Donat hotel - all inclusive - BUS 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 51385
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Zadar
Doprava: Autobus
Vybavení: bazén venkovní sladká voda , aperitiv bar, terasa, dětské hřiště, konferenční místnost
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé
Sport v blízkosti: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, potápění, vodní sporty, půjčovna jízdních kol, kuželky, aerobic, škola potápění

Informace o zájezdu

Hotel Donat je umístěn v komplexu Borik, v borovém háji přímo u moře. Hotel je propojen zastřešenou centrální pasáží s hotelem Puntamika, s kterým tvoří jeden celek. Každá hotelová budova má vlastní výtah. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností přistýlky, rodinné pro 4-5 osob, které mají 2 ložnice a malou lednici. Všechny pokoje mají SAT/TV, telefon, WI-FI, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci. Většina pokojů má balkon na mořskou stranu (nezaručujeme). Na pokojích je zákaz kouření.

Hotel je plně klimatizován, má restauraci, aperitiv bar, terasu. V přední budově je all inclusive bar a v zadní budově je all inclusive restaurace. Pouze několik kroků vás dělí od 1,7 km dlouhé zátoky, v které najdete pláže oblázkové a písčité s pozvolným vstupem do moře. Je zde jeden venkovní bazén se sladkou vodou s mělčí částí pro děti. Probíhá zde bohatá animace pro dospělé i děti s aktivním sportovním programem, večerní show, hry a různé soutěže. Pro děti od 3 do 14 let je zde „Falky-Land“ (dětský svět), s dětským hřištěm spojeným s venkovním dětským bazénem, který také pořádá pro děti různé zábavné programy.

Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, plážový volejbal, stolní tenis, minigolf, kuželky, aerobik, půjčovna jízdních kol, bohatá nabídka vodních sportů, potápění, škola potápění („Extra Divers Worldwide“). Wellness centrum (za poplatek) můžete navštívit v hotelu Falkensteiner Club Funimation Borik. Služby all inclusive začínají v den nástupu od 15.00 hod. a končí v den odjezdu do 10.00 hod.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - bohatý švédský stůl, u obědů a večeří místní točené nápoje (pivo, stolní víno, voda, nealkoholické nápoje)
u all iclusive baru 10:00 - 22:00 hod. místní točené nápoje (pivo, stolní víno, voda, káva, čaj, nealkoholické nápoje)
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků 1x týdně
závěrečný úklid
klimatizace
doprava
od 9.6.- 8.9.2018 animační a sportovní programy pro děti i dospělé: pro děti od 3 let dětský klub - FALKY LAND
sport: plážový volejbal, badminton, fotbal, stolní tenis

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2017 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Sleva platí pouze pro termíny od 19.5.-9.6. a 8.9.-29.9.2018 !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.


DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE V RODINNÉM POKOJI (3.,4.,5.lůžko) SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena !

  • bazén venkovní sladká voda
  • aperitiv bar
  • terasa
  • dětské hřiště
  • konferenční místnost