Svoboda Health Spa Hotel - Minirelax 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 14001005
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Česká republika / Západní Čechy / Mariánské Lázně
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: dětský koutek, lobby-aperitiv bar, restaurace, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu

Informace o zájezdu

Lázeňský resort Svoboda leží v klidném prostředí lesoparku v blízkosti kolonády i centra města. V sousedství hotelu se nachází pavilon Lesního pramene. Celý resort Svoboda, Margareta a Palladio je propojený krytou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V  komplexu se nachází vývěr Josefova pramene k pitné kúře a minerálním koupelím, bazén, whirlpool, sauna a parní lázeň, léčebné procedury se poskytují z  místních přírodních zdrojů. Hotel Labe, dependance lázeňského resortu Svoboda, se nachází v bezprostřední blízkosti kolonády a Zpívající fontány. Depandance Labe se nachází cca 200 m od lázeňského resortu Svoboda, kde je pro jeho hosty k dispozici recepce, restaurace a léčebné oddělení.

UBYTOVÁNÍ: V resortu je 99 pokojů kategorie Komfort a Suite, 32 pokojů kategorie Standard v dependanci Labe. Společenská místnost s kulečníkem a dětským koutkem, Wifi a internetový koutek – pro hotelové hosty zdarma. V pokojích Komfort je sprcha nebo vana, televize, telefon, Wifi, minibar, sejf, fén, župan. Možnost propojení 2 dvoulůžkových pokojů. Výhled do lesoparku. V pokojích Standard je sprcha nebo vana, televize, telefon, Wifi, minibar, sejf, fén.

LÉČENÍ: Ordinace lékařů a  léčebné oddělení Palladio Spa Centre, komplexní lázeňská léčba, léčebné procedury z  přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce a další široké spektrum léčebných procedur. Josefův minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.

WELLNESS & BEAUTY:  Bazén s vířivými proudy (12 x 6 m), whirlpool, sauna a parní lázeň přímo v resortu. Za poplatek: koupele, masáže.

GASTRONOMIE: Stylové prostředí, česká i mezinárodní kuchyně, dietní menu. Snídaně a večeře formou bufetu, VITAL oběd, salátový bufet, koutek zdravé výživy. Restaurace Carlton, lobby bar.

Cena obsahuje

2 x ubytování
2 x polopenze - snídaně a večeře ve formě bufetu
nápoj na uvítanou
léčebné procedury: 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň CO2.

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
místní lázeňská taxa 21 Kč noc/dospělá osoba - platí se na místě v recepci
malé domácí zvíře (na vyžádání) za poplatek 300 Kč/noc
Check in time dřívější příjezd od 8:00 do 14:00 hod. (na vyžádání) za poplatek 770 Kč/pokoj
Check out time pozdější odjezd od 12:00 do 18:00 hod. (na vyžádání) za poplatek 770 Kč/pokoj

Poznámka

MINIRELAX - musí být pobyt na 2 noci

Malé domácí zvíře nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně. Do hotelů Nové Lázně, Centrální Lázně, Maria Spa, Hvězda, Imperial a Neapol platí úplný zákaz vstupu zvířat.

  • dětský koutek
  • lobby-aperitiv bar
  • restaurace
  • wellness centrum
  • WI-FI k dispozici dle popisu