Apartmány v soukromí no-name 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 61820
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 500 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Omiška Rogoznica
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

OMIŠ je charakteristické dalmatské historické město se známým a příjemným prostředím Dalmácie a Mediteránu. Bouřlivá historie obdarovala město, ležící na ústí řeky Cetiny do moře, drahocennými kulturními památkami, které jsou ukryty v římských památnících, pirátských pevnostech a přírodní kráse kaňonu řeky Cetiny. Pro Omiš je charakteristická písečná pláž, která je jedinečná v této části Mediteranu. Celé město a oblast je plná překrásných vil a privátů vhodných pro odpočinek a pobyt.  

LOKVA se rozkládá na svazích omického Dináru. Jedinečné oblázkové pláže (Žicova Riva, Artina, Plani Rat, Ruskamen) jako i malé a útulné zátoky zařazují Lokvu na speciální místo na tomto území. Stará vesnice s farním kostelem nabízí nádherný pohled na dalmatské ostrovy. Ruskamen je ideální místo pro vodní sporty. 

PISAK je perla omišské riviery. Malé rybářské město umístěné v místě, kde se spojuje omišský Dinár s pohořím Biokovo. Impresivní okolí ostrých stěn, které se při sestupu do moře stávají mírnými a krásnými oblázkovými plážemi, dají kouzlo a krásu tomuto místu, především v zátoce Vruja.

Všechny apartmány „NO NAME“ jsou vzdáleny max. 500 m od moře (pouze přímo v Omiši může být vzdálenost větší). Pláže jsou oblázkové v celé oblasti omišské Rogoznice a v místě Omiš a Duće je pláž písečná. V blízkosti je restaurace, kavárna, obchod. Všechny apartmány mají ložnici (e), kuchyň s denní místností, sociální zařízení, balkon nebo terasu. Apartmány typu studia nemají oddělenou ložnici. Na vyžádání je možný apartmán s klimatizací – poplatek se hradí na místě majiteli apartmánu. Rovněž apartmán s možností WI-FI připojení k internetu je na vyžádání a je zdarma. 

Domácí zvířata nejsou povolena.
 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
parkovné

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
klimatizace (na předchozí vyžádání) - 3 EUR/den - platí se na místě přímo majiteli apartmánu

Poznámka

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 1.5.2019 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 5 % !!! Slevy se nesčítají.

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=4 v termínu 8.6.-15.6. ! Sleva se nesčítá s časovou slevou.

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=5 v termínech 15.6.-22.6. a 31.8.-7.9. ! Sleva se nesčítá s časovou slevou.

AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech 22.6.-13.7. a 17.8.-31.8. ! Sleva se nesčítá s časovou slevou.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.


Přistýlka je možná pouze u apartmánu 1/4 (2/2).

WI-FI v apartmánu (na vyžádání) - ZDARMA