Urania apartmány - BUS 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 61911
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Baška Voda
Doprava: Autobus

Informace o ubytování

Family Resort Urania, renovovaný pro sezónu 2022, je umístěn v jižní části Baška Vody, cca 400 m od centra města, v borovicovém haji, 50 m od krásné oblázkové pláže vhodné i pro malé děti. Terasovitě uspořádané apartmány/suite mají balkon nebo terasu, ledničku, fén, přímou telefonní linku, klimatizaci, Wi-Fi, smart TV, kouření uvnitř není dovoleno.

Standard suite – jedna dvoulůžková ložnice s manželským lůžkem (160 x 200 cm) a skříní na šaty, obývací pokoj s rozkládací pohovkou nebo dvěma sofa a s kuchyňským koutkem, který nemá dřez!, s rychlovarnou konvicí, indukčním vařičem, ledničkou, 2 koupelny.

Superior suite – jedna dvoulůžková ložnice s manželským lůžkem (160 x 200 cm) a skříní na šaty, obývací pokoj s rozkládací pohovkou nebo dvěma sofa a s kuchyňským koutkem, s rychlovarnou konvicí, indukčním vařičem, ledničkou, koupelna.

Apartmány Comfort – kompletně renovováno pro sezónu 2022, dvě dvoulůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí 160 x 200 cm, druhá se dvěma samostatnými lůžky 190 x 80 cm), obývací pokoj s pohovkou (možná přistýlka) a s kuchyňským koutkem s rychlovarnou konvicí, vařičem, ledničkou, 1 koupelna, USB zásuvka ve stole, trezor, systém chytrého zámku

Recepce, směnárna, vnitřní dětská herna (v sezóně s dohledem), trezor (zdarma) a restaurace se nacházejí v centrální budově. Resort v sezóně organizuje animaci pro děti i dospělé. Pro děti je zde vnitřní dětská herna – v sezóně s dohledem, dětské hřiště ve stínu borového lesa pár metrů od moře. V blízkosti jsou bary, restaurace a další  možnosti zábavy. Na pláži široká nabídka vodních sportů. Velmi vhodné pro rodinnou dovolenou.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl (u večeří neomezeně nealko nápoje: voda, šťávy, káva, čaj)
veškerá spotřeba el. energie, vody, plynu
lůžkoviny (výměna 1 týdně)
ručníky (výměna dle potřeby)
úklid
závěrečný úklid
klimatizace
Wi-Fi v ubytování a v hlavní budově
doprava
využití trezoru v recepci
vnitřní dětská herna (v sezóně s dohledem)
dětské hřiště
animace pro děti i dospělé v sezóně
prostor pro uchování zavazadel při příjezdu/odjezdu

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
povinná pobytová taxa - platí se na místě v recepci dle místní vyhlášky a to cca 1,35 EUR/osoba den, děti 12-18 let cca 0,7 EUR/osoba den, děti do 12 let taxu neplatí

Poznámka

Domácí zvířata nejsou povolena.

Standard Suite
Standard Suite
Standard Suite
Standard Suite
Standard Suite
Comfort apartmány
Comfort apartmány
Comfort apartmány
Comfort apartmány
Comfort apartmány
Comfort apartmány
Comfort apartmány