Alem depandance - - NEPRODÁVAT tuto variantu 

Vyprodáno 2021
Kód zájezdu: 61920
Typ ubytování: Depandance
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Baško Polje
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: kavárna, obchod s potravinami, prodejna se suvenýry, restaurace a lá carte, televizní místnost, terasa, trezor na recepci
Sport v hotelu: hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, stolní tenis

Informace o zájezdu

Komplex hotelu a depandancí Alem se nachází ve velkém rekreačním středisku Baško Polje, v piniovém lese pod horským masivem Biokovo. Středisko je spojeno cca 2 km dlouhou pobřežní promenádou s městem Baška Voda a na druhou stranu s městečkem Promajna (cca 1,5 km). Pobřežní promenáda je v současnosti prodloužena až do Makarské.

Depandance hotelu jsou samostatné jednopatrové pavilony, rozmístěné v lesoparku ve vzdálenosti asi 50 m od hlavní budovy. V depandancích nabízíme dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (přistýlka je 3. řádné lůžko), s ledničkou, s balkonem na mořskou stranu (upozorňujeme na vzrostlé borovice) a s možností pobytu dalšího dítěte bez lůžka - má stravu. Jednolůžkové pokoje jsou na vyžádání a nemají možnost použití lednice. Všechny pokoje jsou velmi jednoduše vybaveny starším nábytkem. Trezor možný na recepci za poplatek.

Hostům je k dispozici centrální restaurace, která je samostatným objektem, restaurace á la carte na pláži s terasou, TV místnost. Samoobsluha , pekárna , pizerie a stánky s ovocem a zeleninou se nacházejí na okraji kempu nad hotelem Alem. Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, místy kamenité nebo betonová plata, částečně stíněné borovicemi, vzdálené asi 50-100 m od pavilonů. Ke sportovnímu vyžití slouží 4 hřiště pro míčové hry, stolní tenis a další. Komplex nabízí vynikající podmínky pro koupání a zábavu v krásném přírodním prostředí. Bary, diskotéky a rušný noční život se pak nachází v blízkém městě Baška Voda.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - snídaně i večeře švédský stůl, u večeří neomezené nápoje z automatu: pivo, víno bílé nebo červené, nealkoholické nápoje, voda,
lednice na pokoji! (kromě jednolůžkových pokojů)
úklid pokoje 1x týdně
ručníky
závěrečný úklid
parkovné

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
registrační poplatek 90 Kč jednorázově - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
domácí zvíře (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

DÍTĚ NA 1. I 2. ŘÁDNÉM LŮŽKU PLATÍ PLNOU CENU JAKO DOSPĚLÁ OSOBA.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A STRAVU - ZDARMA !!!

PRVNÍ DÍTĚ DO 12 LET (3.LŮŽKO) SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

Dospělá osoba v 1/1 pokoji - cena při obsazení 1/2 pokoje pouze jednou osobou (single use) - je pouze na vyžádání a jsou bez lednice!


Všechny případné slevy jsou již zahrnuty v ceně.

První řada u moře, z naprosté většiny pokojů moře vidět není.
all inclusive část jídelny
all inclusive část jídelny
  • kavárna
  • obchod s potravinami
  • prodejna se suvenýry
  • restaurace a lá carte
  • televizní místnost
  • terasa
  • trezor na recepci