Bonaca apartmány 

Vyprodáno 2023
Kód zájezdu: 62105
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: do 400 m od moře
Typ stravy: bez stravy
Lokalita: Chorvatsko / Jižní Dalmácie / Klek
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: ambulance, cukrárna, dětské hřiště, internetový kout, parkování, pošta, prodejna se suvenýry, recepce centrální, restaurace a lá carte, směnárna, supermarket, trezor na recepci , tržnice
Sport v blízkosti: hřiště fotbalové, minigolf, petanque, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, stolní tenis, tenisové dvorce

Informace o ubytování

Apartmány Bonaca se nacházejí v centru malého přímořského městečka Klek, které leží v nádherné zátoce pod Jadranskou magistrálou mezi Splitem a Dubrovnikem. Osada kdysi byla součástí slavné Dubrovnické republiky, ale nyní zde žije jen asi 200 obyvatel, kteří pěstují ovoce a zeleninu, zabývají se rybolovem a turistikou. Klek obklopují stoleté olivovníky, oleandry a jiná středomořská flóra. Je místem pro příjemnou dovolenou. Ubytování je možné v apartmánech typu 2+2 s možností přistýlky pro 5. osobu (doporučujeme pro malé dítě), apartmány mají jednu samostatnou ložnici (2 samostatná lůžka, možnost spojení v manželské lůžko) a rozkládací gauč v denní místnosti. Další možností jsou dvouložnicové apartmány (bez možnosti přistýlky). Všechny apartmány mají: SAT-TV, možnost klimatizace za poplatek, ledničku, kompletně vybavenou mini kuchyni, jídelnu, koupelnu, terasu. V letovisku je hostům k dispozici: ambulance, pošta, směnárna, novinový stánek, prodejna suvenýrů, kostel, restaurace (à la carte), aperitiv bary, mini markety, pizzerie, cukrárna. Je zde možnost pronájmu: skútry, vodní šlapadla, slunečníky, lehátka, motocykly a kola. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisový kurt, stolní tenis, minigolf, hřiště pro hru «boccia», dětské hřiště, v blízkosti nové fotbalové hřiště. Všichni hosté mají možnost využít velkou, plně vybavenou zastřešenou letní kuchyň s krbem pro grilování. V kuchyni je kompletní jídelní servis, zajištěno je i dřevo na grilování. Ideální pro společenské akce. Použití letní kuchyně je ZDARMA! Trávníky pro děti hned vedle letní kuchyně se zázemím pro naše nejmenší hosty: houpačky, prolézačky.

Trezor na recepci, žehlička, vysoušeč vlasů, rychlovarná konvice, toustovač, půjčovna tenisových raket, stolní tenis, badminton, fotbalové míče a další k zapůjčení na recepci.

Jsou zde dvě velké pláže, na hlavní pláži je nový velký AQUAPARK pro děti, na druhé straně pláže se nachází BEACH BAR A AQUAPARK, je zde půjčovna šlapadel, slunečníky, kitesurfing (SANDY BEACH UŠĆE).

Velkou výhodou tohoto místa je široká možnost jednodenních výletů, jako jsou vodopády Kravica, návštěva Dubrovníku, Korčuly, Stonu, Mostaru. Velmi lákavá nabídka je pořádání fisch-pikniku přímo majiteli střediska se zážitky z rybolovu.

Dalším lákadlem pro klienty může být i nabídka domácích produktů rovněž od majitele střediska. Přímo na recepci je možné zakoupit kvalitní vína jako „Rose“, Plavac mali – Čača moj“ a „Pošip“, dále Rakije nebo domácí marmelády, olivový olej a další.

Cena obsahuje

7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
lůžkoviny (výměna 1x týdně)

Cena neobsahuje

doprava
cestovní pojištění
stravování
ručníky
utěrky
toaletní papír (je třeba dovézt vlastní)
povinná pobytová taxa (platí se v CK/u prodejce)
závěrečný úklid 20 EUR/APT - platí se na místě v recepci
parkovné 4 EUR/den - platí se na místě v recepci
klimatizace - 5 EUR/den - platí se na místě

Poznámka

Možnost dokoupení stravy na místě v některé restauraci střediska Klek - dle místní cenové nabídky.

WI-FI připojení k internetu - pro APT 1/2+2 v blízkosti recepce a letní kuchyně, pro APT 2/2 v okolí apartmánů - ZDARMA.

Minimální pobyt bez doplatku jsou 4 noci, kratší pobyt se účtuje s přirážkou 30% k ceně pobytu.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 1.4.2023 POSKYTUJEME Z CENY UBYTOVÁNÍ SLEVU 10 % !!! Slevy se nesčítají.

Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Jedna ložnice
Jedna ložnice
dvě ložnice
dvě ložnice
 • ambulance
 • cukrárna
 • dětské hřiště
 • internetový kout
 • parkování
 • pošta
 • prodejna se suvenýry
 • recepce centrální
 • restaurace a lá carte
 • směnárna
 • supermarket
 • trezor na recepci
 • tržnice