Ski hotel 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 26001005
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Česká republika / Žďárské vrchy / Nové Město na Moravě
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: restaurace, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: fitness studio, minigolf, tenisové dvorce
Sport v blízkosti: cyklistika, turistika

Informace o zájezdu

Hotel Ski se nachází v Novém Městě na Moravě v samém srdci Vysočina Arény. Ta je známá především pořádáním sportovních soutěží na světové úrovni, jako jsou SP v biatlonu nebo SP horských kol. Atraktivní okolí hotelu je ideální pro celou řadu aktivit. V zimě si přijdou na své milovníci běžeckého nebo sjezdového lyžování, v létě naopak potěšíme milovníky cyklistiky nebo kolečkových lyží. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází singeltracky a cyklostezky různých obtížností, přímo u hotelu můžete využít areálu Vysočina arény. Hotel je výborným výchozím bodem pro rekreaci, např. Pilská nádrž, Velké Dářko, hrad Pernštejn, Zelená Hora nebo skanzen na Veselém Kopci u Hlinska.

Hotel SKI se skládá z hlavní budovy hotelu a bungalovů a má celkovou kapacitu až 183 lůžek. Naše hosty zajisté potěší také wellness centrum, které se nachází přímo v hlavní budově hotelu. V Hotelu Ski máte na výběr ubytování v pokojích z kategorií Standard a Superior, které jsou umístěny v budově hotelu, nebo z bungalovů, které jsou cca 50 m od hotelu. Nabízíme ubytování v původní části hotelu (kategorie Standard) nebo v nové části hotelu (kategorie Superior). Hotel disponuje také jedním bezbariérovým pokojem. 

Dvoulůžkový pokoj Superior má velikost pokoje: 24 m², samostatná koupelna s fénem, wc, trezor na cennosti, Wi-Fi, TV, telefon v nové části hotelu, výhled do lesa.
Jednolůžkový pokoj Superior má velikost pokoje: 20 m², samostatná koupelna s fénem, wc, trezor na cennosti, Wi-Fi, TV, telefon v nové části hotelu, výhled do lesa. 

Dvoulůžkový pokoj Standard má velikost pokoje: 19 m², samostatná koupelna, wc, většina pokojů vybavena balkonem, Wi-Fi, TV v původní části hotelu, výhled na Vysočina Arénu.
Jednolůžkový pokoj Standard má velikost pokoje: 14 m², samostatná koupelna, wc, Wi-Fi, TV v původní části hotelu, výhled na Vysočina Arénu.

Apartmán třílůžkový Standard má  velikost apartmánu: 39 m², samostatná koupelna, wc, Wi-Fi, TV v původní části hotelu, výhled na Vysočina Arénu
Apartmán čtyřlůžkový Standard má velikost apartmánu: 41 m², samostatná koupelna, wc, bezbariérový přístup, balkon, Wi-Fi, TV v původní části hotelu, výhled na Vysočina Arénu.
Apartmán čtyř- až pětilůžkový Standard má velikost pokoje: 41 m², samostatná koupena, wc, balkon, Wi-Fi, TV v původní části hotelu, výhled na Vysočina Arénu.

Bungalovy mají 3 lůžka + 2 přistýlky, vybavená kuchyňka, samostatná koupelna, wc, terasa, TV cca 50m od hotelu, výhled na hotel.

Naše kuchyně nabízí každý den české a moravské speciality, v letních měsících také grilování. K dispozici je hotelová restaurace a lobby hotelu, kde je možnost občerstvení až do večerních hodiny. Nově pro naše hosty s malými dětmi nabízíme dětský koutek v blízkosti restaurace.

K dispozici je našim hostům hotelový bazén, vířivka, Kneippova lázeň, sauny, relaxační místnost a posilovna. V hotelu můžou hosté využít i solárium, masáže, minigolf nebo tenisové kurty.

Cena obsahuje

1x ubytování ve dvoulůžkovém, jednolůžkovém pokoji se snídaní ve formě bufetu,
nebo 1x ubytování v třílůžkové, čtyřlůžkovém, pětilůžkovém apartmánu se snídaní ve formě bufetu,nebo 1x ubytování v pětilůžkovém bungalovu bez stravy
WI-FI v hotelu
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
místní ubytovací poplatek 21 Kč/osoba/noc - platí se na místě v recepci
dětská postýlka pro dítě do 3 let (na vyžádání) 118 Kč/noc
domácí zvíře (na vyžádání) 472 Kč/noc
příplatek polopenze - dospělá osoba 284 Kč/den
příplatek polopenze - dítě 3 - 12 let 189 Kč/den
příplatek polopenze - dítě do 3 let - ZDARMA
příplatek snídaně při ubytování v bungalovech - dítě 3-12 let 130 Kč/den
příplatek snídaně při ubytování v bungalovech - dospělá osoba 189 Kč/den

Poznámka

Ceny jsou za celé pokoje a apartmány (jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový, čtyřlůžkový, pětilůžkový) se snídaní.
Dítě do 12 let se 2 dosp.os. ubytované v apartmánech sleva 250 Kč/noc.
Cena je za celý pětilůžkový bungalov bez stravy.
V termínu 3.7. - 6.7.2020 je možný pobyt pouze v minimální délce 3 noci.

Pokoje Superior
Pokoje Superior
Pokoje Standard
Pokoje Standard
Pokoje Standard
Apartmány
Apartmány
Apartmány
Apartmány
Apartmány
Bungalovy
Bungalovy
Bungalovy
Bungalovy
  • restaurace
  • wellness centrum
  • WI-FI k dispozici dle popisu