Božava Hotelový Komplex: Mirta rod. pokoje 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 51435
Typ ubytování: Pavilon
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: polopenze s nápoji
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Dugi otok / Božava
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bar na pláži, bazén dětský venkovní mořská voda, bazén venkovní mořská voda, dětské hřiště, jacuzzi venkovní, kavárna, masážní salón, pizzerie, prodejna se suvenýry, recepce centrální, restaurace a lá carte, sauna, směnárna, stánek s novinami, terasa, trezor na recepci
Sport v hotelu: fitness studio
Sport v blízkosti: půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, stolní tenis, škola potápění, tenisové dvorce

Informace o ubytování

Hotelový komplex Božava nese stejné jméno jako místní vesnice. Ta zaujímá jednu polovinu zálivu, druhou polovinu potom hotelová část. Hotelový resort zahrnuje: Pavilonový hotel Lavanda***, Pavilony Agava a Mirta s rodinnými pokoji *** (součástí hotelu Lavanda), Hotel Maxim****, konobu (stylovou restauraci) Kadulja. Podrobné popisy viz. níže. 

PAVILONY AGAVA*** A  MIRTA*** - BOŽAVA (OSTROV DUGI OTOK)
Tyto pavilony leží rovněž v překrásném borovém lese a jsou výhradně s rodinnými pokoji po kompletní rekonstrukci. Recepcí i službami náleží k hotelu Lavanda a jeho pavilonům.

Agava (jiná šňůra zájezdů) - je zde 17 rodinných pokojů ve skladbě 2 + 2: jedna dvoulůžková ložnice, oddělena od obývací místnosti s rozkládacím lůžkem (přistýlka) zašupovacími dveřmi. Pokoje mají klimatizaci, SAT/TV, telefon, ledničku, vysoušeč vlasů, trezor, v koupelnách vanu. Balkon je situovaný na mořskou stranu nebo do parku (naše cestovní kancelář nemůže zaručit mořskou stranu).  

Mirta - má 17 rodinných pokojů ve skladbě 2 + 2, vše v jedné místnosti, základem jsou 2 řádná lůžka a rozkládací gauč (odděleno posuvnými dveřmi). Všechny pokoje mají balkon, klimatizaci, SAT/TV, telefon, ledničku, vysoušeč vlasů, trezor, v koupelnách sprchu. 

Hostům všech pavilonů (Lavanda, Agava a Mirta) je k dispozici: centrální recepce, směnárna, klimatizovaná restaurace s velkou terasou, restaurace à la carte, kavárna, cukrárna, coctail bar, obchod se suvenýry a tiskem, venkovní bazén se sladkou vodou, fitness & wellness centrum (masáže, sauna, tělocvična, vířivka). WI-FI připojení k internetu je bezplatné v okolí recepce. Středisko organizuje jednou týdně Dalmatinský večer s místními specialitami a živou hudbou (klapa).

Ke sportovnímu vyžití slouží 2 tenisové dvorce s nočním osvětlením, půjčovna loděk, jízdních kol, skútrů, stolní tenis. Je zde škola potápění, potápěčské centrum, dětské hřiště s velkým dětským hradem a bazénem.
Podél hotelového komplexu i celého města jsou pláže tvořené plochými skalami s betonovými i dřevěnými platy na slunění, přímo před hotely po žebříku. Pěší promenádou borovým lesem můžete dojít k malým přírodním oblázkovým zátokám, větší oblázková pláž Opatičina je vzdálena cca 150 m od komplexu, zde si můžete užít koupání i hru na basketbalovém/volejbalovém hřišti. Ve vzdálenosti necelých 5 km se na druhé straně ostrova nachází nádherná a plně vybavená pláž Sakarun, jež je tvořena oblázky, zatímco moře má jemný bílý písek, který mu dodává zvláštní azurově modrou barvu.  Moře je extrémně mělké, díky čemuž je pláž vhodná pro rodiny s malými dětmi. Zátoka Sakarun je díky své biologické rozmanitosti důležitou krajinnou oblastí Chorvatské republiky.
Upozornění: Bazén u hotelu Maxim mohou využívat jen hosté ubytovaní v hotelu Maxim. Bazén u hotelu Lavanda mohou využívat všichni hosté komplexu.

Cena obsahuje

7x ubytování
7x polopenze - švédský stůl včetně točených místních nápojů u večeře (pivo, víno červené a bílé a nealkoholické nápoje z automatu - minerální voda, ovocné šťávy)
lehátka a slunečníky u bazénu (omezený počet)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
WI-FI v okolí recepce

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa – POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)
parkovné - 1 EUR/auto/den - platí se na místě v recepci
dětská postýlka (na vyžádání) za příplatek - platí se v CK/u prodejce
domácí zvíře za příplatek - platí se v CK/u prodejce
plná penze včetně nápojů v ceně za příplatek - platí se v CK/u prodejce

Poznámka

Dítě do 3 let přistýlka (3.,4. lůžko) se 2 dosp. os. na předchozí vyžádání - ZDARMA !!!

Neomezené nápoje k večeři !

Rodinné pokoje Agava/Mirta mohou být obsazeny pouze 2 plně platícími osobami za o něco vyšší cenu viz ceník.


SLEVA 10% - uvedená cena je již vypočtena se slevou 10% v termínech 20.5.-10.6. a 9.9.-30.9.2023 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.3.2023 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10% !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Agava
Agava
Agava
Agava
Agava
Agava
Mirta
Mirta
Mirta
Mirta
Mirta
Mirta
Mirta
Centrální restaurant
Vláček na pláž Sakarun
Sakarun
Sakarun
Sakarun
Sakarun
Sakarun
Sakarun
 • bar na pláži
 • bazén dětský venkovní mořská voda
 • bazén venkovní mořská voda
 • dětské hřiště
 • jacuzzi venkovní
 • kavárna
 • masážní salón
 • pizzerie
 • prodejna se suvenýry
 • recepce centrální
 • restaurace a lá carte
 • sauna
 • směnárna
 • stánek s novinami
 • terasa
 • trezor na recepci