Medena apartmány Standard plus - BUS 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 51766
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Seget Donji (Trogir)
Doprava: Autobus
Vybavení: směnárna, aperitiv bar, restaurace a lá carte, dětské hřiště, tobogán, stánek s novinami, supermarket, noční klub, bar na pláži, stánek s občerstvením, bistro
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, škola tenisu, škola potápění

Informace o zájezdu

Apartmány Medena je apartmánové středisko, umístěné ve svahu a obklopené subtropickou vegetací, vzdálené cca 4 km od města Trogir a 2 km od původně rybářské vesnice Seget Donji, s kterou je spojedné pobřežní promenádou. Leží v blízkosti hotelu Medena.

Všechny apartmány (celkem 260) jsou vkusně vybaveny, mají klimatizaci, vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, sociální zařízení. Aparmány 
Standard typu A jsou vždy v přízemí s terasou a mají 1 ložnici se 2 lůžky, obývací místnost s přistýlkou. Apartmány Standard typu B jsou vždy v 1. patře s balkonem, mají 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací místnost s přistýlkou.

Všechny apartmány jsou orientovány na mořskou stranu (výhled na moře nelze zaručit). WI-FI v apartmánech zdarma - tyto apartmány naleznete v další nabídce zájezdů.

Klienti mohou parkovat buď v blízkosti apartmánu nebo na parkovišti před recepcí.

Apartmány standard plus jsou vybaveny novějším nábytkem a mají navíc kávovar, mikrovlnou troubu a jsou prostornější.

V areálu je velká restaurace s výhledem na moře a ostrov Čiovo (ta je k dispozici i klientům, kteří si zakoupili stravování), aperitiv bar, disco klub, taneční terasa, směnárna, stánek se suvenýry, supermarket. Na pobřežní promenádě jsou různé bary, restaurace, rychlé občerstvení, kiosky.

Pláže jsou oblázkové a kamenité s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50-150 m (vhodné pro rodiny s dětmi). Komplex zajišťuje animaci pro děti a dospělé (od 15.6. do 15.9.). Pro děti je zde dětské hřiště. Areál má vlastní hřiště na plážový volejbal, ostatní sportoviště je možno využít u hotelu Medena. Raději zdůrazňujeme, že hosté apartmánů Medena nemohou využívat bazén u hotelu Medena. 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
výměna ručníků 2x týdně
závěrečný úklid
klimatizace
doprava
animace od 15.6. do 15.9.2017
WI-FI v apartmánech

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
dětská postýlka - za příplatek (pouze v termínech 12.5.-26.5. a 15.9.-29.9.2018 ZDARMA)

Poznámka

Možnost příplatku polopenze - stravování je podáváno ve vlastní restauraci a je formou: snídaně - švédský stůl; večeře - výběr ze 3 menu + předkrmy, moučníky, saláty - bufet.

Polopenze dítě do 3 let - ZDARMA !

Domácí zvířata nejsou povolena.

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech 8.9.-29.9.2018 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 28.2.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % !!! Slevy se nesčítají ! Sleva za včasný nákup platí pouze pro pobyty na 7 a více nocí.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 30.4.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % !!! Slevy se nesčítají ! Sleva za včasný nákup platí pouze pro pobyty na 7 a více nocí.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

 • směnárna
 • aperitiv bar
 • restaurace a lá carte
 • dětské hřiště
 • tobogán
 • stánek s novinami
 • supermarket
 • noční klub
 • bar na pláži
 • stánek s občerstvením
 • bistro