Rapoća kemp mobil home  

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 41057
Typ ubytování: Mobil Home
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Lošinj / Nerezine
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Kemp Rapoća se nachází v borovém háji, na okraji městečka Nerezine. Hosté mají v areálu kempu k dispozici recepci, restauraci, café bar, obchod, pekárnu, směnárnu, internetový koutek, dětské hřiště, WI-FI (za poplatek), parkoviště. Kemp má dvě moderně vybavené sanitární zařízení, přizpůsobené také pro invalidy a prádelnu. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na plážový volejbal a půjčovna jízdních kol. V hlavní sezoně kemp zajišťuje zábavné animace. Severovýchodní strana kempu je obklopena oblázkovými a částečně kamenitými plážemi. Pláž pro psy se nachází 500 m od kempu. Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 4-6 osob.

1/4+2 MH COMFORT má 24 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 děti do 12 let, SAT TV, koupelnu, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem 

1/4+2 MH SUPERIOR má 34 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 děti do 12 let, SAT TV, 2 koupelny, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem 

1/4+2 MH DELTA má 32 m2, 2 ložnice (1x s manželskou postelí, 1x s oddělenými lůžky), denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 děti do 12 let, SAT TV, 2 koupelny, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem. 

Nerezine
Vlevo od hlavní silnice na úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského kostela s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století. Nerezine je místo, které postupně vyrostlo v námořní vesnici s malou loděnicí, známou stavbou dřevěných lodí. K dispozici je nový přístav.
Dvě turistická střediska, dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt. Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice. V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi, s oblázko–písčitým povrchem a mělkým vstupem do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka, slunečníky. K občerstvení slouží Ridimutak beach bar, který se v noci mění v malý noční klub.
 

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
klimatizace
parkování pro 1 auto

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
domácí zvíře (na vyžádání) - 7 EUR/ den - platí se na místě v recepci
WI-FI cca 5 EUR/den, cca 13 EUR/3 dny, cca 22 EUR/7 dní - platí se na místě v recepci
POVINNÝ PŘÍPLATEK:
pobytová taxa dospělá osoba: 1,10 EUR/den a dítě 12-18 let: 0,55 EUR/den - platí se na místě v recepci
jednorázový přihlašovací poplatek - 1,50 EUR/osoba - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid - 30 EUR/mobilní chata - platí se na místě v recepci

Poznámka

Mobilní chata může být obsazena maximálně 4 dospělými osobami a 2 dětmi do 12 let.


AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech do 22.6. a od 31.8.2019! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.12.2018 SLEVA 20 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2019 SLEVA 15 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.