Korana bungalovy - bez stravy 

Zvolte si termín:

Katalog 20.09.2020 - 03.10.2020 od 510 Kč/osobu/den


Kód zájezdu: 51255
Typ ubytování: Bungalov
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Tranzitní ubytování / Plitvice
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: recepce centrální, restaurace a lá carte, samoobsluha, sociální zařízení společné

Informace o zájezdu

Plitvická jezera – vnitrozemní oblast v nadmořské výšce 800 m, největší chorvatský Národní park, chráněná oblast, která je na seznamu světového dědictví UNESCO. Během tisíců let zde voda vyhloubila koryta řek a hluboké kaňony a díky krápníkovitému podkladu zde vzniklo 16 jezer, která jsou navzájem propojena kaskádami a vodopády. Prohlídka vám zabere min.2 až 5 hodin (doporučujeme dobré obutí). Ideální je ubytovat se zde na jednu noc při vaší cestě na Jadran a moci si tak v klidu prohlédnout Plitvická jezera.

Kemp Korana se nachází asi 5 km před Národním parkem Plitvická jezera (ve směru od Zagrebu), leží v krásném přírodním prostředí, obklopen smrkovým lesem. Kemp je renovovaný, k dispozici jsou recepce, restaurace s velkým výběrem teplých i studených jídel, samoobsluha, moderní sociální zařízení. V sezóně se zde pořádají folklórní akce. Možnost napojení na el. proud. Bungalovy jsou jednoduché, ale velmi pěkné dřevěné chatky se 2 lůžky a prostorem na odkládání zavazadel. Sociální zařízení jsou společná v kempu.

Tato varianta pobytu je bez stravování. V ceně nejsou ručníky, doprava, stravování, pojištění léčebných výloh a storna zájezdu.  Pouze na vlastní dopravu, doporučujeme k přenocování (odpočinku spojenému s návštěvou nádherného přírodního parku) při vaší cestě.

Veškeré ubytování na Plitvicích provádíme na dotaz, s potvrzením v průběhu několika dní.

Cena obsahuje

1x ubytování
lůžkoviny

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
ručníky
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

DÍTĚ DO 7 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A STRAVU.

  • recepce centrální
  • restaurace a lá carte
  • samoobsluha
  • sociální zařízení společné