Maxim hotel - BUS 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 51440
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Dugi otok / Božava
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, bazén dětský, bazén venkovní, dětské hřiště, internetový kout, konoba, směnárna, terasa, výtah

Informace o zájezdu

Komplex nese stejné jméno jako vlastní vesnice. Ta zaujímá jednu polovinu zálivu, druhou polovinu potom hotelová část. Hotelový resort zahrnuje: pavilonový hotel Lavanda***, pavilony Agava a Mirta s rodinnými pokoji *** (součástí hotelu Lavanda) - viz další nabídky zájezdů, hotel Maxim****, konobu (stylovou restauraci) Kadulja. 

Hotel Maxim je svým vybavením luxusní hotel, kompletně rekonstruovaný. Nachází se přímo na moři a nad menším jachetním přístavem. 
Pláže před hotelem jsou přírodní, skalnaté s betonovými a dřevěnými teakovými platy na slunění, vstupy do vody jsou po žebříku. 

Hostům je k dispozici recepce, výtah, směnárna, klimatizovaná restaurace s velkou terasou, free WI-FI zóna na recepci, coctail bar, 
konoba, pizzerie, venkovní bazén se sladkou vodou s dětským menším bazénem pro děti, dětské hřiště. Ostatní vyžití a další služby viz. 
hotel Lavanda.

Pokoje jsou nazvané Superior a jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, balkonem s pohledem na moře, prostorné, s klimatizací, SAT/TV, 
telefon, minibarem, trezorem, vysoušečem vlasů. Hotel má také luxusní hotelová apartmá jsou pro 2-4 osoby, velmi prostorná, hypermoderně zařízena, i se 2 balkony na moře, klimatizací, SAT/TV, TEL, minibarem, 2 koupelnami, vysoušečem vlasů, přípojkou na internet (tyto apartmá jsou na vyžádání, informace o cenách v cestovní kanceláři).

Pláže před hotelem Lavanda i celým střediskem jsou přírodní, skalnaté s betonovými i dřevěnými platy na slunění, vstupy do vody jsou před hotelem po žebříku. Po pěší promenádě borovým lesem můžete sejít k malým přírodním oblázkovým zátokám. Oblázková velká pláž s pozvolným vstupem je vzdálena cca 10 min. pěší chůze od hotelu a nalézá se v zálivu Opatičina . Krásná písčitá pláž je vzdálena cca 5 km a jmenuje se Sakuran. Ze střediska k ní jezdí turistický vláček za 15 – 20 kn. Na této pláži se nachází i koktejl bar „ Long Island „. 

Doplňující informace k autobusové dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu - přestup na trajekt v přístavu Zadar-Gaženica, 
autobus na ostrov Dugi Otok nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Brbinj (o.Dugi Otok)
je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem do ubytovacího zařízení chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK

Upozorňujeme na delší čekací dobu ohledně přestupu na trajekt z důvodu brzkého příjezdu autobusu do přístavu (ještě v nočních hodinách), první trajekt jede až v 8:00 hod ráno, to samé platí o cestě zpět, nástup do autobusu je opět v nočních hodinách.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl
1x týdně tematická večeře
každodenní úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
lehátka a slunečníky u bazénu (omezený počet)
doprava

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
cena rovněž neobsahuje nápoje k večeři
dětská postýlka (na vyžádání) - za příplatek

Poznámka

Domácí zvířata nejsou povolena.

Dítě do 2 let na přistýlce nebo řádném lůžku je na předchozí vyžádání - ZDARMA !!!

SLEVA 10% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínech 19.5.-16.6. a 1.9.-22.9.2018 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ ZÁJEZDU DO 31.3.2018 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

hotel Maxim
wellness
wellness
wellness
fitness
dětský hrad
bazény
dětský hrad
Kavárna
Kavárna
Konoba Kadulja
Konoba Kadulja
Konoba Kadulja - venkovní posezení s pohledem na moře
Coctail Bar
Zmrzlinový stánek s nápoji
Zmrzlinový stánek s nápoji
Božava - pláže
Božava - pláže
Božava - pláže z dřevěnými plotnami na slunění
Božava - pláže
Turistický vláček k pláži Sakarun
pláž Sakarun
pláž Sakarun
pláž Sakarun - plážový coctail bar
pláž Sakarun
  • aperitiv bar
  • bazén dětský
  • bazén venkovní
  • dětské hřiště
  • internetový kout
  • konoba
  • směnárna
  • terasa
  • výtah