Dolac apartmány  

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 41058
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Lošinj / Nerezine
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Apartmány Dolac se nacházejí ve městečku Nerezine, cca 200 m od kempu Rapoča. Apartmány a studia jsou pro 2- 4 osoby. Apartmány mají ložnici s francouzským lůžkem, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 1- 2 osoby. Studia mají pouze jednu místnost, kde je francouzské lůžko, rozkládací gauč pro 1-2 osoby a vybavený kuchyňský kout. Apartmány a studia jsou vybaveny SAT/TV, klimatizací, WI-FI, některé mají balkon.

Hosté mají v kempu Rapoća k dispozici recepci, restauraci, café bar, obchod, pekárnu, směnárnu, internetový koutek, dětské hřiště. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal a půjčovna jízdních kol. V hlavní sezoně kemp zajišťuje zábavné animace.

Pláž jsou oblázkové a skalnaté, vzdálené cca 150 m od apartmánů. Recepce apartmánů je v kempu Rapoća.    

Destinace Nerezine:
Vlevo od hlavní silnice na úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského 
kostela s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století. Nerezine je místo, které postupně vyrostlo v námořní vesnici s malou loděnicí, známou stavbou dřevěných lodí. K dispozici je nový přístav. Dvě turistická střediska, dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt. Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice. V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi, s oblázko–písčitým povrchem a mělkým vstupem do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka, slunečníky. K občerstvení slouží Ridimutak beach bar, který se v noci mění v malý noční klub.

Tuto destinaci doporučujeme na vlastní dopravu.


 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
klimatizace
WI-FI

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
domácí zvíře (na vyžádání) - 7 EUR/den - platí se na místě v recepci
POVINNÝ PŘÍPLATEK:
pobytová taxa dospělá osoba: 1,10 EUR/den a dítě 12-18 let: 0,55 EUR/den - platí se na místě v recepci
jednorázový přihlašovací poplatek - 1,50 EUR/ osoba - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid - 30 EUR/apartmán či studio - platí se na místě v recepci

Poznámka

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.