Parkhotel Harrachov (3-4 noci) 

Vyprodáno 2020
Kód zájezdu: 16001010
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: snídaně
Lokalita: Česká republika / Krkonoše / Harrachov
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: aperitiv bar, dětské hřiště, dětský koutek, lobby-aperitiv bar, restaurace, terasa, wellness centrum, WI-FI k dispozici dle popisu
Sport v hotelu: stolní tenis
Sport v blízkosti: cyklistika, turistika

Informace o zájezdu

Parkhotel Harrachov se nachází asi 1,5 km od centra města Harrachov v klidné části zvané Rýžoviště. Je ideální volbou pro rodinné dovolené v zimě i v létě. Náš hotel je vhodný i pro školy v přírodě či lyžařské výcviky a firemní teambuildingové akce.

V hotelu naleznete celkem 51 pokojů včetně apartmánů. Téměř polovina pokojů má balkon s výhledem na Čertovu horu. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV a zdarma připojení na WiFi.

2LŮŽKOVÝ POKOJ BEZ BALKÓNU - pokoj se satelitní TV a vlastní koupelnou se sprchou, bez balkónu, velikost pokoje 15 m².
3LŮŽKOVÝ POKOJ BEZ BALKÓNU - pokoj se satelitní TV a vlastní koupelnou se sprchou nebo vanou, bez balkónu, velikost pokoje 23 m².
2LŮŽKOVÝ POKOJ S BALKÓNEM - pokoj se satelitní TV a vlastní koupelnou se sprchou, s balkónem a výhledem na hory, velikost pokoje 20 m².
4LŮŽKOVÝ POKOJ S BALKÓNEM -Pokoj se satelitní TV a vlastní koupelnou se sprchou, s balkónem a výhledem na hory, velikost pokoje 25 m².

Stravování probíhá v hotelové restauraci, ke které náleží denní bar a slunečná terasa s úchvatným výhledem na sjezdovky. V přízemí hotelu je pro hosty k dispozici lobby bar s příjemným posezením. V hotelové restauraci se denně podávají snídaně formou bohatých bufetových stolů. K večeři si hoteloví hosté mohou vybrat z pestré nabídky domácí kuchyně, která nabízí polévky, tři hlavní chody, přílohy, zeleninové saláty a domácí moučníky. Součástí večeře jsou nápoje, kde Vám jako jediný hotel v Krkonoších nabízíme neomezenou konzumaci nápojů, která se skládá z nealkoholických nápojů, rozlévaného bílého a červeného vína. Samozřejmostí je točené pivo. 

K příjemnému posezení s přáteli je ideální náš Lobby Bar s bio krbem. Zde si můžete vychutnat šálek lahodné kávy, sklenku dobrého vína, točené pivo nebo si vybrat ze široké nabídky destilátů či koktejlů. V letních měsících se nabízí k příjemnému posezení slunečná terasa s úchvatným výhledem na Čertovu horu. Večer si také můžete zpříjemnit partií kulečníku, zaházet si šipky nebo si dát turnaj v ping pongu. Po sportovním výkonu si můžete dopřát osvěžení z nabídky našeho Lobby baru.

Pro děti je připraven nadstandartní dětský koutek s plně vybavenou kreslírnou - ateliérem. K hotelu náleží menší dětské hřiště s venkovní trampolínou a houpačkami. Naše dětské herny jsou určeny pro děti všech věkových kategorií. Pro nejmladší děti je připravena prostorná a plně vybavená herna (velké množství herních prvků) s promítáním pohádek na plátno. Součástí  dětské herny je i kreslící ateliér. Venkovní hřiště je plně uzpůsobeno dětským hrám. Děti se mohou těšit na skluzavku, houpací talíře, provazovou stěnu, mini horolezeckou stěnu, pískoviště, houpačky či velkou  trampolínu. Starší děti si užijí spoustu zábavy u stolního tenisu a fotbálku, Air hokeje („šprtce“) nebo si mohou zahrát nějakou hru na našich videoautomatech. K dispozici je i velké množství deskových her k zapůjčení.

Hotelové wellness (za poplatek) vám nabízí odreagování se od všedních starostí ve finské sauně nebo infrasauně. Vaše tělo a mysl se zrelaxuje po horské túře nebo celodenním lyžování při některé z našich masáží – nabízíme např. klasickou masáž, masáž nohou, relaxační masáž, masáž lávovými kameny atd. Součástí wellness je příjemná relaxační místnost, ve které si dokonale odpočinete.

Ke sportovním aktivitám rádi zapůjčíme v letních měsících kola, koloběžky či v zimních měsících je možnost domluvení, půjčení lyžarškého vybavení pro jakoukoliv věkovou skupinu se slevou 10% u našeho obchodního partnera Classic Ski School.

Hoteloví hosté mají plno možností pro sportovní využití v rámci města Harrachova a jeho okolí. K dispozici je zde bowling, golf, bobová dráha anebo 273 metrů dlouhé lanové centrum se 14 překážkami pojmenované jako Monkeypark…….. .

 

Cena obsahuje

1x ubytování ve dvoulůžkovém, třílůžkovém, čtyřlůžkovém pokoji
1x snídaně ve formě bufetu
WI-FI
městský poplatek
parkování
využití dětské herny v hotelu
stolní tenis

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) - ZDARMA
domácí zvíře (na vyžádání) 236 Kč/noc
příplatek polopenze - dospělá osoba 295 Kč/den
příplatek polopenze - dítě 2- 12 let 207 Kč/den
příplatek polopenze - dítě do 2 let - ZDARMA

Poznámka

Ceny jsou za celé pokoje (dvoulůžkový, třílůžkový, čtyřlůžkový) se snídaní při pobytu na 3 nebo 4 noci.

V termínu 3.7. - 6.7.2020 je možný pobyt pouze v minimální délce 3 noci.

  • aperitiv bar
  • dětské hřiště
  • dětský koutek
  • lobby-aperitiv bar
  • restaurace
  • terasa
  • wellness centrum
  • WI-FI k dispozici dle popisu