Sagitta Holiday Village bungalovy - all inclusive  

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 61836
Typ ubytování: Bungalov
Poloha: do 150 m od moře
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Ruskamen
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, café bar, grill bar, restaurace a lá carte, terasa
Sport v blízkosti: půjčovna jízdních kol

Informace o ubytování

Hotelový komplex Holiday Village Sagitta leží asi 7 km od Omiše. Rozkládá se na ploše 40 ha, převážně v borovém háji, hned vedle překrásné oblázkové pláže, což představuje ideální oázu klidu a odpočinku. Pláž s mělkým mořem je ideální pro malé děti.
Resort Holiday Village Sagitta - je kombinace hotelu, který spolu s apartmány a bungalovy tvoří jedinečné místo pro dovolenou v této části Jadranu. Sagitta je tříhvězdičkový hotel vhodný pro rodiny s dětmi. 

Resort Holiday Village Sagitta nabízí službu all inclusive LIGHT. Služba zahrnuje: ubytování v klimatizovaných hotelových pokojích, apartmánech nebo bungalovech se službou all inclusive LIGHT (včetně tří jídel (snídaně 07:00-10:00, oběd 12:00-14:00 a večeře 19:00-21:00), alkoholické nápoje z bufetového stolu jsou podávány během obědů a večeří, nealkoholické nápoje jsou podávány během snídaně, oběda a večeře. Během snídaně jsou podávány teplé nápoje (instantní káva, filtrovaná káva, čaj, mléko, kakao, čokoláda...) z bufetového stolu. Konzumace v Beach baru, Sport baru a na Cash baru v hlavní restauraci není zahrnuta ve službě all inclusive LIGHT.

HOTEL - jiná varianta zájezdu -  k dispozici jsou dva typy pokojů:

Dvoulůžkový pokoj s balkonem pro min. 2 dosp. osoby, maximálně 3 dosp. osoby nebo 2 dosp. osoby + 1 dítě (cca 20 m2), komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s rozkládacím křeslem (ve stejném pokoji), sprchou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, klimatizací a balkonem směrem k moři. Jsou umístěny v 1., 2. a 3. patře. 
Dvoulůžkový pokoj bez balkonu pro max. 2 dosp. osoby (18 m2), je vybaven francouzskou manželskou postelí (nelze oddělit), vanou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, a klimatizací. Všechny pokoje tohoto typu se nacházejí v přízemí hotelové budovy a jsou orientovány na mořskou stranu. Hotel nemá výtah.

BUNGALOVY - tato nabídka - umístěné ve stínu borovic, se nacházejí 200-350 m od hlavní budovy. Menší bungalov pro min. 2 dosp. osoby, max. 2 dosp. osoby + 1 dítě (23,50 m2), kombinovaný obývací pokoj a ložnice s manželskou postelí francouzského typu (neoddělitelná), přistýlka je rozkládací pohovka (ve stejné místnosti), vana/WC, klimatizace, satelitní televize, kuchyňský kout a terasa.
Vetší bungalov pro min. 2 dosp. osoby, max. 2 dosp. osoby + 2 děti (30 m2), kombinovaný obývací pokoj a ložnice s manželskou postelí francouzského typu (neoddělitelná), přistýlka pro 2 osoby (patrová postel) v samostatné místnosti, sprcha/WC, satelitní TV, klimatizace, kuchyňský kout a terasa. Poloha terasy každého bungalovu závisí na přesné poloze samotné jednotky.

APARTMÁNY - jiná varianta zájezdu - jsou pro min. 2 dosp. osoby, max. pro 4 dosp. osoby nebo 2 dosp. osoby + 2 děti (42,85 m2), jsou vzdálené 50-150 m od hlavní budovy i od pláže, jsou vybavené telefonem, SAT/TV, klimatizací, koupelnou/WC, mají kombinovanou obývací a spací část (křeslo nebo rozkládací pohovka), oddělenou ložnici s manželskou postelí/oddělenými lůžky, kuchyň s jídelním koutem a dva balkony s výhledem na moře.

Hostům je k dispozici bezdrátový internet zdarma ve všech prostorách a všech typech ubytování. Parkování pro autobusy a soukromá vozidla je za příplatek.
Týdenní zábava pro děti i dospělé v min. třech jazycích, živá hudba až dvakrát týdně. 

Několikrát denně se pořádá aqua aerobic a další sportovní soutěže. Dětský klub se koná dvakrát denně v dopoledních a odpoledních hodinách.
Hosté mohou zdarma využit multifunkční sportovní hřiště pro basketbal, volejbal a házenou.
Podél celého turistického komplexu se táhne oblázková pláž. Lehátka na pláži nejsou zahrnuta ve službě all inclusive LIGHT.
Kvůli své kaskádovité poloze od pláže není toto ubytování vhodné pro hosty, kteří jsou zdravotně postižení nebo mají potíže s chůzí.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl (snídaně 07:00-10:00, oběd 12:00-14:00 a večeře 19:00-21:00)
u oběda a večeře místní točené nápoje (víno, pivo, ovocné šťávy, voda)
odpolední svačina (16:30-17:30) a neomezená konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů a nápojů z bufetového stolu
alkoholické nápoje z bufetového stolu se podávají od 10:00 do 23:00 hodin
nealkoholické nápoje se podávají od 7:00 do 23:00.(netýká se konzumace na Plážovém baru nebo Sport-baru, zde si klient vše platí sám)
během snídaně a odpolední svačiny jsou podávány teplé nápoje (instantní káva, filtrovaná káva, čaj, mléko, kakao, čokoláda
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
WI-FI
závěrečný úklid
parkování
pobytová taxa
animace pro děti i dospělé

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
dětská postýlka (na vyžádání ) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

POZOR - bungalov musí být obsazen minimálně 2 plně platícími osobami.

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA !!!

Dítě do 7 let na přistýlce (3.lůžko) se 2 dospělými osobami v bungalovu 1/2+1 - ZDARMA !!!

Dítě do 7 let na přistýlce (3.,4.lůžko) se 2 dospělými osobami v bungalovu 1/2+2 - ZDARMA !!!

MIMOŘÁDNÁ SLEVA Z UBYTOVÁNÍ 20% V TERMÍNECH OD 10.9. PŘI ZAKOUPENÍ OD 5.9.2022 (-20% SPECIAL LATE SUMMER VACATION)

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • aperitiv bar
  • café bar
  • grill bar
  • restaurace a lá carte
  • terasa