Zorna hotel - all inclusive - BUS 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 10270
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Poreč - Zelena Laguna
Doprava: Autobus
Vybavení: bar all inclusive, bazén dětský, bazén venkovní sladká voda , internetový kout, terasa
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio, kulečník
Sport v blízkosti: jízdy na banánu, minigolf, petanque, plážový volejbal, půjčovna jachet a plachetnic, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna skútrů, půjčovna šlapadel, squash, stolní tenis, tenisové dvorce, vodní lyžování, vodní sporty

Informace o ubytování

Hotel Zorna Plava Laguna je situován v srdci střediska Zelena Laguna, obklopen středozemní vegetací, cca 5 km od centra města Poreč. Tento čtyřpatrový hotel poskytuje službu all inclusive (vše v ceně) - klienti na místě obdrží náramek pro čerpání služeb, který musí mít stále na ruce. Hotel je plně klimatizován, má 211 pokojů s Wi-Fi připojením k internetu, SAT/TV, TEL, vysoušečem vlasů, bez balkonu, lednice možná na vyžádání za poplatek, sejf je k dispozici v recepci za poplatek. Economy pokoje 12-16 m2, Classic pokoje 12-16 m2, Classic Family 16-19 m2.

U hotelu je krásná, uzavřená zahrada se vzrostlými piniemi, kde mohou hosté na lehátkách nerušeně relaxovat. Hostům je k dispozici restaurace, aperitiv bar, TV prostor u aperitiv baru, terasa, směnárna v hotelu Parentium nebo v recepci apartmánů Astra, je zde konferenční sál (až pro 200 osob), venkovní bazén se sladkou vodou (17x8 m, hloubka 1,2-1,68m) a malý dětský bazén (hloubka 45 cm), lehátka a slunečníky u bazénu (omezené množství),  dětské hřiště, prostor pro uložení kol v blízkosti. Zajišťuje také animaci pro děti a dospělé (kromě soboty).

Pláže jsou kamenité, oblázkové, betonová plata, vzdálené cca 50 m, jsou zde slunečníky a lehátka za poplatek, sprchy, pláž oceněna Modrou vlajkou. Sportovní možnosti - kromě služeb zahrnutých v ceně se na místě klientům nabízí bohatá nabídka vodních sportů (vodní skútr, loďky, jízdy na banánu, vodní lyžování, plachetnice a další), sportovní centrum a hala, tenisové centrum a další. Turistický vláček jezdí do města každých 30 min., loď každou hodinu – za poplatek.

Čerpání služeb all inclusive začíná v den příjezdu buď obědem nebo večeří dle domluvy.

Cena obsahuje

doprava ze základních míst (další za příplatek)
7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl,1x týdně tématická nebo gala večeře (v termínech 23.5.-2.9.)
úklid pokoje
výměna ručníků
závěrečný úklid
pobytová taxa
klimatizace
WI-FI připojení k internetu na pokoji

V CENĚ JE TÉŽ: drobné občerstvení 16:30-17:30 hod. a 22:00-23:00 hod., při hlavních chodech domácí točené nápoje: točené stolní víno bílé a červené, pivo, nealkoholické nápoje, teplé nápoje, u baru od 8:00 do 23:00 hodin: točené domácí alkoholické a nealkoholické nápoje, káva. Za poplatek jsou u baru dovážené nápoje, lahvová vína, lahvová piva atd.
Sport: přes rezervaci na recepci: tenis (2 dvorce), stolní tenis, minigolf, jízdní kola, squash, pétanque, vodní šlapadlo, kánoe. V hotelu kulečník, různé stolní hry - např. šachy, domino, karty. Organizované turnaje: stolní tenis, pétanque, plážový volejbal, fotbal a další. Lehátka a slunečníky u bazénu (ohraničené množství).
Zábava a animace (20.5.-8.9) denně kromě sobot: Mini club 4-12 let + dětský večerní program ve 20:30, pro dospělé ranní gymnastika, sportovní turnaje, večerní organizovaná zábava v centru rezortu.

Cena neobsahuje

cestovní pojištění
dovážená vína, lahvová vína, lahvové pivo
lednice (na vyžádání) - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

Dítě do 14 let na přistýlce (na vyžádání) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

dětská postýlka (pro dítě do 3 let, na vyžádání) - ZDARMA.

Přistýlky v pokojích C2N a E2 jsou rozkládací křeslo o rozměru180x68 cm, na vyžádání. Dítě bez lůžka (se stravou) a to se dvěma dospělými osobami v 1/2 pokoji nebo se 2 dospělým osobami a starším dítětem na přistýlce v 1/2+1 pokoji - na vyžádání - nebudou akceptovány reklamace z důvodu omezeného místa.

U pokoje EF2 francouzské lůžko měří 200x160 cm.

U pokoje F3N musí být obsazena všechna lůžka, přistýlka je rozkládací gauč 110x190 cm

Domácí zvířata nejsou povolena.


PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.3.2023 MÁ KAŽDÝ ÚČASTNÍK PLATÍCÍ PLNOU CENU (DOSPĚLÁ OSOBA NA ŘÁDNÉM LŮŽKU) SLEVU Z UBYTOVÁNÍ 1 200 KČ ZA 7 NOCÍ POBYTU (VP 33/2023) !!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Pokoj C2N
Pokoj C2N s přistýlkou
Pokoj E2
Pokoj E2
Pokoj E2
Pokoj E2F
Pokoj E2F
Pokoj F3N
Pokoj F3N
Pokoj F3N
  • bar all inclusive
  • bazén dětský
  • bazén venkovní sladká voda
  • internetový kout
  • terasa