Faraon hotel - all inclusive 

Vyprodáno 2022
Kód zájezdu: 62125
Typ ubytování: Hotel
Poloha: do 50 m od moře
Typ stravy: all inclusive
Lokalita: Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Trpanj (Pelješac)
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: bazén dětský, bazén venkovní sladká voda , dětský klub, internetový kout, terasa, trezor na recepci , večerní hudba
Sport v hotelu: animace pro děti, animace pro dospělé, petanque, stolní tenis
Sport v blízkosti: vodní sporty

Informace o ubytování

Hotel Faraon se nachází asi 150 m od centra městečka Trpanj, leží na pobřeží ve svahu, v blízkosti oblázkové pláže.

Pláže jsou přírodní kamenité, oblázkové s hrubým pískem, s pozvolným vstupem do mořem, vzdálené cca 20 m od hotelu.  Tato destinace je vhodná pro rodiny s dětmi.

Hotel Faraon se skládá ze 3 budov, každá se třemi podlažími s celkem 115 pokoji: 81 dvoulůžkových pokojů Comfort, 9 pokojů Comfort jednolůžkových pokojů, 13 rodinných pokojů Comfort a 12 pokojů Premier. Komfortní pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a dvoulůžkové pokoje s přistýlkou. Všechny pokoje typu Comfort mají balkon s výhledem na moře. Velikost pokoje je různá vzhledem k počtu lůžek na pokoji - jednolůžkové pokoje mají rozlohu 15 m2, dvoulůžkové pokoje 18 m2 a dvoulůžkové pokoje s přistýlkou ​​20 m2.

Vybavení pokoje: klimatizace, satelitní TV, telefon, koupelna se sprchou a fénem a bezplatné Wi-Fi.

Pokoje Premier jsou dvoulůžkové pokoje s přistýlkou ​​přímo u recepce, s balkonem a výhledem na moře. Plocha pokoje je 24 m2.

Vybavení pokoje: klimatizace, satelitní TV, telefon, koupelna s vanou a vysoušečem vlasů a bezplatné Wi-Fi. Rodinné pokoje jsou dva propojené pokoje, s možností výběru strany k moři nebo k parku. Rodinné pokoje na mořskou stranu mají balkon. Velikost místnosti je 36 m2. Tyto pokoje jsou blíže k moři. 

Vybavení pokoje: klimatizace, satelitní TV, telefon, koupelna se sprchou a fénem a bezplatné Wi-Fi.

Mini lednička, menu z minibaru a dětská postýlka jsou k dispozici na vyžádání za příplatek.

Hotel nemá výtah, upozorňujeme na větší množství schodů. 

Hotel Faraon nabízí tyto služby stravování buď formou all inclusive nebo polopenze, kdy všechna jídla jsou podávána formou švédských stolů.

Prostorná klimatizovaná restaurace má 250 míst, krásnou terasu s výhledem na moře a 150 míst k sezení. Hostům je k dispozici též aperitiv bar Kleopatra, také s terasou s výhledem na moře a all inclusive bar u bazénu s bohatým výběrem nápojů.

Služba all inclusive zahrnuje:

plná penze (snídaně, oběd, večeře) s nápoji v ceně (teplé nápoje během snídaně, oběda a večeře, sycené a nesycené šťávy, minerální vody, přírodní ochucené vody, červené a bílé víno, točené pivo).

1x týdně dalmatská večeře

1x týdenní degustace vín

1x týdně gala večeře

1x v týdnu balíček Sundowner Night (sendvič a sangria)

All inclusive bar na terase u bazénu (otevřeno od 10:00 do 23:00) podává: 5 různých druhů místních alkoholických nápojů, sycené a nesycené šťávy, minerální vody, přírodní ochucené vody, červené a bílé víno, točené pivo. Bazénové občerstvení se podává v baru All Inclusive od 16:00 do 17:00.

Hotelová zařízení: 24hodinová recepce, trezor na recepci hotelu za poplatek, internetový koutek na recepci hotelu, free Wi-Fi v celém hotelu, služba probuzení, praní a žehlení prádla za příplatek.

Venkovní bazén se sladkou vodou pro dospělé a děti, sprchy, slunečníky a lehátka u bazénu, slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek).

Sportovní hřiště v blízkosti hotelu.

Sport a zábava:

Animace pro děti a dospělé 6x týdně, dopolední animace od 10:00-12:30, odpolední animace od 16:00-18:00, taneční party s živou hudbou na terase u bazénu od 21:00-23:00 hod, dětský klub pro děti ve věku 4-12 let, stolní tenis, šipky a boccia, půjčovna kol a kajaků.

Hotel Faraon je hotel vhodný pro domácí mazlíčky, jejich pobyt je za příplatek.

Multifunkční sál pro konference, teambuildingy, animace nebo jednání (s kapacitou 150 míst).

Parkoviště před budovou hotelu je za poplatek; bezplatné parkoviště se nachází 300 m od hotelu.

Příjemná atmosféra tohoto místa, drobné kamínky a oblázkové pláže, křišťálově čisté moře, stejně jako autenticita malého středomořského rybářského městečka. Kromě přírodních krás má Trpanj i bohatou historii. Život v těchto oblastech sahá až do pravěku. Pozůstatky byly nalezeny na svazích kopce Gradina s ručně vyráběnou pravěkou keramikou, která spolu se stopami zřícených zdí existenci pravěku dokazuje.

Svatý Rok je kopec, na kterém jsou také prehistorické pozůstatky, na kterých byl později postaven kostel. Se všemi těmito historickými fakty a památkami je dnes Trpanj oblíbeným turistickým cílem turistů z celého světa a rádi ji navštěvují všichni, kteří chtějí krásné pláže, čisté moře, zdravé jídlo a pochoutky té nejvyšší kvality včetně dalmatského vína, které nabízejí místní restaurace. 

 

Cena obsahuje

7x ubytování
7x plná penze - snídaně, obědy, večeře - švédský stůl, místní točené nápoje (červené a bílé víno, pivo, místní alkoholické nápoje, minerální voda, přírodní ochucenou voda, různé nealkoholické nápoje), 1x týdně Dalmatinská večeře, 1x týdně Gala večeře
úklid pokoje
výměna ručníků
klimatizace
SAT/TV
závěrečný úklid
WI-FI

Uvedené místní nealkoholické a alkoholické nápoje se také nabízejí od 10:00 do 23:00 na terase all inclusive baru u bazénu. Využívání venkovního bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu (omezené množství), animace pro dospělé a děti 6 x týdně (mimo soboty) - dopoledne, odpoledne, večer, Kids Club pro děti 4 -12 let, mini disko, aqua aerobikv sezóně taneční zábava s živou hudbou, stolní tenis, šipky, petanque.

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
parkování u hotelu 5 EUR/den/auto - platí se na místě v recepci, v termínu 2.7.-27.8. 10 EUR/den/auto
trezor na recepci 3 EUR/den - platí se na místě v recepci
minilednička (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
dětská postýlka (na vyžádání) 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
domací zvíře (na předchozí vyžádání) - 5 EUR/den - platí se na místě v recepci
závěrečný úklid za domácí zvíře - 25 EUR - platí se na místě v recepci

Poznámka

DÍTĚ DO 3 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO A STRAVU JE ZDARMA

Rodinný pokoj 1/4 (2/2) - jsou dva dvoulůžkové pokoje propojené vnitřními dveřmi, každý pokoj má koupelnu. Rodinné pokoje na mořskou stranu mají balkon a do parku jsou bez balkonu.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.3.2022 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

  • bazén dětský
  • bazén venkovní sladká voda
  • dětský klub
  • internetový kout
  • terasa
  • trezor na recepci
  • večerní hudba