Posejdon hotel - all inclusive - BUS 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 52600
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Korčula / Vela Luka
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, terasa
Sport v blízkosti: potápění, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů

Informace o ubytování

Hotel Posejdon je moderní dvoupodlažní hotel nacházející se v zálivu Vela Luka v západní části ostrova Korčula. Je postaven přímo na nábřeží, od centra města Vela Luka jej dělí pouze záliv, který má šířku cca 200 m. Do centra města vede cca 1,5 km dlouhá cesta podél pobřeží, nebo je možné využít lodní taxi pro plavbu přes záliv. Před hotelem, mezi palmami, je vybudovaná menší betonová a oblázková pláž s plážovým barem. Hotel je plně klimatizovaný.

Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové s možností přistýlky směrem do parku nebo na mořskou stranu, některé mají balkon, jsou vybavené SAT/TV, telefonem, koupelnou, klimatizací.

Hosté mají k dispozici recepci, restauraci, terasu s živou hudbou, aperitiv bar, WI-FI za příplatek, vnitřní bazén, parkoviště. Ke sportovnímu vyžití slouží centrum Posejdon, kde naleznete potápěčské centrum - jedno z nejlépe vybavených center v Chorvatsku, lze si zde pronajmout člun, vodní skútr nebo jízdní kolo. Veřejná oblázková pláž je vzdálena cca 150 m od hotelu. Na pláži je bohatá nabídka místních vodních sportů. Hotel Posejdon je vzdálen cca 2,5 km od přístaviště trajektů ve městě Vela Luka.

Informace o zájezdu

Doplňující informace k autobusové dopravě: Autobus na ostrov Korčula nezajíždí, trajektem z přístavu Split cestují klienti sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Vela Luka do místa ubytování na ostrově Korčula NENÍ zahrnut v ceně (hotelové společnosti jej nezajišťují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxislužby, místní hromadné dopravy). 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl, u obědů a večeří točené domácí alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, víno, voda, limonády, ovocné šťávy)
neomezené domácí alkoholické a nealkoholické nápoje na Lobby baru od 11:00 do 22:00 (pivo, víno, voda, limonády, ovocné šťávy, místní destiláty)
odpolední svačina od 17:00 do 17:30 - káva, čaj, koláče
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
Wi-Fi
klimatizace
2x týdně animační program a živá hudba
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
pobytová taxa - povinná pobytová taxa (platí se na místě v recepci) 1,35 EUR dosp. os./den, cca 0,70 EUR dítě 12-18 let/den, dítě do 12 let 0 EUR
dětská postýlka za příplatek - platí se v CK/u prodejce

Poznámka

Dítě do 6 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Domácí zvířata nejsou povolena.

Dospělá osoba v 1/1 pokoji je cena při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze jednou osobou (single use).


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.3. 2022 POSKYTUJEME SLEVU 7 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • aperitiv bar
  • terasa