Funtana Resort - Pavilony Funtana - all inclusive - BUS 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 10330
Typ ubytování: Pavilon
Poloha: do 100 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Istrie / Funtana
Doprava: Autobus
Vybavení: aperitiv bar, bazén dětský venkovní sladká voda , bazén venkovní sladká voda , dětský klub, kavárna, lehátka u bazénu, parkování, recepce centrální, slunečníky u bazénu, stánek s novinami, supermarket, terasa
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, cyklistika, minigolf, plážový volejbal, půjčovna jízdních kol, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, stolní tenis, škola tenisu, tenisové dvorce

Informace o ubytování

Hotelový komplex Funtana se nachází ve stejnojmenném rybářsko-turistickém městečku 3 km vzdáleném od Vrsaru, 6 km od Poreče. Na rovině v jeho centru je budova s recepcí, restaurací, kavárnou, aperitiv barem, stánkem s novinami, supermarketem a parkovištěm. Čtyři pavilony se po svahu spouštějí k mořskému pobřeží (tři k bazénu, čtvrtý je trochu stranou). V pavilonech jsou jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky a rodinné pokoje (dva dvoulůžkové pokoje propojené vnitřními dveřmi). Pokoje mají balkon na mořskou stranu, SAT/TV, telefon, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci. 

Restaurace a ostatní společné prostory jsou klimatizovány. Bezplatná WI-FI je na recepci a u bazénu. Komplex nabízí službu all inclusive - viz ceníková tabulka. K dispozici je venkovní bazén se sladkou vodou pro dospělé a menší pro děti. 

Ke sportovnímu vyžití slouží 2 tenisové dvorce, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, půjčovna jízdních kol, vodní sporty - např. kajaky, vodní šlapadla. Pro děti je zde dětské hřiště, trampolína. Další hry, ideální pro náctileté jsou: kulečník, stolní fotbal, videohry. Komplex zajišťuje celodenní a večerní animaci (kromě soboty) pro děti a dospělé. Animace pro dospělé: stolní tenis, zumba, aqua aerobic, aerobic, plážový volejbal a další. Pro děti ve věku 4-11 let je tu mini club s animací. Večery s živou hudbou na terase. Upozorňujeme, že animátorský program se může měnit dle obsazenosti komplexu a je včetně sportovních aktivit v ceně all inclusive.

Pláže jsou skalnaté, betonové a kamenité, vzdálené 20-50 m. Část pláže je upravená oblázkovo-štěrková s pozvolným vstupem, dlouho mělká, přizpůsobena pro děti a neplavce. 

Cena obsahuje

doprava ze základních míst (další za příplatek)
7x ubytování
7x plná penze - švédský stůl - snídaně 7:00-10:00, oběd 12:00-14:00, večeře 18:30-21:00
místní točené nápoje u obědů a večeří: voda, cola, sprite, ledový čaj, džus, pivo, víno červené a bílé
úklid pokoje
lůžkoviny
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace
pobytová taxa
využití venkovního bazénu

V CENĚ JE TÉŽ: lehká jídla v restauraci Tramontana 12:00-16:00 hod.: těstoviny, rizoto, letní saláty a grilované maso. Odpoledne v 17:00-18:00 ve Fresh corneru sendviče, pizza, pečivo. Místní točené nápoje (voda, džus, víno, pivo) 10:00-24:00 se podávají v restauraci Tramontana a Fresh corneru.

Zmrzlina se podává od 10:00 do 22:00 hod. v Tramontana restauraci a Fresh corneru. Káva a čaj se podává od 10:00 do 22:00 hodin ve Fresh corneru. Od 21:00 do 24:00 hodin ve Fresh corneru a od 21:00 do 23:00 v Aperitiv baru (u recepce) také místní tvrdý alkohol.

Všechna sportovní zařízení v komplexu Funtana jsou v ceně (pozor: limitovaný počet sportovních rekvizit!): tenis (2 dvorce), stolní tenis, minigolf, plážový volejbal. Trampolina a hřiště pro děti. Škola tenisu pro děti od 5 do 12 let (pouze pro skupinky 4-6 dětí, začátečníky, pondělí-pátek).

Dále stolní fotbal, videohry, zapůjčení šlapadel, kajaků, jízdních kol. Bohatá celodenní animace pro děti i dospělé každý den (kromě soboty), živá hudba u bazénu.

Služba all inclusive začíná obědem a končí snídaní.

Cena neobsahuje

cestovní pojištění

Poznámka

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA.

PARKOVÁNÍ ZDARMA !

1/2+1 pokoj Superior, BM (B21) může být obsazen také 1 dospělou osobu a 2 dětmi do 12 let, cena je za každé dítě, není možná přistýlka pro dospělou osobu.

1/4 pokoj Family, BM má 2 dvoulůžkové pokoje propojené vnitřními dveřmi, v jednom pokoji je manželská postel a v druhém jsou dvě oddělená lůžka, musí být obsazen 4mi platícími osobami.

Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.1.2023 SLEVA (EBD1) 25 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 15.2.2023 SLEVA (EBD2) 15 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

jídelna
trampolína, část stolů stolní tenis
venkovní cvičení
dětské hřiště
minigolf, tenis
pláž kamenitá dlážděná, upravená
pláž pro děti a neplavce - postupný vstup. mělko
pláž - schůdky do hloubky, v pozadí rampa pro hůře pohyblivé
šlapadla a pohled na širé moře
 • aperitiv bar
 • bazén dětský venkovní sladká voda
 • bazén venkovní sladká voda
 • dětský klub
 • kavárna
 • lehátka u bazénu
 • parkování
 • recepce centrální
 • slunečníky u bazénu
 • stánek s novinami
 • supermarket
 • terasa