Ana vila - apartmány v soukromí  

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 52247
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 200 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Čiovo / Okrug Gornji
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vila Ana se nachází v městečku Okrug Gornji, na ostrově Čiovo, cca 4 km od historického města Trogir. Oblázková pláž je vzdálena cca 150 m, nejbližší obchod cca 100 m a další obchody, restaurace, bary jsou vzdálené cca 500 m. Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 4 - 6 osob, které jsou umístěné v 1.- 3. patře. U vily je dostatečný počet parkovacích míst. Na střeše vily je klientům k dispozici terasa s grilem a krásným výhledem. Vedle domu se nachází tenisový kurt, kde je možno si za poplatek zahrát tenis během dne nebo i po setmění při umělém osvětlení.

1/5 APT - má 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon, klimatizaci. Při obsazení 4 osobami platí cena za 1/4 APT, při obsazení 5 osobami platí cena za 1/5 APT.

1/5 APT - má dvoulůžkovou ložnici, jednolůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon, klimatizaci.

1/6 APT - má 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, balkon, klimatizaci.

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.
 

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny
závěrečný úklid
klimatizace

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
ručníky
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/u prodejce)

Poznámka

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY