Lopari kemp apartmány 

Zvolte si termín:

Nebyly nalezeny žádné termíny.

Ubytování, o které jste měli zájem, je v tuto chvíli obsazené. Rádi Vám nabídneme ubytování podobného rázu, či náhradní termín ve Vámi vybraném ubytování. Kontaktujte nás prosím níže uvedeným formulářem, naši pracovnící se s Vámi spojí. Prosíme, uveďte detailní informace k vašemu pobytu, urychlíte tím vyřízení Vaši poptávky. Děkujeme.

*) Takto označené položky jsou povinné.

Odesláním poptávkového formuláře souhlasíte se zařazením Vašeho e-mailu do naší klientské databáze.

Kód zájezdu: 4105610
Typ ubytování: Apartmán
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Lošinj / Lopari
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Kemp Lopari se nachází pod pohořím Osoršćica mezi starobylým městečkem Osor a malým městečkem Nerezine. U městečka Osor je padací most, který odděluje ostrovy Cres a Lošinj. Kemp je umístěn v borovicovém háji, přímo u moře. Prostorný kemp je rozdělen na 3 pásma, na pláž vedou upravené cesty.  Písčito-oblázková pláž v délce cca 800 m, je rozdělena na část přírodní, část s pozvolným vstupem do moře, vhodná pro děti. Kemp je zařízen na pobyt s domácími zvířaty a menší část pláže je zde vyhrazena k jejich koupání.

Hostům v areálu kempu je k dispozici recepce s oddělenou výstavní částí s tradičními námořními exponáty, restaurace Lopari, obchod, kiosky s nápoji a se zmrzlinou, prádelna, parkoviště. V kempu jsou moderní komfortní sanitární zařízení přizpůsobená dětem i invalidům.

Ke sportovnímu vyžití slouží univerzální hřiště, hřiště na “pétanque, půjčovna kol, vodní sporty. Nerezinský záliv, díky ideálním větrům, je již dlouhá léta vyhledávaným místem pro surfaře. V blízkosti kempu je benzinová stanice rovněž s nabídkou nápojů, novin, drobného zboží.

Nabízíme zde ubytování v apartmánech/studiích pro 2-4 osoby, jsou kompletně vybavené včetně SAT/TV, klimatizace a WI-FI. Nacházejí se ve stínu borovic zhruba 100 m od moře.

Nerezine
Vlevo od hlavní silnice na úpatí pohoří Osoršćice najdeme první městečko na ostrově Lošinj - Nerezine. Místu dominuje zvonice františkánského kostela s klášterem z 15. století. V kostele je několik významných církevních uměleckých děl, z nichž nejvýznamějším je obraz Matky Boží s dítětem od neznámého benátského malíře z 15. století. Nerezine je místo, které postupně vyrostlo v námořní vesnici s malou loděnicí, známou stavbou dřevěných lodí. K dispozici je nový přístav. Dvě turistická střediska, dva kempy Lopar a Rapoča, dva nové menší rodinné hotely jakož i velký počet privátních pokojů a apartmánů nabízí příjemný pobyt. Je zde velká samoobsluha, několik restaurací, další menší obchody, tržnice. V bezprostřední blízkosti Nerezine jsou 2 pláže Ridimutak a Galboka. Obě pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi, s oblázko–písčitým povrchem a mělkým vstupem do moře. Borovicové háje sahají téměř až k moři. Nad pláží Ridimutak je parkoviště, na pláži je možno pronajmout lehátka, slunečníky. K občerstvení slouží Ridimutak beach bar, který se v noci mění v malý noční klub
 

Cena obsahuje

7denní nájem celého studia s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
klimatizace
parkování pro 1 auto

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
domácí zvíře (na vyžádání) - 7 EUR/den - platí se na místě v recepci
POVINNÝ PŘÍPLATEK:
pobytová taxa dospělá osoba: 1,10 EUR/den a dítě 12-18 let: 0,55 EUR/den - platí se na místě v recepci
jednorázový přihlašovací poplatek - 1,50 EUR/ osoba - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid - 50 EUR/APT - platí se na místě v recepci

Poznámka

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.