Karla vila - apartmány v soukromí  

Vyprodáno 2018
Kód zájezdu: 5249503
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Ostrov Brač / Supetar
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Vila Karla se nachází cca 100 m od centra městečka Supetar na ostrově Brač. Nejbližší přírodní oblázková pláž je vzdálena cca 100 m. Vila nabízí ubytování v apartmánech pro 2- 6 osob, které jsou umístěné v přízemí a v 1.patře. Každý apartmán má samostatný venkovní vstup. Hosté mají k dispozici zahradní gril. Parkování je možné v blízkosti vily. Vila má vlastní restauraci, kde lze přikoupit stravování (snídaně, večeře).

1/2 STD - má dvoulůžkový pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci, terasu, je v přízemí.

1/3 (1/3+2) APT - má dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím gaučem pro 1 osobu, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci, balkon, je v 1. patře, za příplatek možnost druhé osoby na rozkládacím gauči v obývacím pokoji a ještě 1 přistýlky (rozkládací gauč) v ložnici.

1/4 APT - má 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, SAT/TV, WI-FI, koupelnu, klimatizaci, terasu, je v přízemí.   

1/6 APT lux - má dvoulůžkovou ložnici, 2 jednolůžkové ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, WI-FI, 2 koupelny, klimatizaci, balkon, je v 1. patře.