Medveja apartmány  

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 20705
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 350 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Kvarnerská riviéra / Medveja
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bankomat, internetový kout, pivnice, pizzerie, pošta, prodejna se suvenýry, restaurace a lá carte, stánek s občerstvením, supermarket
Sport v blízkosti: hřiště pro míčové hry, minigolf, potápění, půjčovna sportovních potřeb, stolní tenis

Informace o zájezdu

Smart Selection Holiday Resort Medveja leží cca 10 km od Opatije a je příměstskou částí města Lovran, který je vzdálen cca 3 km. Resort je obklopen borovým lesem, který poskytuje příjemný stín v letních horkých dnech. Smart Selection Holiday Resort Medveja nabízí ubytování v pokojích, apartmánech a mobilních chatách.

POKOJE
Dvoulůžkové pokoje jsou umístěné v jednopatrových bungalovech, které se nachází v zadní části resortu. V bungalovu jsou čtyři pokoje (dva v přízemí, dva v prvním patře). Pokoje mají SAT/TV, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu, vlastní vchod. Pokoje nemají možnost přistýlky. Zapůjčení lednice je možné na recepci za poplatek. Stravování je podáváno v restauraci „ Medvejica“. 

APARTMÁNY
Apartmány pro 4 osoby jsou také umístěné v jednopatrových bungalovech, které se nachází v zadní části resortu. Mají dvoulůžkovou ložnici, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, SAT/TV, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, balkon nebo terasu. Apartmány jsou bez možnosti přistýlky. 

MOBIL HOME
Mobilní chaty Standard (23 m2) a Premium (32 m2) se nacházejí v centrální části resortu. Mobilní chaty jsou pro 4 osoby, mají ložnici s manželskou postelí, ložnici se dvěma lůžky, denní místnost s vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu, klimatizaci, terasu se zahradním nábytkem. Mobilní chaty Premium mají 2 koupelny a krb na grilování. Mobilní chaty jsou bez možnosti přistýlky.

V resortu mají hosté k dispozici recepci, trezor na recepci (za poplatek), market, bankomat, obchod se suvenýry, snack bar, restaurace á la carte, pizzerii, letní terasu, WI-FI zónu, dětské hřiště, parkoviště. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis, minigolf, půjčovna sportovních potřeb, vodní sporty, potápěčské centrum.

Vzdálenost od bungalovů k moři je cca 350 m, od mobilních chat cca 300 m. Pláž je dlouhá oblázková s hrubým pískem, překrásná, jedna z nejhezčích na celé Istrii.

Pouze na vlastní dopravu

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el.energie, vody a plynu
lůžkoviny
výměna ručníků
závěrečný úklid
klimatizace

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
POVINNÝ PŘÍPLATEK: pobytová taxa - dospělá osoba 560 Kč/týden, dítě 12-18 let 280 Kč/týden, dítě do 12 let zdarma (platí se v CK/u prodejce)
povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 20 Kč/osoba (platí se v CK/u prodejce)
dětská postýlka (pro dítě do 3 let, na vyžádání) - 9,50 EUR/den - platí se na místě v recepci
domácí zvíře (na vyžádání) - 13,50 EUR/den - platí se na místě v recepci

Poznámka

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU OD 1.3. DO 31.3. 2020 SLEVA 15 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! - PRODLOUŽENÍ FM SLEVY (Prolonged EBD 15%) !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • bankomat
  • internetový kout
  • pivnice
  • pizzerie
  • pošta
  • prodejna se suvenýry
  • restaurace a lá carte
  • stánek s občerstvením
  • supermarket