 14:50 200 Kč
Jihlava - Pávov 18:10   18:10   15:05 15:05 15:05 15:05 200 Kč
Velké Meziříčí 18:25   18:25   15:25 15:25 15:25 15:25 200 Kč
Velká Bíteš 18:45   18:45   15:45 15:45 15:45 15:45 200 Kč
Olomoucký kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Hranice na Moravě 17:00   17:00   13:45 13:45 13:45 13:45 400 Kč
Olomouc 17:40   17:40   14:15 14:15 14:15 14:15 400 Kč
Prostějov 18:00   18:00   14:40 14:40 13:30 13:30 400 Kč
Moravskoslezský kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Opava 15:00   x   11:30 11:00 11:30 11:30 290 Kč
Ostrava 15:30   15:30   12:00 12:00 12:00 12:00 400 Kč
Frýdek-Místek 16:00   16:00   12:40 12:40 12:40 12:40 400 Kč
Příbor 16:15   16:15   12:55 12:55 12:55 12:55 400 Kč
Nový Jičín 16:30   16:30   13:15 13:15 13:15 13:15 400 Kč
Zlínský kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Zlín 17:20   17:20   14:20 14:20 14:20 14:20 400 Kč
Kroměříž 18:00   18:00   15:00 15:00 15:00 15:00 400 Kč
Jihomoravský kraj Istrie 1   Kvarner   Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Boskovice 17:40   17:40   14:40 14:40 14:40 14:40 350 Kč
Blansko 18:05   18:05   15:05 15:05 15:05 15:05 350 Kč
Kuřim 18:30   18:30   15:30 15:30 15:30 15:30 350 Kč
Vyškov 18:45   18:45   15:20 15:20 15:20 15:20 400 Kč
Brno 19:30   19:30   16:30 16:30 16:30 16:30 0 Kč
Ladná 20:15   20:15   17:15 18:15 19:15 20:15 0 Kč
xxx nástupní místo neplatí pro danou destinaci
DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA MOŽNÁ PO DOHODĚ
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.