Ruža - apartmány 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 6190850
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Baška Voda
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Baška Voda leží v srdci Dalmácie cca 40 km jižně od Splitu. Z původně rybářské vesničky se stala Baška Voda turisticky nejatraktivnější destinací Chorvatska. Vyznačuje se krásnými plážemi tvořenými jemnými bílými oblázky, azurově modrým mořem a hustým borovicovým porostem, nad kterým se zvedá horský masiv  Biokovo. Příjemnou procházkou lze dojít do nedaleké Brely.


Apartmány Ruža jsou pětipatrový apartmánový dům za domem Nikolina (na titulní fotografii je Nikolina vlevo, zakrytá stromem, Ruža je vpravo, volně),   nachází se v blízkosti hotelu Hrvatska a to cca 150 m od oblázkové pláže. Všechny apartmány jsou prostorné a moderně zařízené.

Ubytování

1/2+2: dvoulůžková ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, plně vybavený kuchyňský kout, lednice, WC + sprcha, SAT/TV, Wifi, klimatizace, balkon

1/ 4+2: 2 dvoulůžkové ložnice a ostatní – viz výše
Stravování: vlastní

Sport: ke sportovnímu vyžití slouží tenisové kurty, nabídka vodních sportů, potápěčské centrum Poseidon, v blízkosti hřiště na minifotbal, volejbal. 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie a vody
klimatizace
lůžkoviny
ručníky
parkování před domem

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
parkování v garáži 5 EUR/den
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce) - dospělá osoba 320 Kč/osoba/týden, dítě 12-18 let 160 Kč/osoba/týden, děti do 12ti let pobytovou taxu neplatí

Poznámka

Domácí zvířata nejsou povolena.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA (1 dítě na APT).