Koversada Naturist Resort - apartmány 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 10375
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 300 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Vrsar
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: ambulance, dětské hřiště, kadeřnictví, pizzerie, pošta, prodejna se suvenýry, restaurace a lá carte, samoobsluha, stánek s novinami, stánek s občerstvením, terasa, večerní hudba
Sport v blízkosti: aerobic, animace pro děti, animace pro dospělé, aquaaerobic, hřiště pro míčové hry, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, ranní gymnastika, stolní tenis, tenisové dvorce, túry na kolech, vodní sporty

Informace o ubytování

Nudistické centrum Koversada s délkou pláží až 5 km je jedním z nejznámějších takovýchto středisek v Evropě. V náručí nedotčené přírody a čistého moře zde našli nudisté z celého světa své ideální místo, kde strávit léto. V roce 1972 se zde uskutečnil 13. světový kongres nudistů a od té doby je toto definitivně zařazeno mezi světovou nudistickou nabídku. Dříve jméno Koversada nosil jenom jeden ostrůvek, dnes je Koversada rozsáhlý areál, kde můžete kempovat na samotě nad Limským zálivem, s vlastním připojením vody a kanalizace, na ostrůvku Koversada, na který se dostanete přes most, ale kam nemůže automobil, ale i na pasekách, kde jste obklopeni lidmi, kteří si přejí léto prožít stejným způsobem. Naše CK zde nabízí ubytování v pokojích s polopenzí v pavilonech nebo ubytování v apartmánech bez stravy. Pokoje s polopenzí naleznete pod jiným číslem zájezdu.

Apartmány pro 2-6 osob mají vybavený kuchyňský kout včetně kávovaru, SAT/TV, telefon, trezor, WI-FI, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu.

1/3 (1/2+1) APT N31- má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím křeslem pro 1 osobu.

1/4 (1/2+2) APT N41 - má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby.

1/4 (1/2+2) APT N41 B - má dvoulůžkovou ložnici a denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby, je umístěn v samostatné vilce.

1/6 (2/2+2) APT N62 - má 2 dvoulůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem pro 2 dospělé osoby.

Hostům s polopenzí je k dispozici klimatizovaná restaurace „Amfora“, kde lze zajistit i diabetickou nebo vegetariánskou stravu. Dále jsou zde restaurace à la carte (např. rybí restaurace Batana), pizzerie, několik snack barů, dvě samoobsluhy, stánek se suvenýry a tiskem, kadeřnický salón, ambulance, směnárna, taneční terasa. V hlavní sezoně resort zajišťuje zábavné animace pro dospělé a děti denně kromě soboty. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací, večerní dětský program, tvůrčí dílny. Pro dospělé v rámci animace: zumba, aquaerobik, aerobik, sportovní turnaje, dále večery s živou hudbou, různá vystoupení a show na terase. Kemp má několik sociálních zařízení se sprchami. Je zde také několik dětských hřišť. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, nabídka vodních sportů a zábavy, petanque, nordic walking. 

Pláže jsou kamenité s betonovými platy na slunění, místy se sprchami, možnost pronájmu lehátek a slunečníků. Jeden díl pláže naproti ostrůvku je nasypán pískem a přizpůsoben dětem. Psi jsou zde vítáni, mají vyhrazenou svou část pláže.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
výměna lůžkovin a ručníků každý čtvrtý den
klimatizace
závěrečný úklid
pobytová taxa
parkování (nehlídané)
WI-FI připojení k internetu

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování (lze dokoupit)
domácí zvíře (na vyžádání) 10 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) - ZDARMA !

Stravování je formou švédského stolu a je možné objednat pouze pro všechny osoby v apartmánu (platí se v CK/u prodejce).


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.1.2023 SLEVA (EBD1) 25 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.2.2023 SLEVA (EBD2) 15 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

1/3 APT N31
1/3 APT N31
1/3 APT N31
1/3 APT N31
1/3 APT N31
1/4 APT N41
1/4 APT N41
1/4 APT N41
APT 1/6 N62
APT 1/6 N62
APT 1/6 N62
APT 1/6 N62
APT 1/6 N62
 • ambulance
 • dětské hřiště
 • kadeřnictví
 • pizzerie
 • pošta
 • prodejna se suvenýry
 • restaurace a lá carte
 • samoobsluha
 • stánek s novinami
 • stánek s občerstvením
 • terasa
 • večerní hudba