Arausana & Antonia 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 51662
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Vodice
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar na pláži, bazén venkovní

Informace o ubytování

Villas Arausana a Antonina se nachází v jedné z nejoblíbenějších turistických destinací v Dalmácii - Vodice, přímo na pláži a nedaleko centra města. Nabízí svým hostům pohodlné a moderní pokoje a vysoce kvalitní služby. Vily jsou téměř kompletně zrekonstruované a moderně navržené a poskytují vynikající ubytovací služby a možnost vychutnat si gastronomickou nabídku restaurace a plážového baru La Belle Vie, který se nachází přímo na pláži, z jejíž terasy si můžete vychutnat nádherný výhled na moře. 

Vily Arausana a Antonina pojmou 250 hostů ve 119 moderních, plně vybavených pokojích ve dvou budovách - 98 dvoulůžkových pokojů s balkonem, 15 třílůžkových pokojů s balkonem a 6 jednolůžkových pokojů. Díky své vynikající poloze a formě mají všechny dvoulůžkové a třílůžkové pokoje balkon a jsou orientovány na moře (výhled na moře nebo na mořskou stranu). 6 jednolůžkových pokojů má výhled do parku. Elegantně navržené a vybavené v souladu s moderními potřebami a zvyky hostů, klimatizované pokoje jsou vybaveny minibarem, elektronickým trezorem, satelitní LCD TV, telefonem s přímou volbou, psacím stolem, balkonem se stolem a židlemi a moderní koupelnou s toaletou. sprcha, fén a kosmetická sada. Ubytování v pokojích zahrnuje bezplatné Wi-Fi připojení na internet v pokojích, veřejných prostorách a na terase plážového baru La Bella Vie a parkování zdarma.

V této oblasti, která vám poskytne nezapomenutelný zážitek, můžete relaxovat ve sladkovodním bazénu s pohledem přímo do moře. Při jedné z místních masáží pod širým nebem nebo na lehátku, se můžete opalovat a vychutnávat místní koktejl. Z bazénu budete mít pocit, že se dotýkáte moře a ostrovy jsou vždy před vámi.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl (nápoje nejsou v ceně)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
využívání venkovního bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu (omezené množství), animace pro děti ve vedlejším hotelu Punta (15.6.-15.9.2022), 1x týdně večerní živá hudba v La Belle Vie beach baru (1.7.-31.8.2022)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
povinná pobytová taxa (platí se v CK/u prodejce) č
parkování 7 EUR/den od 1.6. do 30.9.2022, v ostatních termínech zdarma

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A SLUŽBY - ZDARMA

Dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) - zdarma.


AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech do 11.6. a od 10.9.! Slevy se sčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.3.2022 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se sčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Classic
Classic
Classic
Classic
Classic
Superior
Superior
  • bar na pláži
  • bazén venkovní