Apartmány v soukromí no-name 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 51311
Typ ubytování: Apartmán
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Vir / Vir
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Na ostrově Vir nabízíme soukromé apartmány tzv. NO-NAME v kategorii 2* a konkrétní vily v kategorizaci 3*. V nabídce jsou apartmány pro 2-8 osob. Konkrétní vily jsou na předchozí vyžádání v CK. Apartmány se nacházejí od 50m do 450m od moře. Vzdálenosti od nejbližšího obchodu, pošty, autobusového nádraží atd se tak mohou lišit. 

Ve většině případů žijí majitelé v domě.

Typy apartmánů:

1/2 APT typ Studio – se skládá z jedné místnosti s francouzským dvoulůžkem nebo 2 oddělenými lůžky a jídelní místností s kuchyňským koutem s malou lednicí, kávovarem, koupelnou. Ve většině studií je i SAT/TV, malý balkon, klimatizace.

1/3 (1/2+1) APT – skládá se ze 2 místností, z ložnice s manželským lůžkem nebo dvou oddělených lůžek a obývací místností s rozkládacím gaučem-sofa (přistýlka pro 1 osobu). Apartmán má jídelní místnost s kuchyňským koutem s malou lednicí, kávovarem, koupelnou. Ve většině z nich je SAT/TV, malý balkon, klimatizace.

1/4 /1/2+2) APT - skládá se ze 2 místností, z ložnice s manželským lůžkem nebo dvou oddělených lůžek a obývací místností s dvousedačkou (přistýlka pro 2 osoby). Apartmán má jídelní místnost s kuchyňským koutem s malou lednicí, kávovarem, koupelnou. Ve většině z nich je SAT/TV, terasa nebo balkon, klimatizace.

1/4 (2/2) APT – apartmán má 2 ložnice, jednu s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, druhá ložnice je s francouzským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, dále má obývací místnost s dvousedačkou, vybavenou kuchyni se standartní lednicí, kávovarem, koupelnou. Ve většině z nich je SAT/TV, terasa nebo balkon, klimatizace.

1/6 APT - apartmán má 3 ložnice, z toho dvě s manželským lůžkem nebo dvou oddělenými lůžky, třetí  ložnice je s francouzským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky, dále má obývací místnost s dvousedačkou, vybavenou kuchyni se standartní lednicí s menším mrazákem, kávovarem, koupelnou. Ve většině z nich je SAT/TV, terasa nebo balkon, klimatizace.

Přistýlkou v apartmánu se rozumí lůžko na rozkládacím sofa-gauči pro 1 osobu, rozkládací dvousedačka je určena pro 2 osoby. Přistýlka se připlácí v typech apartmánu 1/4 (2/2) jako 5.,6.lůžko a v typu apartmánu 1/6 (3/2 ) jako 7.,8.lůžko. Klimatizace je v ceně apartmánu. Parkování pro 1 osobní vozidlo zajištěno u vily. Ve většině vil žijí vlastníci objektu.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
parkování pro 1 osobní vozidlo

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
domácí zvířata na předchozí vyžádání - 5 EUR/den - platí se na místě
dětská postýlka (na vyžádání) za příplatek (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY.


Přistýlka je možná pouze apartmánech 1/4 (2/2) a 1/6 (3/2). přistýlka (rozkládací gauč pro 1 dosp. os. nebo 2 malé děti) na předchozí vyžádání za poplatek viz ceníková tabulka.