Představujeme několik hudebních akcí v průběhu července a srpna

- od folkloru po Dubstep

 

10. července - 25. srpna 2017 - Dubrovnický letní festival                               

Na Dubrovačke ljetne igre se i tento rok sejdou nejlepší dramatičtí, hudební, baletní, folklorní a filmový umělci z celého světa. Festival založený na bohatém a pulzujícím dědictví města Dubrovník. Hry se konají již po šedesáté osmé v období od 10. července do 25. srpna a zůstanou vzpomínkou chorvatské a světové kultury.


11. července - 13. července 2017 – Fresh Island Festival

Pláž Zrće na ostrově Pagu, známá jako chorvatská Ibiza, je velkou taneční scénou a je domovem mnoha letních hudebních akcí. Jednou z hlavních událostí tohoto léta bude Fresh Island Festival – tři dny plné zvuků hip-hop a RnB hudby. Je tu i zábava na lodích, u bazénů, soutěže v Break Dance, výstavy umění a další místní atrakce.


14. července - 16. července 2017 – Ultra Europe Music Festival

Ultra Music Festival je známý festival elektronické hudby pod širým nebem, který byl zahájen v Miami v roce 1999. V Chorvatsku a ve Splitu se Ultra koná již po páté a očekává se, více než 150.000 návštěvníků, kteří se mohou těšit na neuvěřitelné hvězdné hudební sestavy, stejně jako na celou řadu světových DJ-u.


20. července - 23. července 2017 – Seasplash Festival

Seasplash je jeden z nejdéle trvajících chorvatských festivalů, který se tradičně koná v pevnosti Punta Christo v Štinjanu nedaleko Puly. Seasplash přiveze ty nejlepší umělce z regionu a z celého světa, kteří představí drum and bass hudbu a kulturu.


10. srpna - 13. srpna 2017 – Membrain Festival

Nejnovější festival kultury underground bass začal vloni v Chorvatsku v Šibeniku, opět se bude konat toto léto na pláži zátoky Minerska. Membrain Festival přináší i letos to nejlepší z DnB - Dubstep - Liquid - Dub - Global/Tropical scény ze světa a regionů a tím spojuje kulturu a milovníky bassové hudby ve čtyřech dnech bohatých na kulturní, vzdělávací a gastronomické programy.