Doprava

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO CHORVATSKA 2019

KE STAŽENÍ VE FORMÁTU .PDF

S ohledem na evropské normy pro autobusovou dopravu, které určují kromě jiného maximální počet odjetých hodin pro řidiče v návaznosti na povinnou přestávku, stanovila 101 CK Zemek pro sezonu 2019 v České republice následující nástupní místa. Uvedené odjezdové časy nástupních míst jsou pouze orientační.

101 CK Zemek si s ohledem na počet prodaných míst vyhrazuje právo na změnu času odjezdu a také změnu trasy. Z některých měst je doprava řešena svozem na jiné nástupní místo. Svozy jsou řešeny autobusem jedoucím po trase, osobním autem nebo mikrobusem, proto počítejte vždy minimálně s možností jednoho přestupu. Svozové dopravní prostředky nemusí být vybaveny klimatizací. Přesný čas odjezdu, popis nástupního místa (i svozového) a telefonní kontakty budou upřesněny až na jízdence, kterou obdržíte nejpozději 7 dní před odjezdem. Časy odjezdu z HR budou zaslány formou SMS na uvedené telefonní číslo klienta ve smlouvě o zájezdu a to i v případě, že zpáteční čas odjezdu je na jízdence uveden - ten je pouze orientační.

Upozorňujeme, že každý autobus nabírá klienty na trase postupně, takže např. klient z Turnova má samozřejmě oproti cestujícímu z Brna nevýhodu v délce trasy a i v počtu nástupních a výstupních zastávek. Obdobně je tomu tak i při výstupu/nástupu v Chorvatsku, kde má vždy bus určenou trasu do většího počtu letovisek (10 -15 míst) a to z důvodu, že je organizován jako linkový/zastávkový a vykládá/nakládá klienty v příslušných destinacích po trase postupně. Ne vždy je možné zajet přímo k hotelům, penzionům, a proto z důvodu bezpečnosti a dopravních předpisů vykládá bus klienty na místech tomu určených (parkoviště, bus.zastávky, čerpací stanice atd.). Autobusová doprava je samostatný produkt a nekoresponduje s nástupem na ubytování/odchodem z ubytování, a ne vždy plynule navazuje na odjezdy/příjezdy trajektů. Dle potřeb si CK vyhrazuje právo na změnu trasy autobusu (např. při zpáteční cestě).

Místenky v autobuse lze pořídit pouze při sepisování smlouvy o zájezdu/přihlášky (nelze dodatečně) jako nepovinný příplatek, prodejní cena rezervace konkrétního sedadla v autobuse - se účtuje 300 Kč/obousměrně/zákazník. Z důvodu dané kapacity autobusu nelze vyhovět všem - v případě obsazenosti rezervovaného místa klienty telefonicky sami informujeme, nabídneme místo jiné a příplatek vrátíme. Zasedací pořádek se tvoří až před daným termínem odjezdu. Sestavování zasedacího pořádku v autobuse s přihlédnutím na místenky a požadavky klientů má v kompetenci pouze pracovník dopravního oddělení CK - a jeho rozhodnutí je konečné a nelze jej měnit či uplatňovat reklamaci. Informace ohledně místenek na usazení v autobuse nejsou uvedeny na jízdence, tyto požadavky jsou pevně zaneseny do zasedacího pořádku a předány řidičům do autobusu. Každé osobě včetně dětí je přiřazeno pouze jedno sedadlo, slevy z jízdného na děti neposkytujeme. Autobusy nejsou vybaveny upínacími pásy pro dětské autosedačky (dle směrnice nejsou autosedačky v autobusech povinné). Obsazujeme všechna místa v autobuse včetně prostředního na zadní pětce. Autobusovou dopravu klientům zajišťujeme i u jiných dopravců, tato skutečnost bude poznamenána až na jízdence. V případě jiného dopravce negarantujeme dodržení rezervace konkrétního místa v autobuse - v takovém případě je klientovi příplatek za místenku vrácen.

Autobusová doprava je zajišťována standardními autobusy pro mezinárodní přepravu osob. Autobusy mají klimatizaci, DVD, občerstvení, případně WC a dle roku výroby buď mají nebo nemají dvoubodové bezpečnostní pásy. Přeprava domácích zvířat a rozměrných zavazadel (cyklistická kola, surfy atd.) není povolena. Zrušení dopravy ze strany objednavatele/zákazníka musí být zasláno písemnou formou a účtuje se - při stornování 14 - 5 dní před termínem odjezdu 50% ceny jízdného, při stornování 4 dny před termínem 100% ceny jízdného.

Minimální počet účastníků pro svoz/rozvoz z jednoho nástupního místa jsou 4 osoby. Při nižším počtu osob, bude klientovi nahlášená změna nástupního místa. Svoz/rozvoz jedné osoby není možný. 101 CK Zemek si vyhrazuje právo i na zrušení nástupního místa vlivem nepředvídaných událostí. V případě nedostatečného počtu osob může dojít z ekonomického hlediska ke zrušení dopravy/zájezdu, v tomto případě bude klientovi vrácena částka v plné výši. CK si vyhrazuje právo vyloučit z přepravy osoby pod vlivem alkoholu, drog, omamných látek a osoby agresivně se chovající či vulgárně napadající posádku autobusu a spolucestující a to bez nároku na finanční kompenzaci za neuskutečněnou dopravu.

Kontakty pro dopravu:

tel: 326 912 992  
e-mail: doprava@101ckzemek.cz, doprava2@101ckzemek.cz 
Dispečink non-stop pátek až neděle: +420 774 000 424

ddd

VÝSTUPNÍ MÍSTA CHORVATSKO              
Istrie 1               2 200 Kč
Kanegra, Savudrija, Umag, Dalja, Novigrad, Lanterna, Červar Porat, Funtana, Vrsar, Rovinj    
                 
Istrie 2               2 200 Kč
Umag, Poreč, Rabac, Medulin, Premantura, Verudela, Pula, Banjole        
                 
Kvarner               2 200 Kč
Opatija, Kraljevica, Crikvenica, Selce, Novi Vinodolski, Omišalj, Njivice, Malinska, Valbiska, Krk, Punat, Šilo, Baška
                 
Dalmacie 1               2 400 Kč
Zaton, Petrčane, Zadar, Bibinje, Sv. Filip i Jakov            
                 
Dalmacie 2               2 400 Kč
Biograd na Moru, Pakoštane, Pirovac, Vodice, Šibenik, Primošten, Seget, Kaštela      
                 
Dalmacie 3               2 500 Kč
Split, Omiš, Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora, Drašnice, Igrane, Živogošče, Drvenik, Podaca, Gradac, Ploče
                 
Dalmacie 4               2 700 Kč
Orebič, Perna                

 

TRANSFERY A OSTROVY:

Crikvenica - Dramalj +150 Kč,  z Crikvenice: autobus se do oblasti nezajíždí. Transfer autem či mikrobusem je v ceně a je zajištěný CK.
Ostrov Krk-Šilo: autobus (CK Zemek) přímo do oblasti Šilo nezajíždí, přeprava je organizována z přístaviště Crikvenica s přestupem na boat taxi (doprava lodí) a výstup z lodi přístav Šilo. Výstup z autobusu je na autobusovém nádraží Crikvenica, k boat taxi je to cca 200 m pěší chůzí. V přístavu Šilo cca 30 m se nachází agentura (detailní informace klient obdrží ve svém odbavení) POZOR - CENA BOAT TAXI NENÍ ZAHRNUTA V CENĚ, tuto službu si hradí klient sám na místě, cena jednoho směru je cca 19 KUN za osobu. V případě cizí (partnerské) autobusové dopravy existuje možnost výstupu přímo v městečku Šilo (bez boat taxi, vše bude opět uvedeno až v odbavení). 
Ostrov Rab příplatek +300 Kč, z přístavu Valbiska: autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Následný transfer/taxi do destinací po ostrově Rab NENÍ ZAHRNUT V CENĚ - klienti si jej platí sami na místě, transfer bude klientům objednán přes CK. 
Ostrovy Cres a Lošinj příplatek +1300 Kč, z přístavu Valbiska: autobus na ostrov nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer je zahrnut v ceně a je zajištěn mikrobusem/os. autem či taxi do jednotlivých míst na ostrově chorvatskou partnerskou společností přes CK.
Ostrovy Dugi a Ugljan příplatek +500 Kč, z přístavu Zadar (Gaženica): autobus na ostrovy nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfery z daných přístavišť jsou v ceně a jsou zajištěny mikrobusem/os. autem či taxi do jednotlivých míst na ostrově chorvatskými partnerskými společnostmi či chorvatskou hotelovou společností, zajištěno přes CK.
Místa Stari Grad a Supetar (ostrovy Hvar a Brač) příplatek +900 Kč, z přístavu Split: autobus na ostrovy nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfery z daných přístavišť jsou v ceně a jsou zajištěny lodí/os. autem či taxi do jednotlivých míst na ostrově chorvatskými partnerskými společnostmi či chorvatskou hotelovou společností, zajištěno přes CK.
Místa Hvar a Bol (ostrovy Hvar a Brač) příplatek +1500 Kč, z přístavu Split: autobus na ostrovy nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfery z daných přístavišť jsou v ceně a jsou zajištěny mikrobusem/os. autem či taxi do jednotlivých míst na ostrově chorvatskými partnerskými společnostmi či chorvatskou hotelovou společností, zajištěno přes CK.
Místo Vela Luka (ostrov Korčula) příplatek +700 Kč, z přístavu Split: autobus na ostrovy nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfery z daných přístavišť jsou v ceně a jsou zajištěny mikrobusem/os. autem či taxi do jednotlivých míst na ostrově chorvatskými partnerskými společnostmi či chorvatskou hotelovou společností, zajištěno přes CK.
Místo Pasadur (ostrov Lastovo) příplatek +900 Kč, z přístavu Split: autobus na ostrovy nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfery z daných přístavišť jsou v ceně a jsou zajištěny mikrobusem/os. autem či taxi do jednotlivých míst na ostrově chorvatskými partnerskými společnostmi či chorvatskou hotelovou společností, zajištěno přes CK.
Ostrov Vis (místa Vis, Komiža) příplatek +600 Kč, z přístavu Split: trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, ale následný transfer/taxi do místa ubytování NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují) - klienti si vše zajišťují sami své pomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).
Místa Vrboska a Jelsa (ostrov Hvar)  příplatek +400 Kč, z přístavu Split: trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, ale následný transfer/taxi do místa ubytování NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují) - klienti si vše zajišťují sami své pomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).
Místo Trpanj (poloostrov Pelješac) příplatek +300 Kč, z přístavu Ploče: cena včetně trajektových lístků na poloostrov Pelješac přístav Trpanj - autobus na poloostrov nezajíždí, doprava je organizována trajektem z přístavu Ploče, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer do hotelu se nezajišťuje, klienti dochází do hotelu vzdáleného od přístavu v Trpanji cca 200 m pěšky.
Místo Korčula (ostrov Korčula) příplatek +200 Kč, z přístavu Orebič: do míst Korčula, Lumbarda je doprava organizována transferem z přístavu Orebič, cena je včetně trajektových lístků. Klienti cestují trajektem sami bez doprovodu zástupců CK. Transfery jsou zahrnuty v ceně a jsou zajištěny partnerskými chorvatskými společnostmi přes CK. 

 

PŘIBLIŽNÉ ČASY ODJEZDU - PŘESNÝ ČAS BUDE UVEDEN V POKYNECH

Ústecký kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Děčín 14:00 14:00 14:00 11:00 11:00 11:00 11:00 300 Kč
Ústí nad Labem 14:30 14:30 14:30 11:30 11:30 11:30 11:30 300 Kč
Teplice 14:30 14:30 14:30 11:30 11:30 11:30 11:30 300 Kč
Most 14:30 14:30 14:30 11:30 11:30 11:30 11:30 300 Kč
Chomutov 14:00 14:00 14:00 11:00 11:00 11:00 11:00 300 Kč
Žatec 14:15 14:15 xxx 11:15 11:15 11:15 xxx 300 Kč
Louny 14:30 14:30 xxx 11:30 11:30 11:30 xxx 300 Kč
Liberecký kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Liberec 14:15 14:15 14:15 11:00 11:00 11:00 11:00 300 Kč
Jablonec nad Nisou 14:00 14:00 14:00 11:15 11:15 11:15 11:15 300 Kč
Turnov                                   14:40 14:40 14:40 11:40 11:40 11:40 11:40 300 Kč
Česká Lípa 14:00 14:00 xxx 11:00 11:00 11:00 11:00 300 Kč
Královéhradecký kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Trutnov 13:15 13:15 xxx 10:15 10:15 10:15 10:15 400 Kč
Náchod 13:15 13:15 xxx 10:15 10:15 10:15 10:15 400 Kč
Jičín 14:15 14:15 xxx 11:15 11:15 11:15 11:15 300 Kč
Hořice 14:15 14:15 14:15 11:15 11:15 11:15 11:15 300 Kč
Hradec Králové 14:30 14:30 14:30 11:30 11:30 11:30 11:30 300 Kč
Středočeský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Mladá Boleslav 15:10 15:10 15:10 12:10 12:10 12:10 12:10 200 Kč
Čáslav 14:15 14:15 xxx 11:15 11:15 11:15 xxx 200 Kč
Poděbrady 14:45 14:45 xxx 11:45 11:45 11:45 xxx 200 Kč
Nymburk 15:00 15:00 xxx 12:00 12:00 12:00 xxx 200 Kč
Kolín 14:45 14:45 xxx 11:45 11:45 11:45 xxx 200 Kč
Beroun 14:45 14:45 xxx 11:45 11:45 11:45 xxx 200 Kč
Kladno 14:45 14:45 xxx 11:45 11:45 11:45 xxx 200 Kč
Slaný 15:00 15:00 xxx 12:00 12:00 12:00 xxx 200 Kč
Mělník 15:00 15:00 xxx 12:00 12:00 12:00 xxx 200 Kč
Stará Boleslav 15:30 15:30 15:30 12:30 12:30 12:30 12:30 0 Kč
Praha 16:00 16:00 16:00 13:00 13:00 13:00 13:00 0 Kč
Dobříš 17:15 17:15 17:15 14:00 14:00 14:00 14:00 0 Kč
Příbram 17:35 17:35 17:35 14:20 14:20 14:20 14:20 0 Kč
Benešov 17:00 17:00 17:00 14:00 14:00 14:00 14:00 200 Kč
Karlovarský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Cheb 14:00 14:00 xxx 11:00 11:00 11:00 xxx 400 Kč
Sokolov 14:30 14:30 xxx 11:30 11:30 11:30 xxx 400 Kč
Karlovy Vary 15:00 15:00 xxx 12:00 12:00 12:00 xxx 400 Kč
Plzeňský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Plzeň 16:00 16:00 16:00 13:00 13:00 13:00 13:00 200 Kč
Domažlice 16:00 16:00 16:00 13:00 13:00 13:00 13:00 200 Kč
Kdyně 16:15 16:15 16:15 13:15 13:15 13:15 13:15 200 Kč
Klatovy 16:45 16:45 16:45 13:45 13:45 13:45 13:45 200 Kč
Sušice 17:30 17:30 17:30 14:30 14:30 14:30 14:30 200 Kč
Horažďovice 17:40 17:40 17:40 14:40 14:40 14:40 14:40 200 Kč
Jihočeský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Strakonice 18:00 18:00 18:00 14:30 14:30 14:30 14:30 0 Kč
Tábor 18:05 18:05 18:05 15:00 15:00 15:00 15:00 200 Kč
Písek 18:35 18:35 18:35 15:05 15:05 15:05 15:05 0 Kč
České Budějovice 19:30 19:30 19:30 16:00 16:00 16:00 16:00 0 Kč
Kaplice 20:00 20:00 20:00 16:30 16:30 16:30 16:30 0 Kč
Pardubický kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Pardubice 15:30 15:30 15:30 11:30 11:30 11:30 11:30 300 Kč
Chrudim xxx 16:00 16:30 xxx 12:00 12:00 xxx 300 Kč
Ústí nad Orlicí xxx 16:00 16:00 xxx 13:00 13:00 xxx 300 Kč
Česká Třebová xxx 16:30 16:30 xxx 13:30 13:30 xxx 300 Kč
Vysoké mýto xxx 15:45 15:45 xxx 12:00 12:00 xxx 300 Kč
Litomyšl xxx 16:15 16:15 xxx 12:30 12:30 xxx 300 Kč
Svitavy 17:45 17:45 17:45 13:45 13:45 13:45 13:45 300 Kč
Kraj Vysočina Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Humpolec 16:45 16:45 16:45 12:45 12:45 12:45 12:45 200 Kč
Jihlava 17:15 17:15 17:15 13:15 13:15 13:15 13:15 200 Kč
Žďár nad Sázavou 17:30 17:30 17:30 12:15 12:15 12:15 12:15 200 Kč
Velké Meziříčí 18:00 18:00 18:00 14:00 14:00 14:00 14:00 200 Kč
Třebíč xxx 18:15 18:15 xxx 14:00 14:00 xxx 200 Kč
Velká Bíteš 18:45 18:45 18:45 14:45 14:45 14:45 14:45 100 Kč
Olomoucký kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Šumperk 15:45 15:45 xxx 11:45 11:45 11:45 xxx 400 Kč
Hranice na Moravě 17:00 17:00 17:00 13:00 13:00 13:00 13:00 200 Kč
Olomouc 17:15 17:15 17:15 13:15 13:15 13:15 13:15 200 Kč
Přerov xxx 18:15 18:15 xxx 14:15 14:15 xxx 300 Kč
Prostějov 17:30 17:30 17:30 13:30 13:30 13:30 13:30 100 Kč
Moravskoslezský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Opava 14:50 14:50 14:50 10:50 10:50 10:50 10:50 300 Kč
Ostrava 15:30 15:30 15:30 11:30 11:30 11:30 11:30 300 Kč
Frýdek-Místek 16:00 16:00 16:00 12:00 12:00 12:00 12:00 300 Kč
Příbor 16:15 16:15 16:15 12:15 12:15 12:15 12:15 300 Kč
Nový Jičín 16:30 16:30 16:30 12:30 12:30 12:30 12:30 300 Kč
Zlínský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Uherské Hradiště 18:50 18:50 18:50 14:50 14:50 14:50 14:50 200 Kč
Zlín 17:20 17:20 17:20 13:20 13:20 13:20 13:20 200 Kč
Kroměříž 18:30 18:30 18:30 14:30 14:30 14:30 14:30 200 Kč
Jihomoravský kraj Istrie 1 Istrie 2 Kvarner Dal 1 Dal 2 Dal 3 Dal 4 Příplatek
Boskovice 18:30 18:30 18:30 14:30 14:30 14:30 14:30 200 Kč
Blansko 18:30 18:30 18:30 14:30 14:30 14:30 14:30 200 Kč
Vyškov 19:00 19:00 19:00 15:00 15:00 15:00 15:00 100 Kč
Brno 19:45 19:45 19:45 16:00 16:00 16:00 16:00 0 Kč
Hodonín xxx 19:45 19:45 xxx 16:00 16:00 xxx 200 Kč
Znojmo xxx 20:30 20:30 xxx 16:30 16:30 xxx 200 Kč
Mikulov 21:00 21:00 21:00 17:00 17:00 17:00 17:00 0 Kč

xxx nástupní místo neplatí pro danou destinaci

 

DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA MOŽNÁ PO DOHODĚ