Sirena hotel - all inclusive 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 52286
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Hvar / Hvar
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén dětský venkovní mořská voda, terasa, televizní místnost, internetový kout, klimatizovaná restaurace, recepce centrální, bar na pláži
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio

Informace o zájezdu

Hotel se nachází v klidné zátoce Malá Garška, vzdálen 2,5 km od starého města Hvar. Hotel je pavilonového typu a skládá se z pěti pavilonů (Levanda, Ružmarin, Kadulja, Vris a Maslina) a centrální budovy, kde je recepce, hotelová restaurace, internetový koutek, trezor na recepci (zdarma). Bezplatné WI-FI připojení možné v prostoru recepce (recepční poskytne heslo), dále je tu klientům k dispozici TV místnost spojená s dětskou hernou, dobře vybavené fitness, all inclusive bar u bazénu, animace pro děti i dospělé. Menší bazén s mořskou vodou se nachází na zastřešené terase s výhledem na moře, kde večer hraje živá hudba pro všechny hosty. Bar v budově u pláže poskytuje placené služby. Vedle něj je dětské hřiště.

Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, s koupelnou, balkonem, SAT/TV, telefonem, trezorem, většina pokojů je s pohledem na moře (nelze zaručit), nově jsou všechny pokoje klimatizované.

Hotel nabízí buď polopenzi nebo službu all inclusive. Klienti s all inclusive mají jako první službu v den příjezdu oběd a v den odjezdu končí snídaní. Polopenze začíná večeří a končí snídaní.

Hotel zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, půjčovna jízdních kol, skútrů, kajaků, šlapadel, škola potápění. Nad hotelem Sirena se v kopci nacházejí  tenisové kurty – městské sportovní centrum, nezávislé na hotelu. Pláže jsou oblázkové, přírodní kamenité a betonová plata vzdálená cca 50 - 100 m. Klienti mohou využít odvoz minibusem od hotelu do města, který jezdí každou hodinu od 8:00 do 12:00 a od 19:00 do 23:00 hodin. Cena jízdenky v roce 2016 byla 15 KN na osobu. 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl
nápoje u obědů a večeří a dále na all inclusive baru (od 10:00 do 22:00 hodin) - točené domácí víno červené a bílé, točené místní pivo, nealkoholické nápoje, minerální voda, neperlivá voda, domácí alkoholické nápoje, překapávaná káva
stolní tenis
lehátka na pláži
animační a zábavný program
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
WI-FI přístup k internetu v prostoru recepce

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
dětská postýlka (na předchozí vyžádání) - za příplatek
domácí zvíře (na předchozí vyžádání) - za příplatek

Poznámka

Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Jednolůžkový pokoj - cena při obsazení dvoulůžkového pokoje pouze 1 osobou (single use).

Transfer z AN do hotelu a zpět.
  • bazén dětský venkovní mořská voda
  • terasa
  • televizní místnost
  • internetový kout
  • klimatizovaná restaurace
  • recepce centrální
  • bar na pláži