Beach Bay hotel - BUS 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 52299
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Hvar / Hvar
Doprava: Autobus
Vybavení: recepce, restaurace

Informace o ubytování

Nově zrekonstruovaný 4hvězdičkový Beach Bay Hotel se nachází v centru města (asi 300 m od náměstí), přímo u oblázkové pláže. Všechny pokoje a apartmá jsou s výhledem na moře. Nejlepším místem, kde si můžete vychutnat výhled na Pakleni otoki a oblázkovou pláž, je okouzlující hotelová restaurace. Hosté si zde mohou vychutnat snídani nebo jiná lahodná jídla a nápoje v relaxační atmosféře uprostřed svěží zeleně. Důraz je zde kladen hlavně na místní produkty.
Hostům je k dispozici recepce, směnárna, hotelový bar i fitness centrum. V okolí hotelu je nepřeberné množství kulturního, ale i sportovního vyžití: potápění, půjčovna jachet, plachtění, jízda motorovým člunem, jízda na kajaku, paddleboarding, seskoky s padákem, turistické stezky, i půjčovna kol.

Typy pokojů:
1/2 Superior s balkonem, pohled moře (18 m2) - dvoulůžkový pokoj s koupelnou se sprchou. Užijte si moderní zařízení a lákavé výhledy na okolní scenérii.
1/2+1 Junior Suite s balkonem, pohled moře (40 m2) - apartmá Junior je ideální pro přátele a rodiny, protože nabízí možnost propojených pokojů s úžasným výhledem na moře a pláž.
Vybavení pokojů: klimatizace, SAT TV, telefon, trezor, vysoušeč vlasů, Wi-Fi

Informace o zájezdu

Doplňující informace k autobusové dopravě: Autobus na ostrov Hvar nezajíždí, trajektem z přístavu Split cestují klienti sami bez doprovodu zástupců CK, trajektové lístky jsou zahrnuty v ceně. Transfer z přístaviště Hvar do místa ubytování ve městečku Hvar na ostrově Hvar NENÍ ZAHRNUT V CENĚ (hotelové společnosti jej neposkytují). Klienti si vše zajišťují sami svépomocí a platí na místě (využití místní taxi služby, místní hromadné dopravy).

Cena obsahuje

7x ubytování
7x snídaně - švédský stůl
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
WI-FI přístup k internetu
doprava ze základních míst (další za příplatek)

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
POVINNÉ PŘÍPLATKY: pobytová taxa - 1,06 EUR/dosp.os./noc v termínech 1.1.-31.3. a 1.10.-31.12., 1,59 EUR/dosp.os./noc v termínech 1.4.-30.9.; dítě 12-18 let - 50 %, dítě 0-12 let ZDARMA - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 12 let na přistýlce se 2 dosp. os. - ZDARMA.

Dětská postýlka (na vyžádání) - ZDARMA.

pokoj superior
pokoj superior
pokoj superior
junior suite
junior suite
junior suite
junior suite
  • recepce
  • restaurace