Karla vila - apartmány v soukromí - BUS 

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 5249503
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Brač / Supetar
Doprava: Autobus

Informace o zájezdu

Vila Karla se nachází cca 100 m od centra městečka Supetar na ostrově Brač. Nejbližší přírodní oblázková pláž je vzdálena cca 100 m. Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2- 6 osob, které jsou umístěné v přízemí a v 1.patře. Každý apartmán má samostatný venkovní vstup. Hosté mají k dispozici zahradní gril. Parkování je možné v blízkosti vily. Vila má vlastní restauraci, kde lze přikoupit stravování (snídaně, večeře).

1/2 STD - má dvoulůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci, terasu, je v přízemí.

1/3 (1/3+2) APT - má dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci, balkon, je v 1. patře, za příplatek možnost druhé osoby na rozkládacím gauči v obývacím pokoji a ještě 1 přistýlky (rozkládací gauč) v ložnici.

1/4 APT - má 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci, terasu, je v přízemí.   

1/6 APT lux - má dvoulůžkovou ložnici, 2 jednolůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, WI-FI, 2 koupelny, klimatizaci, balkon, je v 1. patře.

Doplňující informace k autobusové dopravě: cena je včetně trajektových lístků a transferu do agentury (bez loco transferu od agentury k apartmánu a zpět) - přestup na trajekt v přístavu Split, autobus na ostrov Brač nezajíždí, trajektem klienti cestují sami bez doprovodu zástupců CK, transfer z přístavu Supetar (o.Brač) je zahrnut v ceně a je zajištěn os.autem/mikrobusem do agentury chorvatskými partnerskými společnostmi dle smlouvy s CK 

  

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
ručníky
závěrečný úklid
klimatizace
WI-FI
doprava (bez loco transferu od agentury do apartmánu a zpět)

Cena neobsahuje

loco transfer od agentury do apartmánu a zpět / klienti s autobusovou dopravou musí zaplatit 10 EUR/osoba - transfer k apartmánu a zpět - platí se na místě v agentuře
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)

Poznámka

Klienti s autobusovou dopravou musí zaplatit 10 EUR/osoba - transfer k apartmánu a zpět - platí se na místě v agentuře.

Možnost příplatku stravování - snídaně, večeře či polopenze.

Přistýlka je možná pouze u apartmánu 1/3.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY