Rimski dvor superior hotel 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj s možností dětské přistýlky
17 000 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, LCD TV, minibar, telefon, trezor, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji 17 000 Kč
dítě do 8 let - řádné lůžko se 1 dosp. os. 4 000 Kč
dítě 8-14 let - řádné lůžko s 1 dosp. os. 10 200 Kč
dítě do 8 let - přistýlka se 2 dosp. os. 3 000 Kč
dítě 8-10 let - přistýlka se 2 dosp. os. 4 800 Kč
dítě 10-14 let přistýlka se 2 dospělými osobami 6 000 Kč
dítě do 8 let - bez nároku na lůžko 0 Kč
jednolůžkový pokoj (single use)
22 000 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, LCD TV, minibar, telefon, trezor, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/1 pokoji - single use 22 000 Kč
Kód zájezdu: 60510
Typ ubytování: Hotel
Poloha: vnitrozemí
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Slovinsko / Vnitrozemí / Rimske Toplice
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar u bazénu, bazén venkovní, bazén vnitřní, dětská herna, dětské hřiště, garáž, kavárna, konferenční místnost, léčebné procedury, masážní salón, restaurace, restaurace a lá carte, sauna, Spa, wellness centrum
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, půjčovna jízdních kol
Sport v blízkosti: cyklistika, jízdy na koni, nordic walking

Informace o ubytování

Zanechte každodenní život za sebou a odpočiňte si v uklidňující přírodě, která vám navrátí zdraví a nabije vás pozitivní energií. Léčivé účinky termální vody znali již staří Římané, kteří v roce 39 př. n. l. právě na tomto místě vybudovali bazény s teplou a studenou vodou. Uplynula staletí a obliba zázračných vodních pramenů jen rostla. Členové různých královských rodin sem přicházeli v domnění, že objevili zázračný léčivý pramen. Lázně byly dlouhou dobu přístupné pouze příslušníkům vyšších vrstev a vyšším vojenským důstojníkům. Dnes jsou však dostupné každému, kdo chce vyzkoušet jeho léčivé účinky. Rozbory ukazují, že akrotermální voda v Rimske Terme je jednou z nejbohatších ve Slovinsku na obsah chemických prvků blahodárně působících na lidský organismus. Pohodu lidí podněcuje i okolí termálních lázní, křišťálově čistý vzduch a pohádková krajina panenských lesů.

V moderním Wellness centru Amalija, které vás okouzlí svou bohatou tradicí, se propojíte s přírodou, pocítíte bohatou moudrost našich předků a načerpáte zpět svou životní energii. Přírodní krásy doplňuje nabídka unikátních bazénů po vzoru římských lázní, koupele z římských dob v historickém termálním chrámu, mystické prostředí, které vás vrátí v čase, Sauna Land Varinia s různými saunami (parní, finské, solné, bylinné), široká nabídka masáží (klasické, detoxikační, relaxační, dětské čokoládové, aroma, solné, vinné atp.), ošetření těla a obličeje s profesionální kosmetikou, fitness centrum a kadeřnictví. Vstřícný a profesionální personál vás vyslechne a poradí vám, jaké ošetření pro vás bude vhodné. Po návštěvě vybrané sauny můžete relaxovat v tepidáriu nebo na odpočívadlech při poslechu relaxační hudby. V Sauna Landu Varinia je i krytý studený bazén a vnitřní vířivka s termální vodou.

V areálu lázní se nachází vnitřní bazén s termální vodou (32 °C), 4 vnitřní whirpooly (35 °C), venkovní panoramatický bazén s termální vodou (32 °C) a 3 venkovní whirpooly (35 °C). Užijte si římské lázně v bazénech s termální vodou, která má jako jedna z nejbohatších vod Slovinska prokazatelně léčivé účinky na tělo. V lázních se specializují na léčbu chronických a akutních bolestí kloubů, rekonvalescenci po zranění, poruchy nervového systému, nemoci dýchacích cest, ale i problémy se zády.

K vybavení areálu patří i 2 bazénové bary (vnitřní a venkovní), kavárna Café Princess Victoria a 2 restaurace – restaurace císaře Ferdinanda (teplý/studený bufet) a restaurace á la carte Sofija (kombinace nejlepších domácích jídel s vynikající chutí mezinárodní kuchyně). V hotelu je možné uspořádat konference, semináře, školení i další společenské akce v konferenčním sále vybaveném moderní audio a video technologií, s kapacitou až 250 osob.

O zábavu se v hotelu postarají bohaté animační programy, vnitřní a venkovní dětské hřiště. Hostům je zde k dispozici půjčovna kol, vycházkových holí nebo jiného sportovního vybavení. V okolí se nabízí spousta možností sportovního vyžití - cyklistika, nordic walking, rybaření, jízda na koni, adrenalinové zážitky a další aktivity.

Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo využít veřejné parkování u hotelu Zdraviliški dvor.

Hotel Rimski dvor se nachází mezi hotelem Sofijin dvor a hotelem Zdraviliški dvor. Jeho terasy vytvářejí skvělé prostředí pro relaxaci. Hotel disponuje 68 dvoulůžkovými pokoji a apartmány.
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, LCD TV, telefonem, minibarem, trezorem, klimatizací a WI-FI.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze (bohatá snídaně, večeře - švédský stůl)
WI-FI
parkování na venkovním parkovišti
neomezený vstup do bazénů s termální vodou
vstup do fitness centra
animace
živá hudba v Princess Victoria Café (pátek a sobota)
návštěva muzea Rimske terme
lázeňská pitná kúra
župan a pantofle
neomezené využívání areálu koupaliště v den příjezdu a odjezdu

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
dětská postýlka - 8 EUR/den
parkování v garáži - 8 EUR/auto/den
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 3 EUR/osoba
povinná pobytová taxa - 2,5 EUR/den/osoba - platí se na místě v recepci

Hotel Rimski Dvor
 • bar u bazénu
 • bazén venkovní
 • bazén vnitřní
 • dětská herna
 • dětské hřiště
 • garáž
 • kavárna
 • konferenční místnost
 • léčebné procedury
 • masážní salón
 • restaurace
 • restaurace a lá carte
 • sauna
 • Spa
 • wellness centrum