Hotel Katarina - BUS 

Vyprodáno 2021
Kód zájezdu: 10450
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Sv. Katarina / Ostrov Sv. Katarina
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Island hotel Katarina, který je obklopen romantickým parkem z 19. století, se nachází na malém ostrůvku přímo naproti Rovinji. Spojení s Rovinjí je uskutečňováno kyvadlovou lodní dopravou. Plavba trvá cca 10 min. Pro hotelové hosty je kyvadlová doprava během pobytu zdarma. Před odjezdem lodí na ostrov můžete své vozidlo zaparkovat na předem rezervovaném parkovišti. Veškeré informace o parkování vozidla obdržíte v informační kanceláři hotelu v přístavišti, v místě, kde je v modrých barvách napsáno hotel Katarina. Převoz lodí je v provozu od 5,30 do 00,30 hodin. Zavazadla Vám služba odveze přímo z lodi až do hotelu. 

Hotel je plně klimatizovaný a skládá se z hlavní budovy a depandance. Pouze hlavní budova hotelu má výtah. Pokoje jsou zařízené v rustikálním stylu a mají SAT/TV, telefon, trezor, minibar na vyžádání, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI–FI, balkon nebo terasu. Pokoje standard jsou dvoulůžkové s manželským lůžkem a nacházejí se v hlavní budově. 
V depandanci jsou rodinné pokoje a pokoje suite. Rodinné pokoje mají dva oddělené pokoje, z čehož dětský pokoj má palandu nebo dvě lůžka, celková plocha je 30 m2. Pokoj suite je o velikosti 40-50 m2, má manželské lůžko a denní část s gaučem. 

Hotelová restaurace má interier ve stylu rakousko-uherského paláce se dřevěnými stropními trámy. Má velkou terasu propojenou s venkovním bazénem. Hotel má 3 venkovní bazény s mořskou vodou – velký s hydromasáží, střední a dětský. Pro sport a rekreaci mají hosté k dispozici: tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, střelnici, minigolf, dětské hřiště a vodní sporty. V hlavní sezoně hotel zajišťuje zábavné animace pro dospělé a děti. Miniklub pro děti od 4 do 12 let a to 2 hodiny dopoledne a 2 hodiny odpoledne každý den kromě soboty, mini disco, Pro dospělé – talent show, aerobic, aqua aerobic, zumba, pilates, joga, živá hudba na terase.

Pláže jsou především na východní straně ostrova, vzdáleny od hotelu 50 – 100 m, většinou oblázkové, kamenité, je zde i upravená část pláže pro děti. Na pláži se nachází Bistro Plaža a na ostrově jsou další 3 bary – Lobby, Pool i Mandrač cocktail bar. 
 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl (hlavní chod u večeří je servírovaný)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
WI-FI
využívání venkovního bazénu
doprava
kyvadlová doprava lodí z Rovinji (přístaviště Delfin) na ostrov Sv. Katarina a zpět (během celého pobytu)

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena.

1/2 pokoj Suite, BM má manželské lůžko a denní část s gaučem může být obsazen pouze dvěma dospělými (plně platícími) osobami.

1/4 pokoj Family suite, B/T, MS má jednu dvoulůžkovou ložnici a pokoj pro děti s palandou nebo se dvěma lůžky, pokoje jsou propojené vnitřními dveřmi.

MIMOŘÁDNÁ SLEVA -25 % Z UBYTOVÁNÍ PŘI ZAKOUPENÍ OD 14.6. DO 1.7. PRO TERMÍNY 19.6.-26.6.2021 (-25% SPECIAL OFFER 5)

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Sv. Katarina ostrov (Rovinj) - Island Katarina hotel - Standard pokoj C2