Dalmacija vila 

Zvolte si termín:

Nebyly nalezeny žádné termíny.

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Kód zájezdu: 51406
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Ugljan / Preko
Doprava: Vlastní doprava
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio
Sport v blízkosti: aerobic, turistika, túry na kolech

Informace o zájezdu

Plážové letovisko Vile Dalmacija se nachází v Preku, srdci ostrova Ugljan naproti Zadaru. Jedinečná poloha s kompletní nabídkou jen pár kroků od nejkrásnější písečné pláže Jaz činí toto místo oblíbeným cílem na ostrově Ugljan a v oblasti Zadaru. Skládá se z 29 ubytovacích jednotek; 16 samostatných vil, 12 apartmánů Superior a 1apartmánu Deluxe. 

APT 1/2+2 Classic jsou v přízemí, mají 30 m², jsou klimatizovány, mají ložnici s manželskou postelí 180x210 cm, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let, kuchyň/jídelnu, koupelnu, velikost terasy se zahradou je 36 m², dále tu je trezor, SAT/TV, telefon a neomezená bezplatná Wi-Fi, kuchyň s mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, nádobím, varnou deskou a lednicí, ložní prádlo (výměna jednou týdně), ručníky (výměna dvakrát týdně) a bezplatné toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, venkovní nábytek na terase/balkonu.

APT 1/4+2 Classic jsou v přízemí, mají 42 m², jsou klimatizovány, mají 2 ložnice s manželskými postelemi 180x210 a 160x200, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let, kuchyň/jídelnu, 2 koupelny, velikost terasy se zahradou je 36 m², dále tu je trezor, SAT/TV, telefon a neomezená bezplatná Wi-Fi, kuchyň s mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, nádobím, varnou deskou a lednicí, ložní prádlo (výměna jednou týdně), ručníky (výměna dvakrát týdně) a bezplatné toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, venkovní nábytek na terase/balkonu.

APT 1/2+2 Superior jsou v prvním patře, mají 33 m², jsou klimatizovány, mají ložnici s manželskou postelí 180x210 cm, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let, kuchyň/jídelnu, koupelnu, velikost balkonu je 8 m² s výhledem na moře, dále tu je trezor, SAT/TV, telefon a neomezená bezplatná Wi-Fi, kuchyň s mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, nádobím, varnou deskou a lednicí, ložní prádlo (výměna jednou týdně), ručníky (výměna dvakrát týdně) a bezplatné toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, venkovní nábytek na terase/balkonu.

APT 1/4+2 Superior jsou v přízemí nebo v prvním patře, mají 45 m², jsou klimatizovány, mají 2 ložnice s manželskými postelemi 180x210, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let, kuchyň/jídelnu, 2 koupelny, velikost balkonu je 10 m², dále tu je trezor, SAT/TV, telefon a neomezená bezplatná Wi-Fi, kuchyň s mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, nádobím, varnou deskou a lednicí, ložní prádlo (výměna jednou týdně), ručníky (výměna dvakrát týdně) a bezplatné toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, venkovní nábytek na terase/balkonu.

Zvláštní pozornost je věnována nejmladším hostům, aby jejich pobyt byl plný aktivit a také zábavy, kterou pro ně vytvořili animátoři v dětském parku Snoopy. Každý den od pondělí do pátku ráno se  vaše dítě může účastnit různých kreativních a sportovních aktivit. Animace je určena pro děti od 4 do 12 let, dítě se může zúčastnit animačního programu bez přítomnosti rodičů - pouze pokud jsou hosty Vil Dalmacija. Jako speciální nabídku poskytují za příplatek také školu hlídání a plavání pro děti. Máte-li zájem o některou z těchto dvou nabídek, kontaktujte animátory nebo požádejte o další informace na recepci.

Hosté se mohou v dopoledních hodinách zúčastnit ranní posilovny nebo relaxovat při józe. Pro trochu odvážnější a ty, kteří chtějí poznat přírodu a prostředí ostrova Ugljan, je k dispozici také cykloturistika a pěší túra na horu Svatého Michala. Pro ty, kteří chtějí zůstat během dovolené fit, jsou aqua-aerobik a sportovní turnaje tou správnou volbou. Animační tým se postará, aby dovolená byla zábavnější a aktivnější. Konkrétní soupis animačního programu najdete na recepci.
 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s veškerým vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
parkovné
WI-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa – 10 kn/dosp. osoba/den, 5 KN/dítě 12-18 let/den, dítě do 12 let zdarma - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid 20 EUR/APT 1/2+2, 30 EUR/1/4+2 -platí se na místě v recepci
snídaně a večeře za příplatek (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

!! PRODLOUŽENÁ FM SLEVA 10% - PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.5.2021 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% (EBD 10%) !!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4