Perla hotel - JEN ZEMEK 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 517380
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Chorvatsko / Severní Dalmácie / Rogoznica
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Luxusní hotelový resort Perla je umístěn na mořském břehu v zálivu Rogoznica, přímo u oblázkové pláže. Centrum městečka Rogoznica je vzdáleno cca 1,5 km. Resort tvoří 3 budovy, které nabízí ubytování v pokojích pro 2 - 4 osoby a v apartmánech pro 2 - 5 osob. Hosté mají k dispozici recepci, restauraci, aperitiv bar s venkovní terasou, obchod, venkovní bazény, WIFI, dětské hřiště, zahradní gril, parkoviště, možnost pronájmu vodních skútrů, lodí, jachet. Hotelová oblázková pláž se slunečníky a lehátky je přímo před hotelem. 

Komfortní pokoje v hotelu Perla resort jsou vybavené moderním nábytkem.

1/2 pokoj Standard má 25 m2, 2 lůžka SAT/TV, WIFI, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu, možnost přistýlky pro 1 dítě max. do 12 let.

1/2 pokoj Comfort má 30 m2, 2 lůžka, SAT/TV, WIFI, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu, možnost přistýlky pro 1 dítě max. do 12 let.

1/2+1 pokoj Superior má 35 m2, 2 lůžka, rozkládací gauč pro 1 dospělou osobu nebo 2 děti max. do 12 let, SAT/TV, WIFI, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.

1/4 pokoj Family má 60 m2, 2 pokoje s 2 lůžky propojené vnitřními dveřmi, SAT/TV, WIFI, minibar, 2 koupelny s vysoušečem vlasů, klimatizaci, je bez balkonu na stranu do parku.

1/2 pokoj Deluxe má 35 m2, 2 lůžka, SAT/TV, WIFI, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, je bez balkonu na stranu do parku.

1/2+1 pokoj Deluxe má 38 m2, 2 lůžka, rozkládací gauč pro 1 dospělou osobu, SAT/TV, WIFI, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.

1/4 pokoj Deluxe má 40 m2, 4 lůžka (2 manželské postele), SAT/TV, WIFI, minibar, koupelnu s vysoušečem vlasů, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
využívání venkovních bazénů

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
večeře
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
večeře (výběr z 2-3 menu) za přípltek

1/4 DELUX BM
1/4 DELUX BM
1/4 DELUX BM
1/4 DELUX BM
1/4 DELUX BM