Kovačine mobil home  

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 41025
Typ ubytování: Mobil Home
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Cres / Cres
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: pizzerie, WI-FI k dispozici dle popisu, cukrárna, restaurace a lá carte, dětské hřiště
Sport v blízkosti: hřiště na volejbal, hřiště na košíkovou, animace pro děti, animace pro dospělé, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, ranní gymnastika, škola potápění

Informace o zájezdu

Kemp Kovačine se nachází v blízkosti městečka Cres a je to největší turistické středisko na ostrově Cres. Nabízíme zde ubytování v mobilních chatách pro 2-6 osob.

1/4+2 mobilní chata má vybavený kuchyňský kout, dvě ložnice, koupelnu, klimatizaci, WI-FI, zahradní nábytek před chatou. V 1/4+2 chatě je 
možné za příplatek ubytování 5. a 6.osoby.

1/2 mobilní chata má vybavený kuchyňský kout, ložnici, koupelnu, klimatizaci, WI-FI, zahradní nábytek před chatou. V 1/2 chatě je možné za příplatek ubytování 3.osoby - pouze dítě do 12 let.

Hostům je k dispozici restaurace, pizzerie, cukrárna, dětské hřiště. V komplexu je animátorský tým, který zajišťuje sportovně-rekreační zábavu pro děti a dospělé. Ke sportovnímu vyžití slouží hřiště na volejbal, ranní gymnastika, škola potápění, půjčovna jízdních kol, lodiček a nabídka místních vodních sportů.

Pláže jsou oblázkové s pozvolným vstupem do moře, vzdálené cca 60 m od hranice kempu. Pláž je vhodná pro děti. Podél pobřeží jsou rozmístěna menší betonová uvaziště pro loďky a čluny.

MH 4-6
MH 2
pláž vyhrazená pro psy
  • pizzerie
  • WI-FI k dispozici dle popisu
  • cukrárna
  • restaurace a lá carte
  • dětské hřiště