Aminess Lume hotel  

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 52595
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Korčula / Brna
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, bar na pláži, bazén venkovní, restaurace, terasa
Sport v blízkosti: hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, půjčovna skútrů, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní sporty

Informace o ubytování

Hotel Aminess Lume se nachází v zálivu a obci Brna, uprostřed jižní části ostrova Korčula, asi 30 km od města Korčula. Hotel je obklopen borovým lesem a jeho umístění umožňuje romantické procházky podél moře, mezi piniemi. Hotel je zcela klimatizovaný. Pokoje jsou dvoulůžkové a jednolůžkové, mají LCD SAT/TV, telefon, minibar, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI, balkon na mořskou stranu.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace s terasou, aperitiv bar, bezplatný internetový kout, směnárna, výtah, venkovní bazén s terasou, nehlídané parkoviště, pořádá animaci pro dospělé, pro děti 10-12 let je tu miniclub. Hotelová pláž s lehátky je betonová, kamenitá, na pláži je snack bar, malý obchod se suvenýry. Je zde možnost pronájmu potřeb pro vodní sporty, lodí, automobilů, skútrů, jízdních kol. V letní sezóně hotel pořádá jednou týdně túru na kole a na kajaku.

V zálivu Istruga, asi 500 m od hotelu, je písečná pláž. V blízkosti této pláže je rekreační centrum, které nabízí víceúčelové hřiště, stolní tenis, volejbal, tenisové dvorce s večerním osvětlením. Je zde také restaurace à la carte s terasou, na které se konají různé zábavní večery a nabízí se řada místních výletů např. na ostrov Lastovo, ostrov Mljet, do Dubrovníku a další.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
2x týdně tematická večeře
úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
závěrečný úklid
pobytová taxa
WI-FI
parkování

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
domácí zvíře (na vyžádání) - 20 EUR/den - platí se v recepci (max. 1 pes, klidný, starší 6 měsíců) - pes obdrží misku na vodu, přivítací pamlsek, přívěsek a hračku

Poznámka

Dětská postýlka pro dítě do 4 let (na vyžádání) - ZDARMA !!!

SLEVA 10 % - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínu 28.5.-4.6.2022 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.12.2021 SLEVA 15% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 28.2.2022 SLEVA 10% Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

!!! SLEVA 10% PRO SENIORY 65+ V TERMÍNECH POBYTU DO 11.6. A OD 10.9. !!! Slevy se nesčítají. Tato sleva není zahrnutá v ceně.

  • aperitiv bar
  • bar na pláži
  • bazén venkovní
  • restaurace
  • terasa