Sagitta Holiday Village bungalovy - all inclusive light - BUS 

Zvolte si termín:

Název
Cena od
 
bungalov pro 2-3 osoby
17 770 Kč/osobu
Vlastnosti: terasa
Vybavení: klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, ložnice a denní místnost, SAT/TV, telefon, WI-FI, zahradní nábytek

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2+1 bungalovu 14 870 Kč
dospělá osoba - přistýlka se 2 dosp. os. 11 900 Kč
dítě do 7 let - přistýlka se 2 dosp. os. 0 Kč
dítě 7-12 let - přistýlka se 2 dosp. os. 7 440 Kč
dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu 0 Kč
bungalov pro 2-4 osoby
18 000 Kč/osobu
Vlastnosti: terasa
Vybavení: klimatizace, koupelna, kuchyňský kout vybavený, ložnice a denní místnost, palanda, SAT/TV, sociální zařízení, telefon, WI-FI, zahradní nábytek

Přehled cen za ubytování bez dopravy

dospělá osoba v 1/2+2 bungalovu 15 100 Kč
dospělá osoba - přistýlka (3., 4. lůžko) 12 080 Kč
dítě do 7 let - přistýlka (3. i 4. lůžko) se 2 dosp. os. 0 Kč
dítě 7-12 let - přistýlka (3., 4. lůžko) 7 550 Kč
dítě do 2 let bez nároku na lůžko a stravu 0 Kč
Kód zájezdu: 61836
Typ ubytování: Bungalov
Poloha: do 150 m od moře
Typ stravy: all inclusive light
Lokalita: Chorvatsko / Střední Dalmácie / Ruskamen
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, café bar, grill bar, restaurace a lá carte, terasa
Sport v blízkosti: půjčovna jízdních kol

Informace o ubytování

Hotelový komplex Holiday Village Sagitta leží asi 7 km od Omiše. Rozkládá se na ploše 40 ha, převážně v borovém háji, hned vedle překrásné oblázkové pláže, což představuje ideální oázu klidu a odpočinku. Pláž s mělkým mořem je ideální pro malé děti.
Resort Holiday Village Sagitta  - je kombinace hotelu, který spolu s apartmány a bungalovy tvoří jedinečné místo pro dovolenou v této části Jadranu. Sagitta je tříhvězdičkový hotel vhodný pro rodiny s dětmi. 

Resort Holiday Village Sagitta nabízí službu all inclusive LIGHT. Služba zahrnuje: ubytování v klimatizovaných hotelových pokojích, apartmánech nebo bungalovech se službouall inclusive LIGHT (včetně tří jídel (snídaně 07:00-10:00, oběd 12:00-14:00 a večeře 19:00-21:00), alkoholické nápoje z bufetového stolu jsou podávány během obědů a večeří, nealkoholické nápoje jsou podávány během snídaně, oběda a večeře. Během snídaně jsou podávány teplé nápoje (instantní káva, filtrovaná káva, čaj, mléko, kakao, čokoláda...) z bufetového stolu. Konzumace v Beach baru, Sport baru a na Cash baru v hlavní restauraci není zahrnuta ve službě all inclusive LIGHT.

HOTEL - jiná varianta zájezdu -  k dispozici jsou dva typy pokojů:
Dvoulůžkový pokoj s balkonem pro min. 2 dospělé, maximálně 3 dospělé nebo 2 dospělé + 1 dítě  (cca 20 m2), komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s rozkládacím s křeslem (ve stejném pokoji), sprchou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, klimatizací a balkonem směrem k moři. Jsou umístěny v 1.,2. a 3. patře. 
Dvoulůžkový pokoj bez balkonu pro max. 2 dospělé (18 m2), je vybaven francouzskou manželskou postelí (nelze oddělit), vanou/WC, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/TV, a klimatizací. Všechny pokoje tohoto typu se nacházejí v přízemí hotelové budovy a jsou orientovány na mořskou stranu. Hotel nemá výtah.

BUNGALOVY - tato nabídka - umístěné ve stínu borovic, se nachází se 200-350 m od hlavní budovy. Menší bungalov pro min.2 dospělé, max. 2 dospělé + 1 dítě (23,50 m2), kombinovaný obývací pokoj a ložnice s manželskou postelí francouzského typu (neoddělitelná), přistýlka je rozkládací pohovka (ve stejné místnosti), vana/WC, klimatizace, satelitní televize, kuchyňský kout a terasa.
Vetší bungalov pro min. 2 dospělé, max. 2 dospělé + 2 děti (30 m2), kombinovaný obývací pokoj a ložnice s manželskou postelí francouzského typu (neoddělitelná), přistýlka pro 2 osoby (patrová postel) v samostatné místnosti, sprcha/WC, satelitní TV, klimatizace, kuchyňský kout a terasa. Poloha terasy každého bungalovu závisí na přesné poloze samotné jednotky.

APARTMÁNY - jiná varianta zájezdu- jsou pro min. 2 dospělé, max. pro 4 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti (42.85 m2), jsou vzdálené 50-150 m od hlavní budovy i od pláže, jsou vybavené telefonem, SAT/TV, klimatizací, koupelnou/WC, mají kombinovanou obývací a spací část (křeslo nebo rozkládací pohovka), oddělená ložnice s manželskou postelí/oddělenými lůžky, kuchyň s jídelním koutem a dva balkony s výhledem na moře.

Hostům je k dispozici bezdrátový internet zdarma ve všech prostorách a všech typech ubytování. Parkování pro autobusy a soukromá vozidla je za příplatek.
Týdenní zábava pro děti i dospělé v min. třech jazycích, živá hudba až dvakrát týdně. 
Několikrát denně se pořádá aqua aerobik a další sportovní soutěže. Dětský klub se koná dvakrát denně v dopoledních a odpoledních hodinách.
Hosté mohou zdarma využit multifunkční sportovní hřiště pro basketbal, volejbal a házenou.
Podél celého turistického komplexu se táhne oblázková pláž. Lehátka na pláži nejsou zahrnuta ve službě all inclusive LIGHT 
Celý Resort Holiday Village Sagitta není vhodný pro hosty, kteří jsou zdravotně postižení nebo mají potíže s chůzí kvůli své kaskádovité poloze od pláže.

Cena obsahuje

doprava ze základních míst (další za příplatek)
7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl (snídaně 07:00-10:00, oběd 12:00-14:00 a večeře 19:00-21:00) u snídaně teplé nápoje: instantní káva, filtrovaná káva, kakao, čokoláda, čaje, u oběda a večeře místní točené nápoje (víno, pivo, ovocné šťávy, voda)
úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
WI-FI
závěrečný úklid
pobytová taxa

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
dětská postýlka (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci (není možná v pokoji Standart bez balkonu)

Poznámka

POZOR - bungalov musí být obsazen minimálně 2 plně platícími osobami.

Dítě do 2 let bez nároku na lůžko - ZDARMA !!!

Dítě do 7 let na přistýlce (3.lůžko) se 2 dospělými osobami v bungalovu 1/2+1 - ZDARMA !!!

Dítě do 7 let na přistýlce (3.,4.lůžko) se 2 dospělými osobami v bungalovu 1/2+2 - ZDARMA !!!


!!! SLEVA 30% Z CENY UBYTOVÁNÍ OD 3.6. DO 30.6.2023 (ADDITIONAL DISCOUNT -30%) V TERMÍNECH 16.9.-14.10.2023 !!! Slevy se nesčítají.

!!! SLEVA 25% Z CENY UBYTOVÁNÍ OD 3.6. DO 30.6.2023 (ADDITIONAL DISCOUNT -25%) V TERMÍNECH 10.9.-16.9.2023 !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • aperitiv bar
  • café bar
  • grill bar
  • restaurace a lá carte
  • terasa