Tvrz Orlice hotel 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 25001000
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Česká republika / Orlické hory / Letohrad
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: dětské hřiště, restaurace, terasa, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu, zahrada
Sport v blízkosti: cyklistika, turistika

Informace o zájezdu

Hotel Tvrz Orlice se nachází uprostřed krásné přírody podhůří Orlických hor, na kraji městečka Letohrad. Je situován v tiché oblasti na okraji lesa, poblíž rybníka a turistických cyklostezek. Hotel Tvrz Orlice je vyhledáván kvůli své jedinečné atmosféře, která zde panuje a individuálnímu přístupu ke svým hostům, ale také historickým a zároveň moderním prostorám. Disponuje pro své hosty širokou nabídkou služeb, od historických expozic, wellness a relaxu uprostřed Orlické přírody s využitím kvalitní gastronomie a zařízením nadstandardních pokojů.

Hotel Tvrz Orlice je znám svými variabilními a členitými prostory, je ideálním místem pro realizaci svateb a firemních akcí, meetingů nebo večírků. Myslíme také na naše nejmenší hosty, proto se Vaše děti u našich atrakcí nebudou určitě nudit. Největším lákadlem je dětská zahrada, kde je několik prolézaček a malá lanovka. Ve stínu stromu jsou houpačky, hrazda a houpadla. Ve voliéře na nádvoří tvrze uvidíte samici výra velkého a nosála červeného. Hotel Tvrz Orlice se nachází necelé 2 km od malého města Letohradu, na historicky významném místě středověké tvrze. Součástí budovy hotelu je také muzeum s výstavou expozic se středověkým sklepením, interiéry a knihtiskařskou dílnou.Na místě je také dětské hřiště a malá ZOO.

Hotel Tvrz Orlice nabízí moderně zařízené ubytovací jednotky ve dvou kategoriích s nádechem historie. Všechny pokoje jsou dostupné bezbariérově nebo výtahem. V restauraci s letní terasou a krásným výhledem na okolní přírodu si hosté mohou vychutnat pokrmy české kuchyně a místních specialit. Pro zvláštní události může být na požádání otevřena středověká krčma v podzemí nebo historický sloupový sál.

Dvoulůžkové  pokoje kategorie „Standard“
Tyto pokoje mají velikost 20m2 a jsou moderně zařízeny. Najdete v nich rozlehlou koupelnu s vanou a velkým zrcadlem, fén, dále je koupelna vybavená toaletou a bidetem, kosmetikou a sadou pantoflí. Obývací část je vybavena posezením a TV s plochou obrazovkou. Pokoje jsou klimatizované a mají v minibaru širokou nabídku občerstvení. Samozřejmostí jeWiFi připojení a trezor na pokoji. Některé ubytovací jednotky jsou vhodné i pro handicapované hosty.

Čtyřlůžkové pokoje kategorie „Standard“
Tyto pokoje o rozloze 26m2, mají rozlehlou koupelnu s vanou a velkým zrcadlem as fénem. Obývací část je vybavena posezením a TV s plochou obrazovkou. V pokoji jsou variabilní postele pro 4 osoby. Pokoje mají v minibaru širokou nabídku občerstvení. Samozřejmostí jeWiFi připojení a trezor na pokoji. Některé ubytovací jednotky jsou vhodné i pro handicapované hosty.V těchto pokojích nelze umístit přistýlky.

Dvoulůžkové pokoje kategorie „Superior“
Pokojekategorie „Superior“ mají velikost 22m2. Najdete v nich rozlehlou koupelnu s masážní vanou a zrcadlem, fénem, dále je koupelna vybavená kvalitní hotelovou kosmetikou a sadou pantoflí. Obývací část je vybavena psacím stolem s posezením, telefonem a TV s plochou obrazovkou o velikosti 107cm. Pokoje jsou klimatizované a mají v minibaru širokou nabídku občerstvení. Samozřejmostí je WiFi připojení a trezor na pokoji. Pro hosty na pokoji této kategorie čeká malá pozornost.

Čtyřlůžkové pokoje kategorie „Superior“
Tyto pokoje o rozloze 26m2, mají rozlehlou koupelnu s vanou a velkým zrcadlem as fénem. Obývací část je vybavena posezením a TV o velikosti 107cm. V pokoji jsou variabilní postele pro 4 osoby. Pokoje mají v minibaru širokou nabídku občerstvení. Samozřejmostí jeWiFi připojení a trezor na pokoji. Některé ubytovací jednotky jsou vhodné i pro handicapované hosty.V těchto pokojích nelze umístit přistýlky. Pro hosty na pokoji této kategorie čeká malá pozornost.

Stylová restaurace v historickém stylu s loveckými dekoracemi s kapacitou pro 40 osob je propojená s historickým sloupovým sálem s expozicemi pro dalších 50 osob. Výhodou restaurace je její poloha v rámci areálu hotelu a tvrze. Restaurace disponuje s letní terasou pro 60 osob a s nádherným výhledem na rybník a cyklotrasou kolem Letohradu. Naše prostory jsou ideální pro menší oslavy, v rodinném kruhu nebo firemní večírky. Restaurace disponuje kompletním vybavením pro catering v přírodě nebo organizaci grilování na nádvoří Tvrze. 

Středověká krčma
Je prostor pro náročnější nebo pro hosty, kteří hledají skutečný zážitek! Zajímavé prostředí pro středověké hodování a popíjení nabízí středověká krčma ve sklepě renesanční části tvrze. Krásné klenutí stropu na subtilních pilastrech, odhalená původní kamenná podlaha a velké krbové ohniště k rožnění dobových pochoutek bude mít jistě pozitivní vliv na Vaše posezení u pořádného stolu. A což teprve, až bude pečeně na prkně, k tomu žejdlík nefiltrovaného piva! Pak už potulný pěvec či tanečnice na stole jen dotvoří Váš zážitek..Veškeré pokrmy jsou připravovány na ohništi. Krčma je ideální prostředí pro uzavřené společnosti pro soukromé oslavy v netradiční atmosféře, kterou ještě může zpestřit souboj šermířů, ať už mečem nebo  ohněm. Krčma je otevřena na objednané akce.

Za příplatek mohou hosté využívat naše wellness centrum vybavené saunou, vířivkou, parní masážní sprchu a nabídkou masáží a zábalů.

Wellness studio je otevřeno denně od 9:00 do 22:00 hodin. Nabídka služeb wellness je určena pro ubytované hosty hotelu a také i pro veřejnost. Návštěvníkům je k dispozici: hydromasážní vana, masážní parní sprchový box, finská sauna, ochlazovací sprcha a dva fitness stroje - veslovací trenažér a eliptický trenažér. Místnost je vybavena čtyřmi lehátky, barem s nápoji a LCD televizí. K dispozici je také na požádání DVD přehrávač.V naší odpočívárně není důvod spěchat. Zde máte jen a jen přesně podle názvu odpočívat a soustředit se na to, jak se co nejlépe uvolnit a zklidnit. Po sauně, parní lázni či koupeli ve vířivém bazénu si tělo i mysl přece zaslouží chvíli klidu na regeneraci a vstřebání blahodárných účinků procedur. Odpočívárna je velmi důležitou součástí wellness. Vyzkoušejte se uložit do vyhřátého lehátka a vychutnat si chvíli sladkého nicnedělání za doprovodu příjemné relaxační hudby.

Cena obsahuje

1x ubytování ve dvoulůžkovém, čtyřlůžkovém, jednolůžkovém pokoji
1x snídaně ve formě bufetu
vstup do neprivátního wellness na 60 minut nebo prohlídky expozic tvrze - okruh 45 minut

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
místní ubytovací poplatek 10 Kč/osoba/noc - platí se na místě v recepci
privátní parkování v areálu hotelu 200 Kč/noc/auto - platí se na místě v recepci

Poznámka

Ceny jsou za celé pokoje (dvoulůžkový, čtyřlůžkový, jednolůžkový).

  • dětské hřiště
  • restaurace
  • terasa
  • wellness centrum
  • WI-FI k dispozici dle popisu
  • zahrada