Primorka/Marina depandance . 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 4086510gr
Typ ubytování: Depandance
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Krk / Omišalj
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Tento komplex se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Krk, přímo u moře, od centra města Omišalj cca 500 m. Komplex se skládá z hlavní budovy – hotelu Adriatic a dvou depandancí – Primorka a Marina.

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a jednolůžkové, se SAT/TV, telefonem - viz další nabídka zájezdů. Hotel nerozlišuje pokoje s balkony nebo bez nich ani na mořskou stranu nebo do parku.

Pokoje v depandanci jsou dvoulůžkové s možností přistýlky a jednolůžkové, jednoduše zařízené (nemají SAT/TV ani telefon).

Depandance Primorka/Marina má výtah, hotel Adriatic ho nemá.

Pláže jsou oblázkové a kamenité s upravenými plochami na slunění, vzdálené cca 100-200m. Pod dětským hřištěm je vstup do vody i pláž upravená pro děti i neplavce s písčitým dnem.

Na druhé straně zátoky, kde se hotely nachází, jsou vybudovány přečerpávací nádrže, ty však nijak neovlivňují čistotu moře (sledováno Unescem), ani poklid prostředí tohoto turistického střediska. Hostům je k dispozici recepce, hotelová restaurace, restaurace á la carte, terasa, aperitiv bar, kavárna, disko bar, kadeřnický salón, masážní salón, obchůdek se suvenýry, pohlednicemi, směnárna, WI-FI internet v lobby baru zdarma. Restaurace a společné prostory jsou klimatizovány.

Dále hotel nabízí výlety lodí, vodní sporty a další. Jsou zde tenisové dvorce, minigolf, hřiště pro míčové hry (košíková, volejbal), stolní tenis a dětské hřiště na pláži (100 m od hotelu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

DÍTĚ DO 7 LET BEZ LŮŽKA (SE STRAVOU) SE 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI - ZDARMA !!!

Možnost příplacení plné penze - výběr z menu.

Dětská postýlka (na vyžádání) - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci.

Domácí zvíře (na vyžádání) - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci.