Solaris Resort kemp - mobil home - BUS 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 51710
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 300 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Šibenik
Doprava: Autobus
Vybavení: bar na pláži, bazén venkovní, dětské hřiště, recepce centrální, restaurace a lá carte, směnárna, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v blízkosti: animace pro děti, animace pro dospělé, bowling, hřiště pro míčové hry, kulečník, kuželky, minigolf, plážový volejbal, potápění, stolní tenis, škola potápění, škola tenisu, tenisové dvorce, trampolína, vodní sporty

Informace o ubytování

Mobilní chaty se nacházejí v kempu Resortu Amadria Park Camping Šibenik (bývalý Solaris), který je vzdálen cca 6 km od města Šibenik.

Mobilní chata pro 4-6 osob má 32 m2, ložnici s manželskou postelí, ložnici s dvěma lůžky, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 děti do 12 let, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, terasu se zahradním nábytkem pro 4 osoby. Mobilní chata může být obsazena maximálně 4 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let.

 

V kempu mají hosté k dispozici recepci, směnárnu, restauraci à la carte, snack bar, bar na pláži, venkovní bazén, parkoviště. Oblázkové pláže, betonová plata s pozvolným přístupem do moře jsou vzdálena cca 50-150 m od apartmánů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek.

Na pláži bohatá nabídka místních vodních sportů. Resort Amadria Park Šibenik se skládá z 5 hotelů, kempu, ve kterém jsou umístěné apartmány Villas Kornati a mobilní chaty. Nabízí zábavu i sportovní vyžití pro celou rodinu a patří mezi nejlépe vybavené rekreační a sportovní komplexy v celém Chorvatsku. Je postaven jako jeden rozhlehlý turistický areál s hotely, lesoparky, travnatými plochami, venkovními bazény a restauračními zařízeními (restaurace Dalmatinsko Ethno Selo s nabídkou jídla podle původních receptů, restaurace Trattoria, Sibinium, Mediteraneo Steak Haus, cukrárna Sweet Dreams Cake House a další beach bary). Resort Solaris Beach dále nabízí pro své hosty nejrůznější turistické atrakce (za poplatek): Dalmatinský aquapark s tobogány, zmenšené golfové hřiště, Pirátský minigolf. Pro děti jsou zde dětská hřiště, pískoviště, mini club pro děti ve věku 3-12 let. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, hřiště na plážový volejbal, několik hřišť pro míčové hry, stolní tenis, minigolf. Resort pořádá bohaté sportovní a zábavní animace pro děti a dospělé. Podél celého střediska je udržovaná oblázková pláž s rákosovými slunečníky a lehátky (za poplatek). Oblázkové pláže, betonová plata, kamenité pláže zde dosahují délky až 4 km.

Všechna zařízení resortu budou otevřena v závislosti na počasí a koupací sezóně. Vedení si vyhrazuje plné právo uzavřít bazény z technických důvodů a čištění. Některá zařízení resortu jsou za poplatek.

Cena obsahuje

7 denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
závěrečný úklid
1 x týdně výměna ložního prádla a 2 x týdně výměna ručníků
klimatizace
Wi-Fi
doprava
ANIMACE - ZDARMA MINI KLUB PRO DĚTI: určeno pro děti od 3 do 11,99 let, kreativní hry, open air zábava, filmový čas, zpěv a tanec.

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
stravování
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
povinný jednorázový přihlašovací poplatek 35 Kč/osoba (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

Mobilní chata může být obsazena maximálně 4 dospělými osobami a max. 2 dětmi do 12 let.


Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • bar na pláži
  • bazén venkovní
  • dětské hřiště
  • recepce centrální
  • restaurace a lá carte
  • směnárna
  • WI-FI k dispozici dle popisu