Park Umag Holiday kemp mobil home (CAMA) 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 112111
Typ ubytování: Mobil Home
Poloha: do 300 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Umag
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén dětský, bazén venkovní, dětské hřiště, dětský klub, internetový kout, kadeřnictví, masážní salón, pekařství, supermarket
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, půjčovna jízdních kol, půjčovna skútrů, půjčovna sportovních potřeb, půjčovna šlapadel, turistika, vodní sporty

Informace o ubytování

Park Umag je jedním z nejatraktivnějších kempů, který se nachází se 9 km od města Umag. Upravená přírodní pláž s 3 km dlouhou promenádou v kempu Park Umag je místy betonová, kamenná oceněná Modrou vlajkou.

Kemp nabízí bazénový komplex i s bazénem pro děti a kojence s pirátskou lodí, dětská hřiště a istrijskou „eko vesnici“ - zábavní a vzdělávací ekologický park s ukázkou památek Istrie, denní a večerní animace pro děti i dospělé včetně vodní gymnastiky, pilates, jógy, cvičebních programů, aerobik, pro děti Mini Club, Teenage Club, adrenalinový park. Hosté mají bohatou sportovní nabídku pro aktivní dovolenou. V kempu jsou hřiště pro plážový volejbal, fotbal, tenis, a další aktivity jako střelnice, běžecké a turistické stezky, cyklotrasy, vodní sporty (windsurfing, parasailing, banánový člun, šlapadla, kánoe a půjčovna vodních skútrů), půjčovna kol a další. Kemp dále hostům nabízí supermarket,  pekařství, prodej čerstvých ryb, kadeřnictví, masáže, internetový koutek.

Kemp nabízí různé typy mobilních chat, zde představujeme typ mobilní chaty Oliva.

MH Oliva o rozloze 32 m2 má denní místnost s rohovým gaučem s rozkládací přistýlkou a úložným prostorem a moderně vybavenou kuchyni s lednicí i mrazákem, integrovanou čtyřplotýnkovou varnou deskou. Dále 2 ložnice, v jedné je manželská postel 160x200 cm a ve druhé jsou dvě samostatná lůžka 80x200 cm, 2 koupelny (jedna koupelna je připojena k hlavní ložnici). Rozkládací přistýlku doporučujeme pro 2 malé děti nebo 1 dospělou osobu.

Bohatá nabídka kempu je ideální pro aktivní rodiny s dětmi.

Cena obsahuje

7denní nájem celé mobilní chaty
veškerá spotřeba el. energie, vody, plynu
klimatizace
závěrečný úklid
Wi-Fi

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
povinné poplatek: vratná kauce 100 EUR
pronájem ložního prádla pro samostatnou postel - 10 EUR
pronájem ložního prádla pro dvoulůžko - 15 EUR
pronájem ručníků (balení 1 velkého a 1 středního ručníku) - 4 EUR
poplatek za dětskou židličku 2 EUR/den

Poznámka

UPOZORNĚNÍ: mobilní chaty nejsou dodávány s ručníky a ložním prádlem, je třeba mít vlastní nebo si pronajmout na místě.

Domácí zvířata nejsou povolena. Kouření v MH je zakázáno !


AKC - Uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 v termínech do 1.7. a od 9.9. ! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.1.2023 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 15 % a to pro termíny od 22.4. do 1.7. a od 2.9. do 30.9. 2023 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.1.2023 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % a to pro termíny od 1.7. a do 2.9.2023 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 1.2. DO 31.3.2023 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % a to pro termíny od 22.4. do 1.7. a od 2.9. do 30.9. 2023 !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 1.2. DO 31.3.2023 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 5 % a to pro termíny od 1.7. do 2.9.2023 !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • bazén dětský
  • bazén venkovní
  • dětské hřiště
  • dětský klub
  • internetový kout
  • kadeřnictví
  • masážní salón
  • pekařství
  • supermarket