Doprava

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO CHORVATSKA 2020

 

KE STAŽENÍ VE FORMÁTU .PDF

 

S ohledem na evropské normy pro autobusovou dopravu, které určují kromě jiného maximální počet odjetých hodin pro řidiče v návaznosti na povinnou přestávku, stanovila 101 CK Zemek pro sezonu 2020 v České republice výše uvedená nástupní místa. Uvedené odjezdové časy nástupních míst jsou pouze orientační.
                   

101 CK Zemek si s ohledem na počet prodaných míst vyhrazuje právo na změnu času odjezdu a také změnu trasy. Z některých měst je doprava řešena svozem na jiné nástupní místo. Svozy jsou řešeny autobusem jedoucím po trase, osobním autem nebo mikrobusem, proto počítejte vždy minimálně s možností jednoho přestupu. Svozové dopravní prostředky nemusí být vybaveny klimatizací. Přesný čas odjezdu, popis nástupního místa (i svozového) a telefonní kontakty budou upřesněny až v odbavení (pokynech) k odjezdu, které obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem. Časy odjezdu z HR budou zaslány formou SMS na uvedené telefonní číslo klienta ve smlouvě o zájezdu a to i v případě, že zpáteční čas odjezdu je uveden v odbavení (pokynech) k odjezdu - ten je pouze orientační.

Upozorňujeme, že každý autobus nabírá klienty na trase postupně, takže např. klient z Turnova má samozřejmě oproti cestujícímu z Brna nevýhodu v délce trasy a i v počtu nástupních a výstupních zastávek. Obdobně je tomu tak i při výstupu/nástupu v Chorvatsku, kde má vždy bus určenou trasu do většího počtu letovisek (10 -15 míst) a to z důvodu, že je organizován jako linkový/zastávkový a vykládá/nakládá klienty v příslušných destinacích po trase postupně. Ne vždy je možné zajet přímo k hotelům, penzionům, a proto z důvodu bezpečnosti a dopravních předpisů vykládá bus klienty na místech tomu určených (parkoviště, bus zastávky, čerpací stanice atd.). Autobusová doprava je samostatný produkt a nekoresponduje s nástupem na ubytování/odchodem z ubytování, a ne vždy plynule navazuje na odjezdy/příjezdy trajektů. Dle potřeb si CK vyhrazuje právo na změnu trasy autobusu (např. při zpáteční cestě). 
Při jednosměrné přepravě se účtuje 66% z ceny obousměrné přepravy. V případě požadavku klienta na obsazení dvou sedadel (dvousedačky) v autobuse jednou osobou je účtován příplatek 100 % z ceny obousměrné dopravy. Místenky v autobuse lze pořídit pouze při sepisování smlouvy o zájezdu/přihlášky (nelze dodatečně) jako nepovinný příplatek. Za rezervaci konkrétního sedadla v autobuse se účtuje příplatek 300 Kč/ obousměrně/ osoba. Z důvodu dané kapacity autobusu nelze vyhovět všem. V případě obsazenosti rezervovaného místa klienty telefonicky sami informujeme, nabídneme místo jiné a příplatek vrátíme. Zasedací pořádek se tvoří až před daným termínem odjezdu. Sestavování zasedacího pořádku v autobuse s přihlédnutím na místenky a požadavky klientů má v kompetenci pouze pracovník dopravního oddělení CK - a jeho rozhodnutí je konečné a nelze jej měnit či uplatňovat reklamaci. Informace ohledně místenek na usazení v autobuse nejsou uvedeny v odbavení (pokynech) k odjezdu, tyto požadavky jsou pevně zaneseny do zasedacího pořádku a předány řidičům do autobusu. Každé osobě včetně dětí je přiřazeno pouze jedno sedadlo, slevy z jízdného na děti neposkytujeme. Autobusy nejsou vybaveny upínacími pásy pro dětské autosedačky (dle směrnice nejsou autosedačky v autobusech povinné). Obsazujeme všechna místa v autobuse včetně prostředního na zadní pětce. Autobusovou dopravu klientům zajišťujeme i u jiných dopravců, tato skutečnost bude poznamenána až v odbavení (pokynech) k odjezdu. V případě jiného dopravce negarantujeme dodržení rezervace konkrétního místa v autobuse, v takovém případě je klientovi příplatek za místenku vrácen.
Autobusová doprava je zajišťována standardními autobusy pro mezinárodní přepravu osob. Autobusy mají klimatizaci, DVD, občerstvení, případně WC a dle roku výroby buď mají nebo nemají dvoubodové bezpečnostní pásy. Přeprava domácích zvířat a rozměrných zavazadel (cyklistická kola, surfy atd.) není povolena. Zrušení dopravy ze strany objednavatele/zákazníka musí být zasláno písemnou formou a účtuje se při stornování 14 - 5 dní před termínem odjezdu 50% ceny jízdného, při stornování 4 dny před termínem 100% ceny jízdného.
                   
Minimální počet účastníků pro svoz/rozvoz z jednoho nástupního místa jsou 4 osoby. Při nižším počtu osob, bude klientovi nahlášená změna nástupního místa. Svoz/rozvoz jedné osoby není možný. 101 CK Zemek si vyhrazuje právo i na zrušení nástupního místa vlivem nepředvídaných událostí. V případě nedostatečného počtu osob může dojít z ekonomického hlediska ke zrušení dopravy/zájezdu, v tomto případě bude klientovi vrácena částka v plné výši. CK si vyhrazuje právo vyloučit z přepravy osoby pod vlivem alkoholu, drog, omamných látek a osoby agresivně se chovající či vulgárně napadající posádku autobusu a spolucestující a to bez nároku na finanční kompenzaci za neuskutečněnou dopravu.

Ohledně cestování s dětmi AUTOBUSEM velmi doporučujeme přečíst tento odkaz směřující na stránky BESIPu: 

https://www.ibesip.cz/Tematicke-stranky/Cestujeme-autem/Povolani-profesionalniho-ridice/Cestujeme-autobusem

 

Kontakty pro dopravu:

tel: 326 912 992  
e-mail:
doprava@101ckzemek.cz, doprava2@101ckzemek.cz 
Dispečink non-stop pátek až neděle: +420 774 000 424

 

VÝSTUPNÍ MÍSTA CHORVATSKO
Istrie 1                 2 290 Kč
Kanegra, Savudrija, Umag, Novigrad, Lanterna, Červar Porat, Poreč, Funtana, Vrsar, Rovinj, Pula, Banjole  
                   
Istrie 2                 2 290 Kč
Poreč, Rabac, Medulin, Premantura                
                   
Kvarner                 2 290 Kč
Opatija, Kraljevica, Crikvenica, Selce, Novi Vinodolski, Omišalj, Njivice, Malinska, Valbiska, Krk, Punat, Šilo, Baška
                   
Dalmacie 1                 2 550 Kč
Zaton, Petrčane, Zadar, Sv. Filip i Jakov               
                   
Dalmacie 2                 2 550 Kč
Biograd na Moru, Pakoštane, Pirovac, Vodice, Šibenik, Primošten, Seget Donji, Kaštel Štafilič    
                   
Dalmacie 3                 2 650 Kč
Split, Omiš, Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora, Drašnice
                   
Dalmacie 4                 2 750 Kč
Igrane, Živogošče, Drvenik, Podaca, Gradac
                   
Dalmacie 5                 2 850 Kč
Ploče, Orebič, Perna                  
                   
Slovinsko                 2 290 Kč
                   
PŘÍPLATKY:                  

Jednosměrná doprava: 66% z ceny obousměrné dopravy

 

           
TRANSFERY OSTROVY                  
Dramajl (Crikvenica) +600 Kč z Crikvenice. Autobus do oblasti nezajíždí. Transfer osobním autem či mikrobusem do místa ubytování je v ceně a je zajištěn přes CK.
Ostrov Rab příplatek +350 Kč z přístavu Valbiska. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer taxi službou z přístaviště Lopar do místa ubytování na ostrově Rab NENÍ ZAHRNUT V CENĚ - klienti si jej platí sami na místě, transfer bude klientům předem objednán v CK. 
Ostrovy Cres a Lošinj příplatek +2650 Kč z přístavu Valbiska. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Merag  do místa ubytování na ostrově Cres a Lošinj je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem, osobním autem chorvatskou partnerskou společností, taxi službou. Do místa Veli Lošinj a do apartmánů v soukromí Mali Lošinj a Artatore  dopravu nezajišťujeme!
Ostrovy Dugi Otok a Ugljan příplatek +700 Kč z přístavu Zadar (Gaženica). Autobus na ostrovy nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfery z přístavišť Božava, Brbinj, Preko do míst ubytování na ostrovech Dugi Otok a Ugljan jsou zahrnuty v ceně, jsou zajištěny mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.
Místa Stari Grad a Supetar (ostrovy Hvar a Brač) příplatek +900 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrovy nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfery z přístaviště Stari Grad, Supetar do míst ubytování na ostrovech Hvar a Brač jsou zahrnuty v ceně, jsou zajištěny lodí, mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.
Místo Bol (ostrov Brač) příplatek +1500 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Supetar do míst ubytování na ostrově Brač je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.
Místo Hvar (ostrov Hvar) příplatek +1000 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Hvar do místa ubytování na ostrově Hvar NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).
Místo Vela Luka (ostrov Korčula) příplatek +700 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Vela Luka do místa ubytování na ostrově Korčula NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).   
Místo Pasadur (ostrov Lastovo) příplatek +900 Kč z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Ubli do místa ubytování na ostrově Lastovo je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.
Místa Vis, Komiža (ostrov Vis) příplatek +600 z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Vis do místa ubytování na ostrově Vis NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).   
Místa Vrboska a Jelsa (ostrov Hvar)  příplatek +600 z přístavu Split. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Stari Grad do místa ubytování na ostrově Hvar NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).   
Místo Trpanj (poloostrov Pelješac) příplatek +350 z přístavu Ploče. Autobus na poloostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Trpanj do místa ubytování na poloostrově Pelješac se nezajišťuje, klienti do hotelu Faraon v Trpanji, který je vzdálen cca 200 m od přístavu, jdou pěšky.
Místo Korčula (ostrov Korčula) příplatek +550 z přístavu Orebič. Autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Dominče do místa ubytování na ostrově Korčula je zahrnut v ceně, je zajištěn mikrobusem, osobním autem chorvatskými partnerskými společnostmi, taxi službou.

PŘIBLIŽNÉ ČASY ODJEZDU - PŘESNÝ ČAS BUDE UVEDEN V POKYNECH

MĚSTO / KRAJ            
  Linky
Ústecký kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Děčín 14:00 14:00 14:00 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 350 Kč
Ústí nad Labem 14:30 14:30 14:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 350 Kč
Teplice 14:30 14:30 14:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 350 Kč
Most 14:30 14:30 14:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 350 Kč
Chomutov 14:00 14:00 14:00 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 350 Kč
Žatec 14:15 14:15 xxx 11:15 11:15 11:15 11:15 xxx 400 Kč
Louny 14:30 14:30 xxx 11:30 11:30 11:30 11:30 xxx 400 Kč
Liberecký kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Liberec 14:15 14:15 14:15 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 350 Kč
Jablonec nad Nisou 14:00 14:00 14:00 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 350 Kč
Turnov 14:40 14:40 14:40 11:40 11:40 11:40 11:40 11:40 350 Kč
Česká Lípa 14:00 14:00 xxx 11:00 11:00 11:00 11:00 11:00 500 Kč
Královéhradecký kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Trutnov 13:15 13:15 xxx 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 500 Kč
Náchod 13:15 13:15 xxx 10:15 10:15 10:15 10:15 10:15 500 Kč
Jičín 14:15 14:15 xxx 11:15 11:15 11:15 11:15 11:15 500 Kč
Hradec Králové 14:30 14:30 14:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 350 Kč
Středočeský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Mladá Boleslav 15:10 15:10 15:10 12:10 12:10 12:10 12:10 12:10 250 Kč
Poděbrady 14:45 14:45 xxx 11:45 11:45 11:45 11:45 xxx 250 Kč
Kolín 14:45 14:45 xxx 11:45 11:45 11:45 11:45 xxx 250 Kč
Beroun 14:45 14:45 xxx 11:45 11:45 11:45 11:45 xxx 250 Kč
Kladno 14:45 14:45 xxx 11:45 11:45 11:45 11:45 xxx 250 Kč
Slaný 15:00 15:00 xxx 12:00 12:00 12:00 12:00 xxx 250 Kč
Mělník 15:00 15:00 xxx 12:00 12:00 12:00 12:00 xxx 250 Kč
Stará Boleslav 15:30 15:30 15:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 0 Kč
Praha 16:00 16:00 16:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 0 Kč
Dobříš 17:15 17:15 17:15 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 0 Kč
Příbram 17:35 17:35 17:35 14:20 14:20 14:20 14:20 14:20 0 Kč
Benešov 17:00 17:00 17:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 200 Kč
Karlovarský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Cheb 14:00 14:00 xxx 11:00 11:00 11:00 11:00 xxx 400 Kč
Sokolov 14:30 14:30 xxx 11:30 11:30 11:30 11:30 xxx 400 Kč
Karlovy Vary 15:00 15:00 xxx 12:00 12:00 12:00 12:00 xxx 400 Kč
Plzeňský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Plzeň 16:00 16:00 16:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 250 Kč
Klatovy 16:45 16:45 16:45 13:45 13:45 13:45 13:45 13:45 250 Kč
Horažďovice 17:40 17:40 17:40 14:40 14:40 14:40 14:40 14:40 250 Kč
Jihočeský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Strakonice 18:00 18:00 18:00 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 200 Kč
Tábor 18:05 18:05 18:05 15:00 15:00 15:00 15:00 15:00 200 Kč
Písek 18:35 18:35 18:35 15:05 15:05 15:05 15:05 15:05 0 Kč
České Budějovice 19:30 19:30 19:30 16:00 16:00 16:00 16:00 16:00 0 Kč
Pardubický kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Pardubice 13:45 17:00 17:00 10:45 12:50 12:50 12:50 10:45 350 Kč
Chrudim xxx 17:20 17:20 xxx 13:10 13:10 13:10 xxx 350 Kč
Ústí nad Orlicí xxx 18:20 18:20 xxx 14:20 14:20 14:20 xxx 350 Kč
Vysoké mýto xxx 17:40 17:40 xxx 13:40 13:40 13:40 xxx 350 Kč
Litomyšl xxx 18:00 18:00 xxx 14:00 14:00 14:00 xxx 350 Kč
Česká Třebová xxx 18:40 18:40 xxx 14:35 14:35 14:35 xxx 350 Kč
Svitavy 16:55 19:05 19:05 13:55 15:00 15:00 15:00 13:55 350 Kč
Kraj Vysočina Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Humpolec 16:45 16:45 16:45 12:45 12:45 12:45 12:45 12:45 200 Kč
Jihlava 17:15 17:15 17:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 250 Kč
Žďár nad Sázavou 17:30 17:30 17:30 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 250 Kč
Velké Meziříčí 18:00 18:00 18:00 14:00 14:00 14:00 14:00 14:00 200 Kč
Třebíč xxx 19:30 19:30 xxx 15:10 15:10 15:10 xxx 250 Kč
Velká Bíteš 18:45 18:45 18:45 14:45 14:45 14:45 14:45 14:45 200 Kč
Olomoucký kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Šumperk 15:45 15:45 xxx 11:45 11:45 11:45 11:45 xxx 400 Kč
Hranice na Moravě 17:00 17:00 17:00 13:00 13:00 13:00 13:00 13:00 250 Kč
Olomouc 17:15 17:15 17:15 13:15 13:15 13:15 13:15 13:15 250 Kč
Prostějov 17:30 17:30 17:30 13:30 13:30 13:30 13:30 13:30 250 Kč
Moravskoslezský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Opava 14:50 14:50 14:50 10:50 10:50 10:50 10:50 10:50 350 Kč
Ostrava 15:30 15:30 15:30 11:30 11:30 11:30 11:30 11:30 350 Kč
Frýdek-Místek 16:00 16:00 16:00 12:00 12:00 12:00 12:00 12:00 350 Kč
Příbor 16:15 16:15 16:15 12:15 12:15 12:15 12:15 12:15 350 Kč
Nový Jičín 16:30 16:30 16:30 12:30 12:30 12:30 12:30 12:30 350 Kč
Zlínský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Uherské Hradiště 18:50 19:20 19:20 14:50 15:20 15:20 15:20 14:50 250 Kč
Zlín 17:20 18:45 18:45 13:20 14:45 14:45 14:45 13:20 250 Kč
Kroměříž 18:30 18:30 18:30 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 250 Kč
Jihomoravský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Dal 5 Příplatek
Boskovice 18:30 19:45 19:45 14:30 15:40 15:40 15:40 14:30 250 Kč
Blansko 18:30 20:10 20:10 14:30 16:00 16:00 16:00 14:30 250 Kč
Vyškov 19:00 19:50 19:50 15:50 15:50 15:50 15:50 15:50 250 Kč
Brno 19:30 21:00 21:00 16:30 17:00 17:00 17:00 16:30 0 Kč
Hodonín xxx 20:55 20:55 xxx 16:55 16:55 16:55 xxx 250 Kč
Břeclav xxx 21:20 21:20 xxx 17:20 17:20 17:20 xxx 250 Kč
Znojmo xxx 20:30 20:30 xxx 16:30 16:30 16:30 xxx 250 Kč
Mikulov 21:00 21:00 21:00 17:00 17:00 17:00 17:00 17:00 0 Kč
xxx nástupní místo neplatí pro danou destinaci
DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA MOŽNÁ PO DOHODĚ