Terme Krka - Kristal Hotel - snídaně 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
dvoulůžkový pokoj 1/2 Double
19 700 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, telefon, TV kabelová, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2 pokoji 19 700 Kč
dítě do 12 let - řádné lůžko s 1 dosp. os. 15 760 Kč
jednolůžkový pokoj 1/1 Double (single use)
23 600 Kč/osobu
Vybavení: klimatizace, koupelna, telefon, TV kabelová, vysoušeč vlasů, WI-FI

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/1 pokoji - single use 23 600 Kč
Kód zájezdu: 60920
Typ ubytování: Hotel
Poloha: vnitrozemí
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Slovinsko / Vnitrozemí / Dolenjske Toplice
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén dětský, bazén venkovní, bazén vnitřní, dětské hřiště, kosmetický salón, léčebné procedury, masážní salón, parkování, restaurace, sauna, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: fitness studio
Sport v blízkosti: cyklistika, hřiště fotbalové, hřiště na košíkovou, hřiště na volejbal, hřiště pro míčové hry, kanoistika, nordic walking, tenisové dvorce, turistika

Informace o ubytování

Dolenjske Toplice se nachází v jihozápadním Slovinsku, na západním okraji povodí Novo Mesto, jen něco málo přes hodinu jízdy od Lublaně. Spa Resort Dolenjske Toplice je jedním z nejstarších termálních lázní ve Slovinsku. S moderní nabídkou koupelí, zdravotní péče a dalších služeb je atraktivní destinací pro hosty, kteří si chtějí odpočinout v přírodě, užít si blahodárných účinků termální vody a wellness služby a vylepšit si své zdraví. V restauracích resortu si můžete vybrat z vynikajících jídel, luxusních salátů, vegetariánských jídel, obědů, dezertů nebo jídel à la carte. Parkování je pro hosty resortu zdarma.
Hotel Kristal nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích, které jsou vybaveny kabelovou televizí, radiobudíkem, telefonem, Wi-Fi, koupelnou se sprchou nebo masážní vanou a vysoušečem vlasů.
V restauracích resortu si můžete vybrat z vynikajících jídel, luxusních salátů, vegetariánských jídel, obědů, dezertů nebo jídel à la carte. V prostorné restauraci hotelu Kristal si rychle všimnete pohádkového křišťálového lustru, který ji zdobí. Poté se rychle necháte zlákat lahůdkami, které pro vás náš zkušený a kreativní tým připravuje. Kromě obměňování denních menu každý den a kulinářských zážitků v sobotu restaurace nabízí také možnost individuálních menu vytvořených tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a chuti (většinou za příplatek).
WELLNESS, BAZÉNY, SAUNY, SPA
Oblečte si župan a projděte se spojovací chodbou spojující hotel Kristal se světem, kde můžete relaxovat a užívat si blahodárné účinky termální vody. Vitarium Spa & Beauty v hotelu Balnea je bohatou zemí termálních bazénů, osvěžujících koupelí, energizujících masáží a blahodárných saun. K dispozici je tu infrasauna, finská sauna s nudistickou terasou, sanarium, turecká parní sauna, bylinná sauna, japonská lázeň, pětimístná vířivka. Můžete si také vyzkoušet minimálně invazivní estetické procedury (např. aplikaci botoxu, injekční lipolýzu), na jejichž poskytování je vyškolen náš tým odborníků.
Zaplavejte si ve vnitřních a venkovních bazénech Laguna. Vnitřní bazény (324 m2, propojovací bazén 304 m2) mají příjemnou teplotu 32 °C, venkovní bazén (přes 850 m2) má teplotu 27 °C. O další relaxaci se postarají vodní masáže, vířivka a jiné atrakce.
Balnea FUN je dětským královstvím se čtyřmi venkovními tobogány, které byly navrženy tak, aby vytvořily hodiny zábavy. Jsou vhodné pro děti vyšší než 130 cm. Vaše ratolesti si užijí lezeckou stěnu, hřiště, venkovní bazén se skutečnou pirátskou lodí, nejmenší zase brouzdaliště v kryté části nebo lezeckou stěnu u krytého bazénu.
Dolenjske Toplice jsou jedním z nejvýznamnějších rehabilitačních center pro širokou škálu nemocí a úrazů. Kromě programů pro kardiovaskulární, pohybový a nervový systém jsou již více než sto let známí jako významné lázeňské středisko pro léčbu ženských nemocí (rakovina prsu a vrozené vady). Nabízejí programy pro léčby bolesti páteře, terapii gama houpáním – která omlazuje páteř a také program léčby osteoporózy. Pro naše nejmenší nabízíme rehabilitační program pro děti s vadným držením těla. Můžete přijít i na rehabilitaci po operacích kyčle, kolena, kotníku a rehabilitaci při poruchách a úrazech ramen. Také tu nabízí rehabilitační programy po mrtvici, pro případy mozkové aterosklerózy, neuralgie a neuropatie.
AKTIVITY, VÝLETY
Užijte si svůj pobyt na maximum při procházkách po lesích Kočevje a mezi viničními chalupami. Vyzkoušejte své dovednosti při nordic walkingu, poté uvolněte unavené svaly termální koupelí a sportovní masáží. A nezapomeňte na místní cyklostezky.
Region Dolní Kraňsko nabízí spoustu aktivit a výletů. Pokud máte rádi panenskou přírodu a zajímáte se také o historii, udělejte si výlet na Kočevski Rog se slavnou základnou partyzánského hnutí během druhé světové války. Výlet do Ribnice a Kočevje vás seznámí se slovinskými tradičními řemesly se dřevem a keramikou. Cestou tam si udělejte zajížďku do Kočevje, kde můžete v bujných lesích Kočevje prohloubit svůj vztah k přírodě a pozorovat krasové jevy a zvířata, která jinde neuvidíte. Objevte Belou Krajinu – zemi bílých bříz a slovinského folklórního charakteru a mnoha dalších starých tradic. Projeďte se na kanoi nebo kajaku po řece Kolpa, která se nachází na hranici Slovinska a Chorvatska a táhne se v délce téměř 300 kilometrů. Zaplavte si v letních vedrech nebo si zarybařte. V zimních měsících si užijte výlety na sněžnicích. 
Svěží exteriér hotelu nabízí fotbalové hřiště spolu s basketbalovým hřištěm, volejbalovým hřištěm a hřištěm na házenou. Les nabízí také cvičební stezku s piknikovým místem v blízkosti pro všechna vaše společenská setkání. Uprostřed malého lesa se nachází i čtyři tenisové kurty. Ať už preferujete cvičení sami s pomocí osobního trenéra nebo sami na cvičebních pomůckách, hotel nabízí skvělou příležitost pro skupinové i individuální tréninky venku, v tělocvičně nebo v bazénu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně
vstup do bazénů v hotelech a v Balnea Wellness Centru
animační programy
skupinové cvičení v bazénu
zapůjčení županu během pobytu
Wi-Fi
vstup do sauny (1x při pobytu na 2-4 noci, 2x při pobytu na 5-9 nocí, neomezeně při pobytu na 10 a více nocí)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK: 2,50 EUR/osoba/noc - platí se na místě
dětská postýlka - 10 EUR/noc - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na vyžádání, do 5 kg) - 20 EUR/noc - platí se na místě v recepci
dřívější check in/pozdní check-out - 70 EUR - platí se na místě v recepci
příplatek za bezlepková jídla - 10 EUR/osoba/noc - platí se na místě v recepci

 • bazén dětský
 • bazén venkovní
 • bazén vnitřní
 • dětské hřiště
 • kosmetický salón
 • léčebné procedury
 • masážní salón
 • parkování
 • restaurace
 • sauna
 • wellness centrum
 • WI-FI k dispozici dle popisu