Nelica apartmány 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
apartmán pro 4 osoby
14 360 Kč/apartmán
Vlastnosti: přízemí, terasa
Vybavení: dvoulůžko, gril venkovní, klimatizace, koupelna, ložnice a denní místnost, rozkládací pohovka, SAT/TV, WI-FI, zahradní nábytek

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 4 osoby, skladba 1/2+2 14 360 Kč
jedno dítě do 4 let - bez lůžka 0 Kč
apartmán pro 8 osob
27 360 Kč/apartmán
Vlastnosti: 3. patro, terasa
Vybavení: čtyři ložnice, denní místnost, gril venkovní, klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, WI-FI, zahradní nábytek

Přehled cen za ubytování bez dopravy

apartmán pro 8 osob, skladba 4/2 27 360 Kč
jedno dítě do 4 let - bez lůžka 0 Kč
Kód zájezdu: 3118630
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 300 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Pag / Novalja
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Ostrov Pag je severodalmatský ostrov. Je to nejčlenitější jadranský ostrov s nejdelším pobřežím. Ostrov oplývá přírodními krásami. Malé oblázky a písek rozptýlené křišťálově čistým mořem vytvářejí četné pláže jedinečné krásy, které oplývají mušlemi. Největším a nejkrásnějším klenotem je pláž Zrće v okolí Novalje. Je to ostrov četných odrůd tisíc let starých olivovníků a oblast Lun byla vyhlášena botanickou rezervací, která je považována za světový unikát. Pag je široce známý pro svůj jedinečný sýr, který je hrdě srovnáván s nejznámějšími světovými sýry. Jeho bohatá a silná chuť vzniká díky místní soli, léčivým bylinám a tradiční péči. Pag je ostrovem aromatických bylin a chutného vína.
Novalja je známá především díky pláži Zrće, která je známá po celé Evropě díky diskotékám, které se zde často pořádají. Mezi sporty zde patří vodní lyžování, wakeboarding, bungee jumping či jízda na vodním skútru.
Apartmány Nelica se nacházejí ve městě Novalja, 400 metrů od nejbližší pláže a 2,7 km od známé pláže Zrće. K apartmánům náleží parkovací místa.
Typy apartmánů:
APT 1/2+2 (40 m2) – Apartmán pro max. 4 osoby se nachází ve zvýšeném přízemí domu. Skládá se z ložnice s manželskou postelí, denní místnosti s vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou a 2 lůžky a koupelny se sprchou. Apartmán disponuje terasou s výhledem do ulice.
APT 4/2 (80 m2) – Apartmán pro max. 8 osob se nachází ve 3. patře domu. Skládá se ze 4 ložnic (3 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice se dvěma oddělenými lůžky), denní místnosti s vybaveným kuchyňským koutem s jídelnou a koupelny se sprchou. Apartmán má příjemnou slunnou terasu.
Vybavení apartmánů: klimatizace, topení, SAT TV, WIFI, ručníky, ložní prádlo, lednice, mrazák, bbq gril, zahradní nábytek

Pag svým návštěvníkům nabízí mnoho zážitků a vzrušení, ale také dovolenou v klidné atmosféře malebných, tisíc let starých olivovníků, dubu cesmínového a borovice černé.
 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
klimatizace

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
POVINNÉ PŘÍPLATKY: vratná kauce 30 EUR/os. - platí se na místě
závěrečný úklid (pokud klienti před odjezdem neuklidí sami) - 20-50 EUR (dle velikosti apartmánu)
pobytová taxa - dosp. osoba: 1,40 EUR/den, dítě 12-18 let: 0,70 EUR/den, dítě 0-12 let ZDARMA - platí se na místě

Poznámka

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY.

Dítě do 4 let bez lůžka - na vyžádání včetně ceny.

A 4
A 4
A 4
A 4
A 4
A 4
A 4
A 4