Vuković Davor - apartmány v soukromí 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 61806
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Omiš-Duće
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vila Vukovič Davor se nachází v oblasti Omišské riviéry, v letovisku Duće, cca 1,5 km od centra města Omiš. Oblázko-písečná pláž je vzdálena cca 20 m, nejbližší obchod 100 m, restaurace 30 m. 

Vila, kterou tvoří dva domy za sebou, nabízí ubytování v apartmánech pro 2- 6 osob, které jsou umístěné v přízemí a v 1.- 2. patře. Klimatizace v apartmánech je možná za příplatek. Hosté mají k dispozici zahradní gril. Parkování je možné v blízkosti vily.

1/3 APT má dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon, je v 1. patře v domě v 1. řadě od moře.   

1/4 APT má 2 dvoulůžkové ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon, je v 1. patře v domě v 1. řadě od moře.

1/6 APT má 2 dvoulůžkové ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, který se dá uzavřít dveřmi a slouží pak jako třetí ložnice, 2 koupelny, balkon, je v 2. patře v domě v 1. řadě od moře.

1/6 APT má 2 dvoulůžkové ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 koupelny, terasu, je v přízemí v domě v 2. řadě od moře.

Jedinečná poloha, která je přímo u moře a pláže, jsou velikou výhodou této vily!  

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
ručníky
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
klimatizace

Poznámka

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY.