Sirena hotel - polopenze - BUS 

Vyprodáno 2019
Kód zájezdu: 52285
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Hvar / Hvar
Doprava: Autobus
Vybavení: bar na pláži, bazén dětský venkovní mořská voda, internetový kout, klimatizovaná restaurace, recepce centrální, televizní místnost, terasa
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio

Informace o zájezdu

Hotel se nachází v klidné zátoce Malá Garška, vzdálen 2,5 km od starého města Hvar. Hotel je pavilonového typu a skládá se z pěti pavilonů (Levanda, Ružmarin, Kadulja, Vris a Maslina) a centrální budovy, kde je recepce, hotelová restaurace, internetový koutek, trezor na recepci (zdarma), TV místnost spojená s dětskou hernou, dobře vybavené fitness, bar u bazénu. Bezplatné WI-FI připojení je možné v prostoru recepce (recepční poskytne heslo). Menší bazén s mořskou vodou se nachází na zastřešené terase s výhledem na moře, kde večer hraje živá hudba pro hosty. Bar v budově u pláže poskytuje placené služby. Vedle něj je dětské hřiště.

Pokoje v pavilonech jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, s SAT/TV, telefonem, trezorem, koupelnou, klimatizací, balkonem na mořskou stranu nebo do parku.

Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, půjčovna jízdních kol, skútrů, kajaků, šlapadel, škola potápění. Nad hotelem Sirena se v kopci nacházejí  tenisové kurty – městské sportovní centrum, nezávislé na hotelu. Pláže jsou oblázkové, přírodní kamenité a betonová plata vzdálená cca 50 - 100 m. Klienti mohou využít odvoz minibusem od hotelu do města, který jezdí každou hodinu od 8:00 do 12:00 a od 19:00 do 23:00 hodin. (orientační cena jízdenky cca 20 KN/os.)

Doplňující informace k dopravě: cena je včetně trajektových lístků do přístaviště města Hvar (centrum města) - přestup na trajekt v přístavu Split, autobus na ostrov nezajíždí, Trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu města Hvar není zajištěn. Lze využít transfer hotelové společnosti minibusem od autobusového nádraží viz výše. Při výstupu z lodi se jde po nábřeží, zabočí doprava a přejde náměstí Trg. Sv. Stjepana k autobusovému nádraží, u kterého je i stání pro transfery - vjezd aut není do přístavu povolen. Nebo je možné si vzít taxi, jejichž stanoviště je hned za náměstím, před autobusovým nádražím. 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI přístup k internetu v prostoru recepce
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
oběd (výběr z 2 menu) - za příplatek
dětská postýlka (na předchozí vyžádání) - za příplatek

Poznámka

První dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Jednolůžkový pokoj - cena při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou (single use).

Transfer z AN do hotelu a zpět.
  • bar na pláži
  • bazén dětský venkovní mořská voda
  • internetový kout
  • klimatizovaná restaurace
  • recepce centrální
  • televizní místnost
  • terasa