Vltava Ensana Health Spa Hotel - Minirelax 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 14001025
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Česká republika / Západní Čechy / Mariánské Lázně
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: dětský koutek, lobby-aperitiv bar, restaurace, terasa, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu

Informace o zájezdu

Lázeňský resort Vltava se nachází v klidné části města s krásným výhledem na panorama lázní. Resort tvoří budovy Vltava a Berounka, které jsou vzájemně propojené koridorem a dependance Vítkov. Přímo v resortu je vývěr Balbínova pramene k pitné kúře a minerálním koupelím, bazén s whirl-poolem, sauna a fitness. Léčebné proceduryse poskytují z místních přírodních zdrojů. Hosté mohou využít letní terasu s lehátky a slunečníky. V blízkosti se rozprostírá lesopark s množstvím vyhlídkových tras.

UBYTOVÁNÍ: 84 útulných pokojů kategorie Komfort, Komfort Plus a Suite v části Vltava a Berounka, 28 pokojů kategorie Standard v dependanci Vítkov. Společenská místnost, dětský koutek, kulečník, Wifi internet a internetový koutek - pro hotelové hosty zdarma. V pokojích Komfort je s prcha, televize, telefon, Wifi, minibar, sejf, fén, župan. výhled do lesa. V pokojích Komfort Plus je sprcha nebo vana, televize, telefon, Wifi, minibar, sejf, fén, župan, froté pantofle. V pokojích Standard je sprcha, televize, telefon. Depandance Vítkov se nachází cca 200 m od lázeňského resortu Vltava, kde je pro jeho hosty k dispozici recepce, restaurace a léčebné oddělení.

LÉČENÍ: Ordinace lékařů a léčebné oddělení v hotelu, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů - minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Balbínův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.

WELLNESS & BEAUTY: Bazén s vířivými proudy (12 x 6 m), proudy, whirlpool, sauna, fitness. Za poplatek: koupele, masáže.

GASTRONOMIE: Česká i mezinárodní kuchyně, výběr z dietních jídel. Snídaně a večeře formou bufetu, VITAL oběd, salátový bufet, koutek zdravé výživy. Restaurace Regina, lobby bar, letní terasa.

Cena obsahuje

2 x ubytování
2 x polopenze - snídaně a večeře ve formě bufetu
nápoj na uvítanou
léčebné procedury: 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2.

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
místní lázeňská taxa 21 Kč noc/dospělá osoba - platí se na místě v recepci
malé domácí zvíře (na vyžádání) za poplatek 300 Kč/noc
Check in time dřívější příjezd od 8:00 do 14:00 hod. (na vyžádání) za poplatek 1290 Kč/pokoj
Check out time pozdější odjezd od 12:00 do 18:00 hod. (na vyžádání) za poplatek 1290 Kč/pokoj

Poznámka

MINIRELAX - musí být pobyt na 2 noci

Malé domácí zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně. Do hotelů Nové Lázně, Centrální Lázně, Maria Spa, Hvězda, Imperial a Neapol platí úplný zákaz vstupu zvířat.

  • dětský koutek
  • lobby-aperitiv bar
  • restaurace
  • terasa
  • wellness centrum
  • WI-FI k dispozici dle popisu