Ivana penzion - apartmány 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 61879
Typ ubytování: Penzion
Poloha: do 250 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Baška Voda
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Penzion Ivana se nachází se v klidné části Bašky Vody od centra města cca 150 m, od pláže je 250 m. V penzionu nabízíme 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a polopenzí v ceně. Pokojů je celkem 12 a jsou vybavené klimatizací a lednicí. Dále apartmány až pro 7 osob bez stravy. Apartmány jsou prostorné s vlastním sociálním zařízením, balkonem, některé s výhledem na moře. Součástí penzionu je restaurace, kde se podává polopenze uvnitř objektu nebo na velké venkovní terase.

Studio apartmán (jeden pokoj) má vlastní koupelnu, vybavenou kuchyň, jídelnu, WiFi, klimatizaci a soukromý balkon na pohoří, 2 postele a pohovku. Balkon s výhledem na hory a do zahrady.

Apartmán pro 3 osoby (jedna místnost + kuchyň oddělená dveřmi) má samostatnou dobře vybavenou kuchyň, jídelnu WiFi, klimatizaci a balkon na mořskou stranu, 3 lůžka. Balkon s výhledem na moře.

Apartmán pro 4 + 2 má dvě samostatné ložnice, jednu koupelnu, velkou a dobře vybavenou kuchyň s jídelním koutem, WiFi, klimatizaci a soukromý balkon na mořskou stranu, 4 postele a pohovku. Balkon s výhledem na moře.

Apartmán pro 6+1 má 3 samostatné ložnice, 2 koupelny, velkou a dobře vybavenou kuchyň s jídelním koutem, WiFi, klimatizaci a soukromý balkon na mořskou stranu, gril na balkoně, 6 lůžek a pohovku.

V přízemí se nachází restaurace s barem. Hosté si mohou pochutnat na snídani formou bufetu a večeři o třech chodech, kde si mohou vybrat ze 2 menu. Většina pokojů má balkon s výhledem na moře, jeden pokoj má balkon s bočním výhledem na moře, jeden pokoj má okno na hory, ale má přímý přístup na velkou terasu, jeden třílůžkový pokoj nemá balkon, ale okno s výhledem na moře. Penzion má vlastní parkoviště nebo je zajištěno parkování v blízkosti penzionu. Pro děti je zde hrací koutek. Vhodné pro hosty, kteří hledají rodinnou atmosféru, zábavu, aktivní dovolenou, dobré jídlo, pohodlné a prostorné ubytování.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
klimatizace
závěrečný úklid
WI-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování - možno přikoupit na místě, platba na místě 30 EUR/den/osoba
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
parkování - platí se na místě

Poznámka

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Apartmán 6
Apartmán 6
Apartmán 6
Apartmán 6
Apartmán 4+2
Apartmán 4+2
Apartmán 4+2
Apartmán 4+2
Apartmán 6+1
Apartmán 6+1
Apartmán 6+1
Apartmán 6+1
Studio č. 7
Studio č. 7
Studio č. 7
Studio č. 7
Studio č. 7
Studio č. 7