Dalmacija vila 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 51406
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Ugljan / Preko
Doprava: Vlastní doprava
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio
Sport v blízkosti: aerobic, turistika, túry na kolech

Informace o ubytování

Plážové letovisko Vile Dalmacija se nachází v Preku, srdci ostrova Ugljan naproti od Zadaru. Jedinečná poloha s kompletní nabídkou jen pár kroků od nejkrásnější písečné pláže Jaz činí to oblíbeným cílem na ostrově Ugljan a v oblasti Zadaru. Skládá se z 29 ubytovacích jednotek; 16 samostatných vil, 12 apartmánů Superiore a 1 Deluxe. 

APT 1/2+2 Classic jsou v přízemí mají 30 m², jsou klimatizovaný, mají ložnici s manželskou postelí 180x210 cm, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let, kuchyň/jídelna, koupelna, velikost terasy se zahradou je 36 m², dále tu je trezor, SAT/TV, telefon a neomezené bezplatné WiFi, kuchyň s mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, nádobím, varnou deskou a lednicí, ložní prádlo (výměna jednou týdně), ručníky (výměna dvakrát týdně) a bezplatné toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, venkovní nábytek na terase/balkonu.

APT 1/4+2 Classic jsou v přízemí mají 42 m², jsou klimatizovaný, mají 2 ložnice s manželskými postelemi 180x210 a 160x200, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let, kuchyň/jídelna, 2 koupelny, velikost terasy se zahradou je 36 m², dále tu je trezor, SAT/TV, telefon a neomezené bezplatné WiFi, kuchyň s mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, nádobím, varnou deskou a lednicí, ložní prádlo (výměna jednou týdně), ručníky (výměna dvakrát týdně) a bezplatné toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, venkovní nábytek na terase/balkonu.

APT 1/2+2 Superior jsou v prvním patře mají 33 m², jsou klimatizovaný, mají ložnici s manželskou postelí 180x210 cm, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let, kuchyň/jídelna, koupelna, velikost balkonu je 8 m² s výhledem na moře, dále tu je trezor, SAT/TV, telefon a neomezené bezplatné WiFi, kuchyň s mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, nádobím, varnou deskou a lednicí, ložní prádlo (výměna jednou týdně), ručníky (výměna dvakrát týdně) a bezplatné toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, venkovní nábytek na terase/balkonu.

APT 1/4+2 Superior jsou v přízemí nebo prvním patře mají 45 m², jsou klimatizovaný, mají 2 ložnice s manželskými postelemi 180x210, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 1 dospělého nebo 2 děti do 12 let, kuchyň/jídelna, 2 koupelny, velikost balkonu je 10 m², dále tu je trezor, SAT/TV, telefon a neomezené bezplatné WiFi, kuchyň s mikrovlnnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí, nádobím, varnou deskou a lednicí, ložní prádlo (výměna jednou týdně), ručníky (výměna dvakrát týdně) a bezplatné toaletní potřeby, vysoušeč vlasů, stojan na sušení prádla, venkovní nábytek na terase/balkonu.

Zvláštní pozornost je věnována nejmladším hostům, aby jejich pobyt byl plný aktivit a hrstky zábavy, kterou pro ně vytvořili naši animátoři v dětském parku Snoopy. Každý den od pondělí do pátku ráno najdete naše animátory v dětském parku a vaše dítě se může účastnit různých kreativních a sportovních aktivit. Animace je určena pro děti od 4 do 12 let a dítě se může zúčastnit animačního programu bez přítomnosti rodičů - pouze pokud jsou hosté ubytováni ve  vile Dalmacija. Jako speciální nabídku máme za příplatek také školu hlídání a plavání pro děti. Máte-li zájem o některou z těchto dvou nabídek, kontaktujte naše animátory nebo požádejte o další informace na recepci.
V PŘED SEZÓNĚ JE ANIMAČNÍ PROGRAM PŘIZPŮSOBEN POČTU HOSTŮ V RESORTU!

Hosté se mohou v dopoledních hodinách zúčastnit ranní posilovny nebo relaxovat při józe. Pro trochu odvážnější a ty, kteří chtějí poznat přírodu a prostředí ostrova, máme také cykloturistiku a pěší túru na horu Svatého Michala. Pro ty, kteří chtějí zůstat během dovolené fit, jsou aquaerobik a sportovní turnaje tou správnou volbou. Je tu animační tým, aby dovolená byla zábavnější a aktivnější. Pro všechny podrobnosti a informace můžete kdykoli kontaktovat naše animátory. Kopii animačního programu najdete na recepci.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s veškerým vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky (výměna po 3-4 dnech)
parkovné
WI-FI
využití venkovního vyhřívaného bazénu (14.5.-4.6. a od 17.9. není v provozu)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa – 10 HRK/dosp. osoba/den, 5 HRK/dítě 12-18 let/den, dítě do 12 let zdarma - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid 20 EUR/APT 1/2+2, 30 EUR/1/4+2 -platí se na místě v recepci
snídaně a večeře za příplatek - platí se v CK/u prodejce¨
Domácí zvíře (na vyžádání) - povoleno za příplatek 100 HRK (13 EUR/den) - platí se na místě v recepci

Poznámka

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.1.2022 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 1.2. DO 28.2.2022 SLEVA 5% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 2
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT CLASSIC TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 2
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4
APT SUPERIOR TYPE 4